Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20266
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Drunken_Master » 19 май 2024 23:25

Ботев, аз бачкам в заведение за бързо хранене, с един авер го държим. На близо е военното отделение и имаме едни клиенти от там. Единия ме пита, дали хващаме кабеларките за спорт, та на другия ден дойдоха тримца да гледат Ботев-Лудогорец. Оказа се, че са "папагали", даже бяха и с тениски на вашия фенклуб. Изядоха по два телешки бургера, изпиха по 5-6 кенчета бира, направиха ми добра сметка. Та... и те бяха на моето мнение.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

gihuelo
Мнения: 5904
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 19 май 2024 23:32

slash1912 написа:
Drunken_Master написа:
botevplovdiveoe написа:Пичага,вие не можете да биете Крумовград в София,ама ви виновни Ботев и Лудогорец и пак сънувате някви лягания и световни конспирации.Вие легнахте ли ни на полуфинала и защо?

А ти вярваш ли си, че във финала с Разград всичко беше чисто? Ти ако вярваш на това, направо си за психодиспансера...

Дай според теб- кое не беше чисто?


1."Контузията" на вратаря на Лудогорец
2. Смяната на Ивелин Попов в 80та минута- смяна на най-важния, най-добърия и най-опитния играч в най-решаващата част на мача. Ивелин Попов вероятно трябваше да бие последната решаваща дузпа ако се стигне до такива.
3.Чичо Гошо пуска Неделев да обръща мача - те това беше най големия смях . Чичо Гошо е от Пловди и прекрасно знае, че Тошо няма да вкара гол на Ботев, дори и от голлинията.
4 Дузпата ! Решваща дузпа в 11-та минута на продължението ,която вкарва мача в продължения и Квадво Дуа се крие като мишка около наказателното :) Квадво Дуо - 10 изпълнени дузпи - 9 гола ! Една изпусната при резултат 3:0 . :) Дузпата я бие човек които никога не е бил дузпа :) Да не говорим решаваща .
Това с дузпата беше гениално измислено! Сега никой не може да каже мача не беше уреден . Ако беше уреден как съдята ще им даде дузпа на Лудогорец в 101-та минута? :)
5. Антон Недялков се хили през целия мач все едно беше надрусан :) Гледам че и на награждаването пак е много радостен.
Разбира се за всичкото това Ботев грам не е виновен, който и да беше на ваше място щеше да се случи същото.

Изображение

CSKArforever
Мнения: 248
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKArforever » 20 май 2024 01:06

1.Това с преките двубои е такава простотия, че не е истина. "Не сме били заслужавали второто място, защото в преките мачове с Морето не сме могли да спечелим"...
Ако следваме тази гениална логика, Арсенал трябваше да станат шампиони преди няколко часа , а Клоп както има леко предимство в преките сблъсъци с Гуардиола, трябваше да има поне още 2 трофея от Англия...
Истината е, че и за победи срещу конкурентите , и за такива срещу "слабаците" се дават по 3т. Няма значение срещу кои отбори печелиш, важното е в края на сезона да имаш поне точка отгоре спрямо конкуренцията.

2. Това че сме слаби не означава, че мачове като този днес не са абсолютен фарс и поредно дъно за футбола ни.

3. Знам, че феновете на Ботев се засягат и е неприятно успехът ти да бъде умаловажен с приказки за уговорен мач, но да бъдем реалисти. В България има множество съмнителни мачове всеки сезон за които само подозираме, че е възможно да има нещо нередно в тях, но има и по няколко такива, където работата смърди и се вижда от километри.
Ботев от 35 мача срещу Лудогорец в първенството има една единствена победа, но като идат на финала за купата срещу тях, изведнъж придобиват суперсили...
Очевидно е, че от Разград прежалват купичката за комфорт в първенството срещу Ботев и сигурни точки всеки сезон. Както беше и написано вече - всичко от "контузията" на вратаря , до избора за изпълнител на дузпата и самото и изпълнение беше пълен театър.
И това не е само мнение на "чорбарите" , мисля, че е мнение на почти всички футболни фенове в България, които не са такива на Ботев.
И тези неща не ги казвам, защото ние сме потърпевши и пропускаме със сигурност ЛЕ, а защото за мен са очевидни (ако Левски беше на наше място и участието им в ЛЕ зависеше от този финал, бих написал същото).

Нямам нищо против Ботев, даже се радвам за стадиона и им пожелавам успех в еврокампанията, но просто няма какво да си завираме главите като щраусите... Целият ни футбол е един огромен цирк и всеки един от нашите любими отбори е участник в него.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3721
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 20 май 2024 09:45

Появи се информаця тези дни, че британци щели да купуват ЦСКА. Гледам, че и Тема спорт са го препечатали :idea: :!: :idea:

Дано шефовете работят по въпросите, защото много скоро толерансът към новото ръководство ще започне да се изчерпва. Феновете вече искат да видят конкретните решения, новите хора в клуба, да се обяви нещо за бъдещето на отбора. Не може да го караме на самотек цял сезон. А не ми се и мисли, ако стигнем до бараж и го загубим.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3824
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 20 май 2024 10:48

Е как така срещу Ганчев първите 3 години никой една дума не каза, а сега срещу Папазки и там който и да е новия съдръжник, ако това е вярно, толеранса щял да се изчерпа, още преди да се влезнали реално във власт, преди още да са назначили новото оперативно ръководство?!? :)))) И същевременно предлагаш да си остане треньорът от времето на Ганчев?!? Е как тъй стана ся? :)

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3721
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 20 май 2024 10:54

Ами именно това казвам да обявяват по-скоро новата оперативна власт. Не знам какво чакат толкова.
Определено Ганчеви не ми оставиха добри впечатления с действията си накрая на своя период.

Добре аз да те питам: Да предположим, че с Любо нещата не се получат. Ако избора е между Томаш и Белчев кой предпочиташ ти?
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

peliforewer
Мнения: 9723
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 20 май 2024 11:03

danko_sot написа:Ами именно това казвам да обявяват по-скоро новата оперативна власт. Не знам какво чакат толкова.
Определено Ганчеви не ми оставиха добри впечатления с действията си накрая на своя период.

Добре аз да те питам: Да предположим, че с Любо нещата не се получат. Ако избора е между Томаш и Белчев кой предпочиташ ти?

Успокой малко топката, сега е време да се класираме за Европа, след това е нормално да се правят промени.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3824
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 20 май 2024 11:15

danko_sot написа:Ами именно това казвам да обявяват по-скоро новата оперативна власт. Не знам какво чакат толкова.
Определено Ганчеви не ми оставиха добри впечатления с действията си накрая на своя период.

Добре аз да те питам: Да предположим, че с Любо нещата не се получат. Ако избора е между Томаш и Белчев кой предпочиташ ти?

Предпочитам италиански треньор с опит във второто ниво на първенството им, което е много по-силно от българската А група. Ако ще е българин - Любо Пенев. Заради опита му в Атлетико М и Валенсия и връзките му в Испания. Това че е българин и рожба на ЦСКА е просто предпоставка да се съгласи.

caracol
Мнения: 102
Регистриран на: 05 яну 2011 20:23
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот caracol » 20 май 2024 11:59

danko_sot написа:Ами именно това казвам да обявяват по-скоро новата оперативна власт. Не знам какво чакат толкова.
Определено Ганчеви не ми оставиха добри впечатления с действията си накрая на своя период.

Добре аз да те питам: Да предположим, че с Любо нещата не се получат. Ако избора е между Томаш и Белчев кой предпочиташ ти?

А защо трябва да избираме между Томаш и Белчев? Гледам, че от вчера Кике Санчес Флорес вече е свободен :) :lol:

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3721
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 20 май 2024 14:31

peliforewer написа:
danko_sot написа:Ами именно това казвам да обявяват по-скоро новата оперативна власт. Не знам какво чакат толкова.
Определено Ганчеви не ми оставиха добри впечатления с действията си накрая на своя период.

Добре аз да те питам: Да предположим, че с Любо нещата не се получат. Ако избора е между Томаш и Белчев кой предпочиташ ти?

Успокой малко топката, сега е време да се класираме за Европа, след това е нормално да се правят промени.


Ако е така ръководството да излезе с информация, щото тея новини, че влизат британци и шеф ще става британец почват да стават малко притеснителни.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта