Събев изкупува всички акции на „Черноморец” Бургас

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
streetbard
Мнения: 142
Регистриран на: 09 апр 2011 02:48
Контакти:

Re: Събев изкупува всички акции на „Черноморец” Бургас

Мнениеот streetbard » 06 май 2015 12:14

знаете ли къде мога да видя актуални снимки на стадион Черноморец?Ако са го оправяли, има ли сега седалки, осветление, итн...?

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Събев изкупува всички акции на „Черноморец” Бургас

Мнениеот FCH » 06 май 2015 21:35

streetbard написа:знаете ли къде мога да видя актуални снимки на стадион Черноморец?Ако са го оправяли, има ли сега седалки, осветление, итн...?

Вж. темата на предната страница!
:arrow: gong/viewtopic.php?f=9&t=191514#p6882561
Седалки и осветление за около 500 хил. лева няма как да се поставят. С тези пари са ремонтирани основно централният и два помощни терена, както и съблекалните.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Събев изкупува всички акции на „Черноморец” Бургас

Мнениеот ntodorov » 07 май 2015 09:10

От амбициозни планове се плаша, като дявол от тамян. На нищо безкористно не вярвам.
Колегата Нефтохимик е напълно прав. Това е разковничето. Честно казано на мен въобще
не ми е ясно бъдещето не само на Черноморец, но и на БГ футболът, като цяло.
Когато изпаднахме във В група осъзнах, че всъщност спечелихме стадиона си ( вж. ми подписа ).
Душата ми ликуваше, че нещата в Бургас ще се наредят, както си подобава. За съжаление последните
политико-икономически помисли и действия на местните управници ме объркаха още повече. Радващо е, че се вдъхна живот
на порутения и оставен в безтегловност стадион Черноморец, но какво ще се случи от тук насетне ?
ПС: За Събев Черноморец е само едно именце. Дали клубът ще се казва Нефтохимик, Нафтекс, Порт, Бургас
или един Господ знае как - няма значение. Важно е той да притежава апетитния терен...Черноморец имаше това "неблагоразумие"...
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Събев изкупува всички акции на „Черноморец” Бургас

Мнениеот ntodorov » 07 май 2015 09:20

streetbard написа:знаете ли къде мога да видя актуални снимки на стадион Черноморец?Ако са го оправяли, има ли сега седалки, осветление, итн...?

Гърбът на стадион Черноморец с част от един от спомагателните терени ( за тях се радвам най-много ). Децата от Бургаските школи ще ги ползват след първенството.
Изображение
Изображение
Това са част от снимките от официалния терен.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Събев изкупува всички акции на „Черноморец” Бургас

Мнениеот FCH » 08 май 2015 23:58

ntodorov написа:ПС: За Събев Черноморец е само едно именце. Дали клубът ще се казва Нефтохимик, Нафтекс, Порт, Бургас
или един Господ знае как - няма значение. Важно е той да притежава апетитния терен...Черноморец имаше това "неблагоразумие"...

Радвам се, че го осъзнахте това! Нищо против не съм имал Черноморец, който си е от емблемите на Бургас, но цялата пародия с покръстването на проекта Събев си беше жалка демагогия, която лъсна 10 години по-късно...
Тъжно, че трибуните контрастират с прекрасния нов терен на ст.Черноморец. Макар и негативен герой Дражев поне бе превърнал стадионът в едно малко бижу, не знам на кого му пречеха седалките. Събев като толкова иска терени да си ходи в Аксаково, не е нужно с лека ръка да рушим стадионите, колкото малко останаха...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Събев изкупува всички акции на „Черноморец” Бургас

Мнениеот ntodorov » 09 май 2015 13:28

FCH написа:
ntodorov написа:ПС: За Събев Черноморец е само едно именце. Дали клубът ще се казва Нефтохимик, Нафтекс, Порт, Бургас
или един Господ знае как - няма значение. Важно е той да притежава апетитния терен...Черноморец имаше това "неблагоразумие"...

Радвам се, че го осъзнахте това! Нищо против не съм имал Черноморец, който си е от емблемите на Бургас, но цялата пародия с покръстването на проекта Събев си беше жалка демагогия, която лъсна 10 години по-късно...
Тъжно, че трибуните контрастират с прекрасния нов терен на ст.Черноморец. Макар и негативен герой Дражев поне бе превърнал стадионът в едно малко бижу, не знам на кого му пречеха седалките. Събев като толкова иска терени да си ходи в Аксаково, не е нужно с лека ръка да рушим стадионите, колкото малко останаха...

За никой фен любимия му отбор не е нито Събев,нито Дражев, нито, който и да е.
Черноморец е отборът от детството ми, на моите стари и нови приятели.
Що се касае за Дражев и Събев. Там въпросът е чия злина да се избере. Преди бащицата Порточанов да зачене проекта Черноморец 919
Дражев вече си правеше експериментите с Черноморец. Да. Поддържаше стадиона, но ако излезем от мантра
ще признаем, че го поддържаше за сметка на... икономическите си интереси и обикновените данъкоплатци в Бургас.
Иначе да се правим на страдалци е лесно, но нека някой да погледне разковничето на това, което в момента става в Бургас.
Събев беше поканен в Бургас с презумпция още през 2000-то лЕто. Мисля, че се сещаш от кого. Набъркаха му главата тогавашните ни управници.
Години по-късно тези, които го поканиха в къщата си останаха на улицата, а тези, които бяха докарани под наем да живеят там останаха гладни
и припознати. Едните останаха бездомни, а другите с порутен дом, ничия земя и с огромен масраф за плащане... Хубавата къща и бардакът в нея си останаха за госта...И на целия този хал само алчните лиги на шепа управници се виждат...Пък ниЙ нека се кахърим и делим на мазути и шарани. истината е, че бургазлията е отвратен и прогонен от стадиона за дълго...Виж на мачовете от Еврото до 17 изпитвам оня позабравен кеф да гледам футбол на живо без напрежение и с кеф...Ай, че закъснявам за България - Испания.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта