Черноморец (Бургас) - Локомотив (Пловдив) FT. 0-1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
cena62
Мнения: 1372
Регистриран на: 03 юли 2011 03:20
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (Пловдив) 06.10 от 18:00

Мнениеот cena62 » 07 окт 2013 13:27

petkan написа:Там, където седяхме, не се видя, че голът е от засада, но така или иначе, голмайсторът беше оставен непокрит. Грешка в отбрана.

Локото цяла седмица са тренирали това положение, като са се надявали съдията да се заблуди и да не свири засада, както и стана.
[center]Черноморец Бургас !
[/center]

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3651
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (Пловдив) 06.10 от 18:00

Мнениеот DarkPsy » 07 окт 2013 13:47

cena62 написа:
petkan написа:Там, където седяхме, не се видя, че голът е от засада, но така или иначе, голмайсторът беше оставен непокрит. Грешка в отбрана.


Не е грешка на отбраната. Отбраната умишлено си ги остави в засада, но....чудя се за какъв им беше на БФС-то да слагат 5 съдии, след като не вършат работа и за един. Да ти вкарат гол от съблекалните може да е от значение за целия мач. Според мен спокойно можехте да направите равен, а защо не и победа. Безобразно съдийство за кой ли път.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (Пловдив) 06.10 от 18:00

Мнениеот Der Führer » 07 окт 2013 15:10

А къде човек може да види читаво повторение , от което да си направи извод . Това което е в спортал е с толкова лошо качество , че буквално нищо не се вижда ... На заден план зад Крачунов се вижда играч в синьо ( мисля че е Траянов ) , но не се вижда каква е позицията на тялото и краката му . От тримата съдии обаче , единствения който може да прецени ситуацията е страничния . Този зад вратата и главния няма как да го направят . Иначе от отва което се вижда - Крачунов поскоро е в засада . Вина в Янко не може да се търси . В тази ситуация вратаря има 2 варианта :
1. Стои си на място без да мърда и се надява топката да го уцели ( или да мине близо до него )
2. Да тръгне да посрещне топката , когато тя прехвърли играчите и падне на земята . Янко според мен тук реагира правилно ... Ако си беше останал на място и Крачунов не беше достигнал до топката , щеше да се получи много куриозен гол и всички щяха да го оплюят . Веднъж вече взел решението , нямаше как да си върне инерцията обратно .
Но дори и от засада , основна вина за гола има играч на Черноморец . Този път това не е защитник . Нещото което трябваше да пази Крачунов в тази ситуация се нарича - Николай Павлов . И малките деца ги учат че при статични положения в защита , централния нападател е този който следи за действията на включилия се в атака противников централен защитник . Колкото и да го плюете , Преслав тази част от задълженията си я вършеше .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
soccerav
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 май 2010 00:40
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (Пловдив) 06.10 от 18:00

Мнениеот soccerav » 07 окт 2013 15:46

Raoul_Duke написа:
petkan написа:Отново слаб мач, отново слаб Черноморец, отново слаби (или услужливи) съдии :(


Не слаби, а услужливи! Правят всичко, за да ги добутат до седмицата. И Берое ги рязаха много лошо срещу тях, а и не само...

Ще е жалко на този стадион да се играят мачове от Б-група! Дано се спасите за сметка на някой отбор като Славия, който е абсолютно ненужен на първенството ни.

Точно пък срещу Берое на бутаха дето си ги бихме със затворени очи :lol: Ако вие вкарате гол от засада друга песен ще пееш. То бива, бива омраза ама чак пък толкова, не е нормално.

aftre
Мнения: 17
Регистриран на: 17 яну 2012 18:17
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (Пловдив) 06.10 от 18:00

Мнениеот aftre » 07 окт 2013 16:17

Der Führer написа:А къде човек може да види читаво повторение , от което да си направи извод . Това което е в спортал е с толкова лошо качество , че буквално нищо не се вижда ... На заден план зад Крачунов се вижда играч в синьо ( мисля че е Траянов ) , но не се вижда каква е позицията на тялото и краката му . От тримата съдии обаче , единствения който може да прецени ситуацията е страничния . Този зад вратата и главния няма как да го направят . Иначе от отва което се вижда - Крачунов поскоро е в засада . Вина в Янко не може да се търси . В тази ситуация вратаря има 2 варианта :
1. Стои си на място без да мърда и се надява топката да го уцели ( или да мине близо до него )
2. Да тръгне да посрещне топката , когато тя прехвърли играчите и падне на земята . Янко според мен тук реагира правилно ... Ако си беше останал на място и Крачунов не беше достигнал до топката , щеше да се получи много куриозен гол и всички щяха да го оплюят . Веднъж вече взел решението , нямаше как да си върне инерцията обратно .
Но дори и от засада , основна вина за гола има играч на Черноморец . Този път това не е защитник . Нещото което трябваше да пази Крачунов в тази ситуация се нарича - Николай Павлов . И малките деца ги учат че при статични положения в защита , централния нападател е този който следи за действията на включилия се в атака противников централен защитник . Колкото и да го плюете , Преслав тази част от задълженията си я вършеше .

Тук http://videa.hu/videok/sport/cher-lokop ... tart=4.016 но не знам какво толкова сте се хванали с тоя гол, като Черноморец за целия мач нямаха чисто положение. И да бяха свирили засада тука според мен Локото пак щяха да си бият, а никой не казва нищо за засадата, която свириха на Камбуров, когато се откъсна сам срещу вратаря от центъра. Тогава даже и без повторение беше ясно, че няма никаква засада.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10924
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (Пловдив) 06.10 от 18:00

Мнениеот ivan56 » 07 окт 2013 17:13

aftre написа:
Der Führer написа:А къде човек може да види читаво повторение , от което да си направи извод . Това което е в спортал е с толкова лошо качество , че буквално нищо не се вижда ... На заден план зад Крачунов се вижда играч в синьо ( мисля че е Траянов ) , но не се вижда каква е позицията на тялото и краката му . От тримата съдии обаче , единствения който може да прецени ситуацията е страничния . Този зад вратата и главния няма как да го направят . Иначе от отва което се вижда - Крачунов поскоро е в засада . Вина в Янко не може да се търси . В тази ситуация вратаря има 2 варианта :
1. Стои си на място без да мърда и се надява топката да го уцели ( или да мине близо до него )
2. Да тръгне да посрещне топката , когато тя прехвърли играчите и падне на земята . Янко според мен тук реагира правилно ... Ако си беше останал на място и Крачунов не беше достигнал до топката , щеше да се получи много куриозен гол и всички щяха да го оплюят . Веднъж вече взел решението , нямаше как да си върне инерцията обратно .
Но дори и от засада , основна вина за гола има играч на Черноморец . Този път това не е защитник . Нещото което трябваше да пази Крачунов в тази ситуация се нарича - Николай Павлов . И малките деца ги учат че при статични положения в защита , централния нападател е този който следи за действията на включилия се в атака противников централен защитник . Колкото и да го плюете , Преслав тази част от задълженията си я вършеше .

Тук http://videa.hu/videok/sport/cher-lokop ... tart=4.016 но не знам какво толкова сте се хванали с тоя гол, като Черноморец за целия мач нямаха чисто положение. И да бяха свирили засада тука според мен Локото пак щяха да си бият, а никой не казва нищо за засадата, която свириха на Камбуров, когато се откъсна сам срещу вратаря от центъра. Тогава даже и без повторение беше ясно, че няма никаква засада.


Ааа,много е лесно да се говори така на "аба" ще ли да бият.Можеше и да ни бият,можеше и да не успеят.Ама много сте интересни "какво сме се били хванали за този гол" еми как какво, гол от съблекалнята при това от засада,после иди играй.Тактиката на треньора отива по дяволите.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Нико
Мнения: 450
Регистриран на: 11 май 2010 14:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (Пловдив) 06.10 от 18:00

Мнениеот Нико » 07 окт 2013 17:13

Абсолютно заслужена победа за Локомотив!Имаше засада при гола - грешка на страничният , но за това пък същият вдигна безумна засада срещу Камбуров, останал съвсем сам срещу вратаря на домакините.Главният съдия беше безобразен в полза на Черноморец !Този Манзуро беше за арестуване и затвор , но въпреки касапските му изпълнения не получи нарисуваните си няколко картона.Не съм предполагал , че Черноморец могат да засенчат с балтиите си такива класици в обезкостяването като Миньоро и Металург Перник!!!...

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3651
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (Пловдив) 06.10 от 18:00

Мнениеот DarkPsy » 07 окт 2013 18:07

aftre написа:Тук http://videa.hu/videok/sport/cher-lokop ... tart=4.016 но не знам какво толкова сте се хванали с тоя гол, като Черноморец за целия мач нямаха чисто положение. И да бяха свирили засада тука според мен Локото пак щяха да си бият, а никой не казва нищо за засадата, която свириха на Камбуров, когато се откъсна сам срещу вратаря от центъра. Тогава даже и без повторение беше ясно, че няма никаква засада.


Камбуров можеше и да вкара, ама можеше и да не, нали така? Съвсем различно е. Инак си прав, засада на Камбуров няма.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (Пловдив) 06.10 от 18:00

Мнениеот ntodorov » 07 окт 2013 20:22

А къде човек може да види читаво повторение , от което да си направи извод . Това което е в спортал е с толкова лошо качество , че буквално нищо не се вижда ...

Имаше засада Миро. Толкова чиста, че недоумявам, как страничния я допусна. Гледах мача по ТВ час след краят му. Засадата беше много точно отразена от страничните камери.
Абсолютно заслужена победа за Локомотив!Имаше засада при гола - грешка на страничният , но за това пък същият вдигна безумна засада срещу Камбуров, останал съвсем сам срещу вратаря на домакините.

ПС: ...Абе нека и ние да водехме (след подарък) с 1-0, пък , ако щете ни спирайте и със 100 несъществуващи засади. ;)
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (Пловдив) FT. 0-1

Мнениеот k.dimitrov » 08 окт 2013 00:35

Доволен съм, че в този мач двама, за които таяхме съмнения, доказаха, че може да се разчита на тях в бъдеще - Траянов и Гамаков. Но един, който смятахме, че ще запълни дупката отзад, бе отчайващо слаб - Пехливанов.
За мача, имахме шанс да обърнем мача, ако Амари бе вкарал в 30-тата минута, когато остана сам срещу Господинов.
Иначе Локото с нищо не превъзхождаха (основно лежаха по терена), чакаха само възможности за контраатаки, а ние след 70-тата минута заиграхме 3-ма в защита.
Последна промяна от k.dimitrov на 08 окт 2013 01:15, променено общо 1 път.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост