Първа тренировка Сезон 2014/2015

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот k.dimitrov » 24 юни 2014 16:11

Der Führer написа:
k.dimitrov написа:
BRF написа:
k.dimitrov написа:
Der Führer написа:
k.dimitrov написа:Къде ги видя кавичките? ПСФК Черноморец от първия си ден се нарича така. За другото вече Вальо ти писа.
А за нормалността те помолих да прочетеш още веднъж това което съм писал" През моя съзнателен футболен живот в Бургас е имало Ботев, Локомотив, Миньор, Черноморец, Строител, Нефтохимик, Порт, Космос, Атлетик, Мастер, Векта, Спарта, Свети Никола. Може и да пропускам някой. Ходил съм да гледам много от тях. В тях играеха и играят нормални млади хора, издържаха ги и ги издържат обичащи футбола общественици или бизнесмени. Какво е лошото в това? Как мога да нарека някои от тях "уроди"? " Никой никога не е определял тези отбори за уроди. Някои от тях нямаха или почти нямаха публика. Относно родословието прочети още веднъж поста на Вальо.

Поправях себе си ... забравил съм да сложа кавички на обиждат в първия си пост . Както и да е.
ПСФК Черноморец от първия си ден ( през 2005г. ) се наричаше Черноморец 919 . Малко след това унаследи Вихър Айтос във "В" група . Прие името ПСФК Черноморец през 2006-а .

От момента на преотстъпването имаше Черноморец Бургас. За другите добавки на абревиатурата не помня. Никога не е имало бургаски отбор Вихър.

Ми да си направим един бе :lol: !Чи кво?Както подсеща Фюрера,няма да могат да регистрират отбор с име Бургас!Нека бъде Вихър!

Той вече е подаден за регистриране, ако не се лъжа. Кой ще им забрани да го регистрират.

Ами закона ще им попречи ... Не може да се регистрира търговска марка с името на съществуващо населено място в случая ( освен населените места имаше и други забрани ) . В смисъл Бошнаков може да си кръсти клуба "Бургас" , но не може да претендира за патентни права върху името "Бургас" и произтичащите от тези права ползи .

А, бе то има и населено място Черноморец, ама Дражев си държи правата на марката и не ги пуска.

Zelen_Burgas
Мнения: 34
Регистриран на: 12 авг 2013 19:03
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот Zelen_Burgas » 24 юни 2014 16:23

Не ми отговорихте на въпроса кой отбор ще подкрепяте от тук насетне? За всички е ясно, че ФК Бургас точно след година ще бъде преименуван на Черноморец. Значи ли това, че се връзвате с всеки отбор, който решава да се прекръсти така. Реално, ПСФК Черноморец и ФК Бургас никога и по никакъв начин няма да имат нещо общо помежду си. Затова ще е много комично да припознате ФК Бургас, при положение че от 7-8 години яростно обяснвате, че ПСФК-то е истинския Черноморец. Оставате ли верни на ПСФК-то или за пореден път сменяте отбора?

Даже не се и надявам да отговорите де :mrgreen:

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот k.dimitrov » 24 юни 2014 16:37

Zelen_Burgas написа:Не ми отговорихте на въпроса кой отбор ще подкрепяте от тук насетне? За всички е ясно, че ФК Бургас точно след година ще бъде преименуван на Черноморец. Значи ли това, че се връзвате с всеки отбор, който решава да се прекръсти така. Реално, ПСФК Черноморец и ФК Бургас никога и по никакъв начин няма да имат нещо общо помежду си. Затова ще е много комично да припознате ФК Бургас, при положение че от 7-8 години яростно обяснвате, че ПСФК-то е истинския Черноморец. Оставате ли верни на ПСФК-то или за пореден път сменяте отбора?

Даже не се и надявам да отговорите де :mrgreen:


Господине, този въпрос не може да се задава в множествено число. Всеки човек е отделен индивид със свои права и задължения. Той има право да избира във всяка ситуация, така че всеки може да бъде фен на който си иска отбор. През 90-те години много фенове на Черноморец, след разрухата в техния клуб, припознаха Нефтохимик и сега са водещи личности при вас. Не сте ги отхвърлили, нали. Така че кой фен, на кой отбор ще бъде привърженик, не трябва да притеснява вас, вече Ви посъветвах, имате си отбор, обичайте си го, дерзайте за него, не се занимавайте с другите отбори и техните проблеми. Те не са виновни за вашите проблеми.
Относно бъдещи събития - не бъдете така уверен във всичко. Ще мине време, ще видим.

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот Bourgas » 24 юни 2014 16:41

Zelen_Burgas написа:Не ми отговорихте на въпроса кой отбор ще подкрепяте от тук насетне? За всички е ясно, че ФК Бургас точно след година ще бъде преименуван на Черноморец. Значи ли това, че се връзвате с всеки отбор, който решава да се прекръсти така. Реално, ПСФК Черноморец и ФК Бургас никога и по никакъв начин няма да имат нещо общо помежду си. Затова ще е много комично да припознате ФК Бургас, при положение че от 7-8 години яростно обяснвате, че ПСФК-то е истинския Черноморец. Оставате ли верни на ПСФК-то или за пореден път сменяте отбора?

Даже не се и надявам да отговорите де :mrgreen:

Имаш притеснения кой ще подкрепям ли? Като стане това преименуване, което казваш ще ти кажа. Остави си телефона на лични и като се преименува ще ти се обадя и ще ти кажа първо на теб. То и аз зададох много въпроси, ама не ми отговори и ти. Но аз не се обиждам, както виждаш. Мога пак да те питам: Ти кой отбор припознаваш? Нафтекс, Поморие, Атлетик или евентуално на няколко часа разлика, Мастер? И кой от тях е или е щял да бъде Нефтохимик.
Не се и надявам да отговориш, де.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Zelen_Burgas
Мнения: 34
Регистриран на: 12 авг 2013 19:03
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот Zelen_Burgas » 24 юни 2014 16:58

Повярвай ми, грам нямаше да ме вълнува какво се случва с ПСФК-то и "новия отбор на Бургас", ако това пряко не влияеше върху развитието на Нефтохимик. За съжаление, след 2006 година отборите станаха тясно свързани помежду си и зависещи до голяма степен един от друг. Плюете по Нефтохимик от 90-те години, ама тогава Черноморец си съществуваше съвсем нормално, нали така? Имахте си и стадион, имахте си и база(една от най-добрите в България). Вие не бяхте ощетени от силния Нефтохимик по никакъв начин. Имахте и сравнително успешни сезони в средата на таблицата в А група. Младото поколение на Бургас израстна с успехите на нафтата. Хората ходеха на стадиона, защото нафтата мачкаше грандовете и играеше страшен футбол. Много добре знаете, че имаше по 15 хиляди човека на мачове с отбори като Етър, Добруджа, Монтана и т.н. Стига сте дрънкали глупости за безплатни входове. Имаше такива в интерес на истината, но в продължение на около две години. И тогава беше практика на много стадиони, включително и на Черноморец. Айде сега закарай повече от 1000 човека на безплатен вход на Черноморец - Любимец примерно. Хората се отвратиха, ебаха ни мамата на футбола в Бургас. Трябва ни грандизона промяна в клубовете, защото тези размени на лицензи, истории, стадиони и преименувания не водят до нищо хубаво. Гнусно е!

Още по-гнусно е, че големи хора като вас(ако правилно съм разбрал годините ви) се чудят кой Черноморец да припознаят, вместо да се разбунтувате и вие като нас и да заемете позиция, че ТАКА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРОДЪЛЖАВА.

Къде бяха будните фенове на Черноморец през 2006 година, когато щяха да обединяват двата отбора? Помните ли? Специална покана ли ви трябваше и за този фарс?
Гледахте отстрани и ви течаха лиги при мисълта, че ще се настаните на най-хубавия стадион в България и ще пребоядисат най-добрата школа във вашия цвят. Аз от фенове на Черноморец виждам само бездействие и съгласяване с всичко що се преименува Черноморец.
И последно, на нас не ни пречи да си цъкаме по В групите. Такава ни е съдбата, но колелото ще се завърти рано или късно. Кошмарът ще е за вас, ако случайно нямате избор да избирате един от многото Черноморец-и и се наложи вие да обикаляте селата. Ето тогава вече приклювате...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот Der Führer » 24 юни 2014 17:00

k.dimitrov написа:А, бе то има и населено място Черноморец, ама Дражев си държи правата на марката и не ги пуска.

Тц ... държи правата върху емблемата и върху дружеството ( с което е свързана историята на Черноморец Бургас ) . Всеки може да си кръсти отбора Черноморец , но онази емблема може да я ползва само този , на който Дражев даде позволение . Ако си спомняш , на едни избори имаше една "партия" ( движение и каквото там беше ) , която се опита да се кръсти Бургас . След жалба на опоненти обаче беше принудена да промени името .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот Der Führer » 24 юни 2014 17:03

Zelen_Burgas написа:Не ми отговорихте на въпроса кой отбор ще подкрепяте от тук насетне? За всички е ясно, че ФК Бургас точно след година ще бъде преименуван на Черноморец. Значи ли това, че се връзвате с всеки отбор, който решава да се прекръсти така. Реално, ПСФК Черноморец и ФК Бургас никога и по никакъв начин няма да имат нещо общо помежду си. Затова ще е много комично да припознате ФК Бургас, при положение че от 7-8 години яростно обяснвате, че ПСФК-то е истинския Черноморец. Оставате ли верни на ПСФК-то или за пореден път сменяте отбора?

Даже не се и надявам да отговорите де :mrgreen:

А защо да се чака цяла година , а не направо сега Бошнаков да го кръсти Черноморец .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот Bourgas » 24 юни 2014 17:06

Zelen_Burgas написа:Повярвай ми, грам нямаше да ме вълнува какво се случва с ПСФК-то и "новия отбор на Бургас", ако това пряко не влияеше върху развитието на Нефтохимик. За съжаление, след 2006 година отборите станаха тясно свързани помежду си и зависещи до голяма степен един от друг. Плюете по Нефтохимик от 90-те години, ама тогава Черноморец си съществуваше съвсем нормално, нали така? Имахте си и стадион, имахте си и база(една от най-добрите в България). Вие не бяхте ощетени от силния Нефтохимик по никакъв начин. Имахте и сравнително успешни сезони в средата на таблицата в А група. Младото поколение на Бургас израстна с успехите на нафтата. Хората ходеха на стадиона, защото нафтата мачкаше грандовете и играеше страшен футбол. Много добре знаете, че имаше по 15 хиляди човека на мачове с отбори като Етър, Добруджа, Монтана и т.н. Стига сте дрънкали глупости за безплатни входове. Имаше такива в интерес на истината, но в продължение на около две години. И тогава беше практика на много стадиони, включително и на Черноморец. Айде сега закарай повече от 1000 човека на безплатен вход на Черноморец - Любимец примерно. Хората се отвратиха, ебаха ни мамата на футбола в Бургас. Трябва ни грандизона промяна в клубовете, защото тези размени на лицензи, истории, стадиони и преименувания не водят до нищо хубаво. Гнусно е!

Още по-гнусно е, че големи хора като вас(ако правилно съм разбрал годините ви) се чудят кой Черноморец да припознаят, вместо да се разбунтувате и вие като нас и да заемете позиция, че ТАКА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРОДЪЛЖАВА.

Къде бяха будните фенове на Черноморец през 2006 година, когато щяха да обединяват двата отбора? Помните ли? Специална покана ли ви трябваше и за този фарс?
Гледахте отстрани и ви течаха лиги при мисълта, че ще се настаните на най-хубавия стадион в България и ще пребоядисат най-добрата школа във вашия цвят. Аз от фенове на Черноморец виждам само бездействие и съгласяване с всичко що се преименува Черноморец.
И последно, на нас не ни пречи да си цъкаме по В групите. Такава ни е съдбата, но колелото ще се завърти рано или късно. Кошмарът ще е за вас, ако случайно нямате избор да избирате един от многото Черноморец-и и се наложи вие да обикаляте селата. Ето тогава вече приклювате...

Момче, прочетох до средата и не се сдържах. Безплатни входове само две години? Ти от кога ходиш на този стадион и на този отбор? Защото по мое време пари се събираха само за мачовете от евротурнирите. До ерата Нафтекс ВСИЧКИТЕ ВИ ОСТАНАЛИ МАЧОВЕ бяха с БЕЗПЛАТЕН ВХОД. И хората ходеха там, защото беше безплатно и Нефтохимик наистина биеха доста често у дома, за разлика от навънка.
Да те светна, аз никога не съм плюл по Нефтохимик и никога няма да кажа лоша дума за отбора Нефтохимик, защото и аз ходех при възможност да ги гледам. За друго няма да ти пиша, мисля, че няма смисъл, а нямам и нерви. Съветът ми е да си гледаш в собствения двор и да не се занимаваш с дворчето на другите, защото не са ти те виновни. Но пък това си мисля, че няма как да го направиш. Аз спирам с този безсмислен, наистина.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот Bourgas » 24 юни 2014 17:12

Последно, че допрочетох. Никой от феновете на Черноморец не е искал да играем на този стадион, на който сме в момента. Стадионът в Акациите е нашият дом и няма как да приемем друг за такъв. Школите преди Порточанов да почне да точи завода бяха 2 на 1 в полза на Черноморец. Разбирай, че ние играхме като Черноморец 1 и Черноморец 2, защото имаше доста деца и ставаха бая често шампиони. А Нефтохимик бяха само по една група от набор, даже не от всичките и играха или на асфалта на Механото или на сгурията на стадиона. Само младежите бяха на трева, в случай, че не си запознат, та да ти кажа. И ти къде беше на този протест? Там ли? Колко хора бяха?
И наистина си прав, колелото се върти.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Zelen_Burgas
Мнения: 34
Регистриран на: 12 авг 2013 19:03
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот Zelen_Burgas » 24 юни 2014 17:15

От 20 реда пост, се хвана за едно изречение. Пак казвам, безплатен вход имаше, както и на мноооого други бг стадиони, включително и Черноморец. После стана левче, два и т.н. Или не е вярно? Останалите истини, които съм написал, естествено не се коментират.
Най-тъпото е, че не взимате отношение по нито една от гнусотиите, които раждат радетелите на бургаския футбол. ФК Бургас е поредната такава.

Относно Атлетик ще кажа следното:
2009 година Нефтохимик имаше два варианта - или да се закрием или да търсим някакво продължение чрез лиценза на Атлетик. Поне ни прехвърлиха историята и нематриалните активи(или там както се казва), което е всъщност е най-важно. Вие как ще свържите дражевия Черноморец с ПСФК-то и ФК БУргас обаче никак не ми е ясно. Ще има много свободни съчинения на тази тема :mrgreen:


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта