Медиите за Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот k.dimitrov » 20 мар 2012 19:12

kartago написа:
NEFTOCHIMIC1962 написа:Какво викаха феновете на Черноморец ....Това е частна собственост ! Откъде накъде на Митко Събев общината ще му прави разсрочки, а на мен не . Кво да го направим , че си изхарчи парите да поддържа ДВА ОТБОРА в професионалният футбол и да купува латиноамериканчета и африканчета . Като строеше гнезда на акули и рибни ресторанти , като рекламираше с билборди по целият град пари имаше , а сега - разсрочки . Слабо маняк . Ние на нашият стадион няма да се върнем , според шараните - щото е частна собственост. Айде оправяй си борчасалото АД сам. Аз съм против община Бургас да ощетява гражданите си като не събира взиманията си в полза на някакво частно юридическо лице .

Кои са "шараните", че не разбрах? Защо ми се струва, че нещо говорихме с тебе???


Петьо, това не е Дизела.

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот kartago » 20 мар 2012 19:14

k.dimitrov,
Кайо, знам, че не е той, но точно с този юнак скоро си писахме ЛС!

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот k.dimitrov » 20 мар 2012 19:25

kartago написа:k.dimitrov,
Кайо, знам, че не е той, но точно с този юнак скоро си писахме ЛС!


Извинявай тогава, отдавна не съм влизал в личната ти кореспонденция! ;)

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот Bourgas » 20 мар 2012 21:58

Херо гори за един мач, Черноморец, Локо (Сф), Ботев (Вр) и ЦСКА с глоба

Дисциплинарната комисия към БФС наказа старши треньорът на Черноморец-Бургас Димитър Димитров-Херо с лишаване от правото да води отбора за една среща. Клубът пък ще отнесе глоба от 1 000 лева за хвърлени предмети по терена. Със същото наказание са и Левски, ЦСКА, Ботев (Враца) и Локо (София), като глобата на последните е заради закъснението на двубоя с Видима.

ПО ДОКЛАД

За оспорване на съдийско решение на основание чл. 34, ал. 1, т. 3, ДК наказва Димитър Димитров - ст. Треньор на ПСФК"Черноморец - Бс" - Бс с лишаване от право да изпълнява функции от името на отбора за 1 среща и глоба в размер на 500 лева.

За хвърлени предмети на основание чл.37, ал.1, т. 4, б. А -предложение 1 - ДК наказва ПСФК"Черноморец Бс" Бс с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За допускане на заскъснение на мача от началния час по програма, на основание чл.37, ал. 1, т. 9, буква A/, ДК наказва ПФК"Локомотив" Сф с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За хвърлени предмети на основание чл.37, ал.1, т. 4, б. А -предложение 1 - ДК наказва ПФК"Левски" с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За хвърлени предмети на основание чл.37, ал.1, т. 4, б. А -предложение 1 - ДК наказва ПОФК"Ботев Враца" с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За хвърлени предмети на основание чл.37, ал.1, т. 4, б. А -предложение 1 - ДК наказва ПФК"ЦСКА" с имуществена санкция в размер на 1000 лева.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот Искам си Акаунта » 21 мар 2012 08:33

NEFTOCHIMIC1962 написа:Какво викаха феновете на Черноморец ....Това е частна собственост ! Откъде накъде на Митко Събев общината ще му прави разсрочки, а на мен не . Кво да го направим , че си изхарчи парите да поддържа ДВА ОТБОРА в професионалният футбол и да купува латиноамериканчета и африканчета . Като строеше гнезда на акули и рибни ресторанти , като рекламираше с билборди по целият град пари имаше , а сега - разсрочки . Слабо маняк . Ние на нашият стадион няма да се върнем , според шараните - щото е частна собственост. Айде оправяй си борчасалото АД сам. Аз съм против община Бургас да ощетява гражданите си като не събира взиманията си в полза на някакво частно юридическо лице .

Пич , то хубаво си взел нещата присърце ... ама грешно тълкуваш информацията . Въпросните данъци не се отнасят за стадион "Нефтохимик" , който не е собственост на Черноморец , а на СЪбев . Въпросната сума е за стадиона в "Акациите" и която , по стар Титански обичай , Събев не иска да плаща . ;)

Потребителски аватар
dsn
Мнения: 222
Регистриран на: 19 мар 2010 09:25
Skype: 3vke1ucc
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот dsn » 21 мар 2012 10:04

Искам си Акаунта написа:
NEFTOCHIMIC1962 написа:Какво викаха феновете на Черноморец ....Това е частна собственост ! Откъде накъде на Митко Събев общината ще му прави разсрочки, а на мен не . Кво да го направим , че си изхарчи парите да поддържа ДВА ОТБОРА в професионалният футбол и да купува латиноамериканчета и африканчета . Като строеше гнезда на акули и рибни ресторанти , като рекламираше с билборди по целият град пари имаше , а сега - разсрочки . Слабо маняк . Ние на нашият стадион няма да се върнем , според шараните - щото е частна собственост. Айде оправяй си борчасалото АД сам. Аз съм против община Бургас да ощетява гражданите си като не събира взиманията си в полза на някакво частно юридическо лице .

Пич , то хубаво си взел нещата присърце ... ама грешно тълкуваш информацията . Въпросните данъци не се отнасят за стадион "Нефтохимик" , който не е собственост на Черноморец , а на СЪбев . Въпросната сума е за стадиона в "Акациите" и която , по стар Титански обичай , Събев не иска да плаща . ;)

Момчета много нерви и излишна енергия хвърляте в безмислени спорове няма смисъл според мен.
Изображение
две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената!

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот калпазанчо » 21 мар 2012 16:29

И Вальо оня ден на сбирката при Духа като слушаше изфирясалите глупости на Дизела , които бяха от този сорт това вика. Просто някои хора останаха да живеят в миналото....Няма смисъл да се обръща внимание на такива. Разкриваш ги кои са какви са и до там. Дизела вече го разбрахме...
[center]Member of Old School Boys [/center]

Райко Стоянов
Мнения: 149
Регистриран на: 13 юни 2009 00:00
Skype: raiko-stoyanov
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот Райко Стоянов » 22 мар 2012 13:07

Игра с прогнози за Видима - Черноморец:
http://burgassport.bg/igra-prognoziraj- ... rnomorets/

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот калпазанчо » 22 мар 2012 15:26

Райко Стоянов написа:Игра с прогнози за Видима - Черноморец:
http://burgassport.bg/igra-prognoziraj- ... rnomorets/

Райко, мерси за играта в твоя сайт. Видях те на живо на няколко мача в Поморие, а и колегата Тошко ми спомена че си от готините фенове на Нафтата, така че добре дошъл във форума. Пожелавам ти приятни моменти. След малко ще дам и моята прогноза в сайта.
[center]Member of Old School Boys [/center]

Потребителски аватар
калпазанчо
Мнения: 3482
Регистриран на: 22 ное 2010 15:20
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот калпазанчо » 23 мар 2012 12:05

Аааа не издържах на тая новина - моя любмец луднал по Джина Стоева :lol:
Един от новите чужденци в състава на Черноморец се е влюбил лудо в чалгата. Мароканецът с френски паспорт Аатиф Шаешу дотолкова се е пристрастил към кръшните ритми, че чак домъкнал тонколони в съблекалнята на "Лазур", за да му дъни музиката по-силно.

25-годишният футболист, който е най-нестандартен от отбора в решенията си на терена, чул за пръв път напевите за душата от музикалната уредба в клубния автобус. Любопитното е, че го запленила песен на Джина Стоева.

Впоследствие Аатиф си набавил и дискове с клипове на певицата, по която хлътнал здраво. Пищният й бюст бил напълно по вкуса му. Шаешу вече е въоръжен с пълен набор от дискове на примите във фолка. Слуша си ги редовно в съблекалнята преди и след тренировка, но търпи забележките на съотборниците си, че ги пуска много силно.
[center]Member of Old School Boys [/center]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта