Локомотив (Пловдив) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12725
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Мнениеот BRF » 05 мар 2014 16:11

Bourgas написа:Нейчо, чакам мачът, за да можем да се видим и да пием по една хубава ракия, че винаги е хубаво да си с добри хора на едно място :)

:o Ракия ли каза някой :shock: ? :lol:

Потребителски аватар
burgazliqta
Мнения: 1625
Регистриран на: 01 апр 2012 23:40
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Мнениеот burgazliqta » 05 мар 2014 17:11

Мача го гледах по телевизията, много добро впечатление ми направи играта ни през първото полувреме. Преса още от наказателното им поле, не им давахме да изнесат спокойно топката. Много ми харесаха Милен Василев, Лъчо, Шоколаров, Дамчевски и Живкович(който според мен трябва и да е играч на мача). Пълна дупка беше Милчо, незнам защо така но никакво движение по терена, а когато бе с топка в крака се замотаваше и защтитниците на Локото му я отнемаха. Готфред незнам как е играл в контролите, но този мач не направи нищо съществено, дори пропиля 100 процентов гол като би точно в защитника. Много добро включване по фланга на Василев, почти всички атаки минаваха през него. Крум също много добре мъ помагаше. Райков се загуби второто полувреме. Херо направи много неуместна смяна на полувремето Готфред за дедо Ванчо. Вярно Готфред нищо не правеше и добре, че го смени, но вместо дедо трябваше да пусне Гамака. Много ме е яд, че по такъв нелеп начин ни изравниха точно в края.
П.С.: Момчета съжелявам, че в последно време немога да присъствам на мачовете на отбора :( дано ме извините. Надявам се за мача с Локо София за купата да мога да дойда.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Мнениеот ntodorov » 06 мар 2014 10:37

BRF написа:
Bourgas написа:Нейчо, чакам мачът, за да можем да се видим и да пием по една хубава ракия, че винаги е хубаво да си с добри хора на едно място :)

:o Ракия ли каза някой :shock: ? :lol:

Да. А, ако идваш си носи шалчето.
[offtopic]Ще се пробваме пак...:twisted:[/offtopic]
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Мнениеот k.dimitrov » 06 мар 2014 11:48

vannistelroy написа:Здравейте всички!
Имам регистрация от почти 3 години,но не съм писал,поради факта,че приоритет ми бяха Спортни Бг.
Понеже сега се сливат 2-та сайта,възнамерявам с пълна сила да се включа във форума.
Този сезон е много каръшки за "акулите",само в последните си 2 мача загубиха 3 точки в последната минута...още много точки загубиха така и в други мачове...не знам на какво се дължи това.В много от случаите вина носеха и двамата вратари.Знаем,че добрият вратар е половин отбор,и добре,че Херо реагира веднага с привличането на 2-ма на този пост,но май е вече твърде късно...

Въпреки това:

САМО ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС !!!


Чета писанията ти в "Спортни Бг". Радвам се, че си вече тук. Бих се радвал да се запознаем и на живо. Обикновено след мач се събираме на кръчма. Поканен си.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Мнениеот petkan » 06 мар 2014 14:17

vannistelroy написа:Здравейте всички!
Имам регистрация от почти 3 години,но не съм писал,поради факта,че приоритет ми бяха Спортни Бг.
Понеже сега се сливат 2-та сайта,възнамерявам с пълна сила да се включа във форума.
Този сезон е много каръшки за "акулите",само в последните си 2 мача загубиха 3 точки в последната минута...още много точки загубиха така и в други мачове...не знам на какво се дължи това.В много от случаите вина носеха и двамата вратари.Знаем,че добрият вратар е половин отбор,и добре,че Херо реагира веднага с привличането на 2-ма на този пост,но май е вече твърде късно...

Въпреки това:

САМО ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС !!!


Еееей, ти се появи бе пич!
Ай добре дошъл :)
И виж предложението на k.dimitrov ;)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12725
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Мнениеот BRF » 06 мар 2014 16:13

ntodorov написа:
BRF написа:
Bourgas написа:Нейчо, чакам мачът, за да можем да се видим и да пием по една хубава ракия, че винаги е хубаво да си с добри хора на едно място :)

:o Ракия ли каза някой :shock: ? :lol:

Да. А, ако идваш си носи шалчето.
[offtopic]Ще се пробваме пак...:twisted:[/offtopic]

[offtopic]То птичето веднъж каца на рамото :mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Мнениеот ntodorov » 07 мар 2014 15:26

BRF написа: То птичето веднъж каца на рамото :mrgreen:

Случайно - да. Веднъж каца, но пък...
[offtopic]...Насила. :evil: Колкото пъти искаме, толкова пъти ще кацне. :twisted:[/offtopic]
[offtopic]Майтап няма. Сега сериозно. Не се ебавай. Дай ни поне още един шанс. Последен... :oops:[/offtopic]
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта