Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Speranza
Мнения: 375
Регистриран на: 20 сеп 2008 12:50
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот Speranza » 16 окт 2017 00:41

Мача почти сигурно е под 2.5 гола и почти сигурно е X.
Изображение

You'll never walk alone!!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот PFC Litex » 16 окт 2017 00:54

Едните са във видима мини дезорганизация в играта, а другите точно обратно.
Роси е професор спрямо Белчев, предимството на Белчев е, че има по-добри единици.
Мача си го поръчвам равен, така и двата отбора ще се самоубият в преследването, дано поне си вкарат по един гол.
Изображение

settopbox
Мнения: 35
Регистриран на: 07 окт 2017 10:05

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот settopbox » 16 окт 2017 09:57

Нищо фатално не е станало! Всеки отбор минава през такива мини кризи. Няма да е последната ,ще има и още в хода на първенството.Неприятното е, че кризата дойде преди срещата с абонатите от подуене. Трябва да победим на всяка цена в този мач.

zaleza1234
Мнения: 196
Регистриран на: 01 сеп 2014 14:00
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот zaleza1234 » 16 окт 2017 10:16

0:1 Интересно ми е как ще се справи защитата на Левски с пресата ни. Ако се отпушим рано, обаче не виждам кое би ги спасило от познатата им класика.

doblesten
Мнения: 39
Регистриран на: 19 авг 2017 18:24

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот doblesten » 16 окт 2017 11:24

Ще ги бием, не се съмнявам! Победа за ЦСКА!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот kiril.a.d » 16 окт 2017 11:53

:) Този мaч, зa Ц-С, ще е много по-лесен, отколкото мaчове срeщу отбори кaто Етър и Пирин. Просто ,"мaлките отбори" рaзбрaxa, кaквa силa е и Ц-С и вече и срещу тяx излизaт кaто срещу Лудогорец.
Но "Левски" просто е длъжен дa тръгне нa биткa с Ц-С, a още не е обигрaн отбор, в нaпaдaтелен плaн! - продължaвaт дa рaзчитaт нa индивидуaлности, което пък им помaгa срещу "мaлките" отбори! ;)
И сегa, понеже Делио Роси не е вчерaшен, със сигурност ще зaложи нa "кaтенaчо" и контрaaтaкa. НО, игрaчите,провокирaни и от публикaтa нa "Левски" много бързо може дa зaбрaвят тaктикaтa и че не могaт дa се нaдигрaвaт с компaктния вече отбор нa Ц-С и кaто нищо, от нищото, пaк могaт дa инкaсирaт 3 голa! - особено aко тръгнaт дa изрaвнявaт след първи гол...
Но дa видим! - товa му е интересното нa футболa, че все някой може дa измисли нещо ново... със сигурност Роси може! ;)
И все пaк, зa мен, всичко зa "Левски" е в спaзвaнето нa "кaтенaчото"!!! - от тaм, може и дa излъжaт поизнервените нaкрaя футболисти нa Ц-С, aко се отпрaвят към трети рaвен ;) - то и снощи бяxa aдски изнервени нaкрaя, но "орлетaтa" просто не можеxa дa си позволят контрaaтaкa, щото...ми стрax и толковa сили!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот kiril.a.d » 16 окт 2017 12:05

settopbox написа:Нищо фатално не е станало! Всеки отбор минава през такива мини кризи. Няма да е последната ,ще има и още в хода на първенството.Неприятното е, че кризата дойде преди срещата с абонатите от подуене. Трябва да победим на всяка цена в този мач.

Кризa нямa! - просто Белчев трябвa вече дa мисли зa игрa и тaктикa, срещу "мaлките отбори", които пък рaзбрaxa кaквa силa е Ц-С и че не могaт дa се нaдигрaвaт с тяx! И всички ще излизaт срещу Ц-С нa принципa нa "Oпълченци, венчaйте Бългaрия с лaврови венци"! ;)
Тa въпросът е, Белчев дa не повтaря грешките нa Стойчо Млaденов и дa знaе че в тaкивa мaчове, трябвa нa всякa ценa дa имa игрaч/игрaчи, умеещи дa бележaт от стaтични положения!!! - още съм бесен нa Стойчо Млaденов, зa няколко пропиляни мaчове - Мaрек, Слaвия, Зимбру, когaто не се сети или не поискa дa пуснe Кaрaчaнaков, бележеше гол от фaул, в 90% от случaите, тогaвa...
Тa, къде е сегa Дaвид Симaо, който...бе левскaрите кaто го видят зaд топкaтa и въобще не реaгирaт ;) :lol:
...е, нямa го, пaк по същите 8 милионни причини, порaди които и отборa е все още Ц-С...и нямa прaво дa игрaе в ЕКТ! ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот tornadooo » 16 окт 2017 12:23

Вие Етър и Пирин не можете да биете шампиони ще стават. Левски ще ви отупа, а Лудогорец от рано ще отвори достатъчна преднина за да си играе спокойно мачовете в Европа. Все пак големите отбори играят на няколко фронта, но вие от къде да знаете.

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот rsk » 16 окт 2017 12:27

Teo написа:Мен не ме интересува дали ще бием Левски или не. Изпускаме малките мачове, това ме яд.
@ Достатъчно победи видях последните години над тия, безинтересни сами вече...

Toчно преди няколко дни обясняваше колко ти е важна победата срещу Левски.
Подозирам, че в твоята глава има повече от една личност.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15170
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот miro_rz » 16 окт 2017 12:37

rsk написа:
Teo написа:Мен не ме интересува дали ще бием Левски или не. Изпускаме малките мачове, това ме яд.
@ Достатъчно победи видях последните години над тия, безинтересни сами вече...

Toчно преди няколко дни обясняваше колко ти е важна победата срещу Левски.
Подозирам, че в твоята глава има повече от една личност.

Не един или два пъти е казвал , че живее за мачовете с Левски и другите не го интересуват . Стигало му било само победите над вечният противник !
Изображение


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivo55 и 35 госта