Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот ntodorov » 31 окт 2013 20:08

За мача: Объркан мач. Объркан откъм избор на вратар...До кога - не знам. :roll:
С Ник не получаваме леки голове, а подаряваме такива...За пореден път.
Херо вече вреди на психиката на това момче...Настроенията на стадиона след втория гол бяха
такива, че на мястото на Дашев щях сам да напусна игрището...Въпреки това Ник не е виновен - виновни
са тези, които за пореден път му гласуваха "странно" и лишено от логика доверие. Време е всите тези да усетят, че
цената на подобно доверие ВЕЧЕ тежи много на отбора...Освен, ако целта не е такава де. :roll:
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот tsonpen » 31 окт 2013 20:25

ntodorov написа:
Bourgas написа:Мачът не е за коментиране, защото е срам. Имам да кажа 2-3 неща за зеленото присъствие в сектора за гости, но май ще го спестя, защото ще взема да кажа нещо от рода "еб*те си майката, резаци", а аз не съм такъв човек.

Колега. Въздържайте се дори от лоши помисли. Бях на стадиона и знам, какво визирате, но за феновете на Разград, които по-скоро обиждаха, отколкото да поддържат своя отбор лоша мисъл не бива да ви налазва.


Дребни душици сте вие! Двулични мижитурки. Бях си приготвил и аз една псувня и обида към вас, но ще се задоволя само да ви кажа това, което ми хрумна. Няма да ми липсвате през другия сезон.
И да ви светна - правилата са за всички. Няма наши, ваши. Това е първото, което е трябвало да знаете, когато са ви дали някакво право.
Обективност, правила - думи с неосъзнато значение за вас. Това е то малката радост на малкия човек. Може сам да се е на.кал, но ще намери някого да ухапе. Радвайте се на малките си радости! Сега ще спите спокойно. Единият, че е изпсувал (ама той даже не бил такъв човек - о, Боже колко духовито и как го освобождава от отговорност), другият, че го е сложил като квачка под крилото си, че и той неземно духовит.
Ако някой се чуди защо никой не честити победата на победителя, да не се чуди. Други нрави са на мода тук.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот ntodorov » 31 окт 2013 21:13

tsonpen написа:
ntodorov написа:
Bourgas написа:Мачът не е за коментиране, защото е срам. Имам да кажа 2-3 неща за зеленото присъствие в сектора за гости, но май ще го спестя, защото ще взема да кажа нещо от рода "еб*те си майката, резаци", а аз не съм такъв човек.

Колега. Въздържайте се дори от лоши помисли. Бях на стадиона и знам, какво визирате, но за феновете на Разград, които по-скоро обиждаха, отколкото да поддържат своя отбор лоша мисъл не бива да ви налазва.


Дребни душици сте вие! Двулични мижитурки. Бях си приготвил и аз една псувня и обида към вас, но ще се задоволя само да ви кажа това, което ми хрумна. Няма да ми липсвате през другия сезон.
И да ви светна - правилата са за всички. Няма наши, ваши. Това е първото, което е трябвало да знаете, когато са ви дали някакво право.
Обективност, правила - думи с неосъзнато значение за вас. Това е то малката радост на малкия човек. Може сам да се е на.кал, но ще намери някого да ухапе. Радвайте се на малките си радости! Сега ще спите спокойно. Единият, че е изпсувал (ама той даже не бил такъв човек - о, Боже колко духовито и как го освобождава от отговорност), другият, че го е сложил като квачка под крилото си, че и той неземно духовит.
Ако някой се чуди защо никой не честити победата на победителя, да не се чуди. Други нрави са на мода тук.

Ти друже тънкообидни прочете ли мнението на колегата за да пледираш за равнопоставеност. :roll:
И в качеството си на какъв ТИ определяш правилата. Колегата не ви е обидил, написал е, какво заслужавате да ви напише ( така, както с вас си комуникират много люде по другите форумите и явно с право :| .). Персонална обида не прочетох. Подчертал си абзаца, с който търсиш "правда", но си го извадил от контекста на написаното. И да ти кажа...Вие откак сте се пръкнали пък на никой не трябвате. Дай боже, когато ние се завърнем отново в А група, вашата "естествена" "градация" ви отведе там откъдето дойдохте. И няма да е как по - различно де. ;)
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот subzero » 31 окт 2013 21:37

tsonpen написа:
ntodorov написа:
Bourgas написа:Мачът не е за коментиране, защото е срам. Имам да кажа 2-3 неща за зеленото присъствие в сектора за гости, но май ще го спестя, защото ще взема да кажа нещо от рода "еб*те си майката, резаци", а аз не съм такъв човек.

Колега. Въздържайте се дори от лоши помисли. Бях на стадиона и знам, какво визирате, но за феновете на Разград, които по-скоро обиждаха, отколкото да поддържат своя отбор лоша мисъл не бива да ви налазва.


Дребни душици сте вие! Двулични мижитурки. Бях си приготвил и аз една псувня и обида към вас, но ще се задоволя само да ви кажа това, което ми хрумна. Няма да ми липсвате през другия сезон.
И да ви светна - правилата са за всички. Няма наши, ваши. Това е първото, което е трябвало да знаете, когато са ви дали някакво право.
Обективност, правила - думи с неосъзнато значение за вас. Това е то малката радост на малкия човек. Може сам да се е на.кал, но ще намери някого да ухапе. Радвайте се на малките си радости! Сега ще спите спокойно. Единият, че е изпсувал (ама той даже не бил такъв човек - о, Боже колко духовито и как го освобождава от отговорност), другият, че го е сложил като квачка под крилото си, че и той неземно духовит.
Ако някой се чуди защо никой не честити победата на победителя, да не се чуди. Други нрави са на мода тук.

:o За пореден път не си в правилната посока. Не знам кво има в Разград,ама нещо ви действа на мисленето. Айде ние си имаме оправдание,имаме си Нефтохим. Ама вие...??? :roll:
И пак казвам,фен на Лудогорец да говори за правила,макар и в друга посока, е меко казано нелогично.
Всъщност,ако познаваш двамата прежде пишещи,щеше да си наясно в каква огромна заблуда си. ;)
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот subzero » 31 окт 2013 21:51

ntodorov написа: когато ние се завърнем отново в А група

Ше дойдете на мойта вий..... :mrgreen:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот tsonpen » 31 окт 2013 21:52

ntodorov написа:Колегата не ви е обидил, написал е, какво заслужавате да ви напише

Браво, браво! ГоУем си. Ако беше този, за когото се мислиш, щеше да те е срам от самия себе си. Не искам да те обидя и затова ще ти напиша само как заслужаваш да бъдеш наречен: "Манипулант и наглец".
До subzero: нямам ни най-малко желание да познавам такива хора. Ти поне не се правиш на коректен, а си признаваш и омразата и всичко. А тези с тяхната болшая коректност и фасада са си едно нелицеприятно нещо завито в целофан. Не искам да ги обидя, само пиша какво заслужават да им се напише.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот snakebite » 31 окт 2013 22:08

Най-ми харесва хора да се слагат под общ знаменател..
Доколкото си спомням, Черноморци при всяко гостуване в Разград, скандират обидни реплики към нас. към тях също. но това го правят ОПРЕДЕЛЕНИ индивиди !

Стига сме слагали хората под общ знаменател, и да даваме определения за публики !!
Зрънца има навсякъде
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12768
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот BRF » 31 окт 2013 22:16

Хората,които бяха на стадиона в качеството си на агитка от Разград бяха под всякаква критика!Малко,но за сметка на това злобни!Един дебел чичко обясняваше,че се бил връщал от Аиндховен и след това даде тон за:цял живот на СЕЛО!Жалка история,че и на хулигани се правят!ЖАЛКИ СТЕ!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12768
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот BRF » 31 окт 2013 22:17

snakebite написа:Най-ми харесва хора да се слагат под общ знаменател..
Доколкото си спомням, Черноморци при всяко гостуване в Разград, скандират обидни реплики към нас. към тях също. но това го правят ОПРЕДЕЛЕНИ индивиди !

Стига сме слагали хората под общ знаменател, и да даваме определения за публики !!
Зрънца има навсякъде

На този мач всички бяха зрънца!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12768
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот BRF » 31 окт 2013 22:19

tsonpen написа:
ntodorov написа:Колегата не ви е обидил, написал е, какво заслужавате да ви напише

Браво, браво! ГоУем си. Ако беше този, за когото се мислиш, щеше да те е срам от самия себе си. Не искам да те обидя и затова ще ти напиша само как заслужаваш да бъдеш наречен: "Манипулант и наглец".
До subzero: нямам ни най-малко желание да познавам такива хора. Ти поне не се правиш на коректен, а си признаваш и омразата и всичко. А тези с тяхната болшая коректност и фасада са си едно нелицеприятно нещо завито в целофан. Не искам да ги обидя, само пиша какво заслужават да им се напише.[/quote
Този човек винаги е подкрепял отбора ви,незнам защо!Просто селенията при вас е голяма!


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост