Всекидневна на Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Всекидневна на Черноморец

Мнениеот калпазанчо » 20 окт 2011 11:00

Нека пишем тук за всичко останало, което не намира смисъл в темите за което са предназначени. Напоследък доста оспамваме темите си с разнородни писания. Но пък се заформя голямо шоу и смятам такава тема за нужна във форума. Тя е и за всичко останало извън футбола.
Последна промяна от калпазанчо на 20 окт 2011 11:38, променено общо 1 път.
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
Уейн Рууни
Мнения: 565
Регистриран на: 04 юли 2011 15:58
Skype: На който му трябва да пита!
Контакти:

Re: СПАМ тема

Мнениеот Уейн Рууни » 20 окт 2011 11:03

Искам да копирам Блу-то:

Привед!
Последна промяна от Уейн Рууни на 20 окт 2011 11:04, променено общо 1 път.
[center]Левски, Милан

[center]Кой ли отбор е с 26 титли, 25 купи, 13 златни дубъла, и 3 требъла?[/center]

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: СПАМ тема

Мнениеот калпазанчо » 20 окт 2011 11:04

Нтодоров, предлагам тук да продължим разговора за залаганията. Между другото за колко взимаш 100 метра, не че се съмнявам в честността ти, ама да знам.
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: СПАМ тема

Мнениеот калпазанчо » 20 окт 2011 11:06

Между другото чух че откривали нов спортен комплекс в Сарафово, някой може ли да даде малко инфо. Ходих да гледам и тоя в Славейков, скоро май ще го откриват. Яко, че скоро ще има нови площадки. Между другото се питам що не направят такъв спортен център и в Меден Рудник..
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец (всичко около отбора)

Мнениеот калпазанчо » 20 окт 2011 11:10

Админ, идеята е на за всичко около отбора, а всичко извън футбола и отбора което интересува феновете. Просто лаф-моабет да става. Ние си имаме обща тема вече. Моля да се коригира заглавието с по-подходящо!
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: СПАМ тема

Мнениеот ntodorov » 20 окт 2011 11:47

калпазанчо написа:Между другото чух че откривали нов спортен комплекс в Сарафово, някой може ли да даде малко инфо. Ходих да гледам и тоя в Славейков, скоро май ще го откриват. Яко, че скоро ще има нови площадки. Между другото се питам що не направят такъв спортен център и в Меден Рудник..

Е как да няма ? До нас е. До училище Елин Пелин. Аз там ритам/х на осветление с изкуствена трева, вход по 3лв. на калпак. В събота 15.10. там имаше турнир с участието на стария отбор на Нефтохимик. Понеже ме нямаше в родината не успяхме да сформираме отбор от ветерани. Набора М. Трендафилов също рита, ама и той захитря - пазеше на вратата.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот калпазанчо » 20 окт 2011 11:51

Tова до Елин Пелин доколкото знам е само футболно игрище. Имах предвид такъв спортен център от типа на този в парка в Изгрев. Да има и игрища за баскет, волейбол, тенискортове, зала за бокс, за тенис на маса и др. Защото това в Сарафово било от този сорт. Във Ветрен също на старата база на Черноморец направиха басейн, който ще го закрият догодина с купол, и от догодина ще има и футболно игрище със изкуствена трева с трибунка,както и плажен волейбол игрище доколкото разбрах.
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец (всичко около отбора)

Мнениеот Bartolomej » 20 окт 2011 11:52

Националните ни медии постоянно ни заливат с информации за отборите на ЦСКА и Левски , кой бил ср*л ,кой пикал , ко е*ал , кой забил манекенка . Промиването на мозъците продължава вече 20 и косур години . Обезличаването на футбола , започна именно в медиите , в които се работи на фенски принцип . Новини около отборите в "прованса" се чуват само , ако Шопски гранд благоволи да се изправи срещу тях . Футболистите в националния отбор се викат само когато заиграят в Левски и ЦСКА , независимо от това как са играли в предните си клубове .
Искате силно п-во , искате силен национален отбор . Спрете с тази агитация за Левски и ЦСКА. И без тях в България ще има футбол , даже ще бъде по-конкурентен и по-интересен .
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: Всекидневна на Черноморец

Мнениеот калпазанчо » 20 окт 2011 12:04

Пак добре че взеха Терзиев в национала...И по мнението на вратаря и на треньора именно той е играл най-добре.
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: СПАМ тема

Мнениеот ntodorov » 20 окт 2011 12:05

калпазанчо написа:Нтодоров, предлагам тук да продължим разговора за залаганията. Между другото за колко взимаш 100 метра, не че се съмнявам в честността ти, ама да знам.

Няма хронометър, който да ми хване времената, когато бягам с чужди пари за харчене и попътен вятър. :)
Сега сериозно ;) : Не съм спринтирал скоро, защото съм нямал такъв "зор", ама ако сега реша да хукна без загрявка, разпъване, разтегляне, изпъване или масаж рискувам да се "препарирам" на 10-тия метър, както впрочем ми се случи през месец март, когато на спортната площадка си оставих спортната стойка и я замених в поза ала "изхождане по голяма нужда на турско клекало". Радващото след това бе, че само "младостта" ми( относително понятие де ) и неистовото желание да се прибера у дома така, както съм излязъл успяха до някъде да възстановят стойката ми, но не и гримасата на скованост по лицето ми...Тъй, че, предпочитам кратките маршрути, късите дистанции и работещ автомобил, който да изнесе възможно по-бързо осанката ми за да не се превърне в тленна такава...С една дума: И себе си бих изненадал от "резултата", който бих постигнал на 100 метра. Признавам: Никога не съм имал подобен стимул в ръцете си за да бягам бързо, но без да се хваля, изпъквам и "изхвърлям" - добър и честен човек съм. Залозите ТРЯБВА САМО АЗ да ги съхранявам и съответно - обгрижвам... :)
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост