Черноморец (Бургас) - Левски (София) FT. 1-3

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Левски (София) 21 септември от 20:00

Мнениеот Devian » 21 сеп 2013 23:10

subzero написа:Яд ме е,че Черноморец пропусна шанса да влезе в първата седмица след две лесни домакинства. :evil:

Плюс мачовете с мазута и Локо Сф,нещата щяха да са повече от първа седмица :roll: Не знам дали на Херо му прави впечатление,но като изключим мача с Ботев в останалите се забелязва една константност в това сами да си изпускаме мачовете,добре че в някои от тях късмета ни покри,иначе нещата щяха да бъдат още по-зле :?
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Левски (София) 21 септември от 20:00

Мнениеот subzero » 21 сеп 2013 23:11

Devian написа:
subzero написа:Яд ме е,че Черноморец пропусна шанса да влезе в първата седмица след две лесни домакинства. :evil:

Плюс мачовете с мазута и Локо Сф,нещата щяха да са повече от първа седмица :roll: Не знам дали на Херо му прави впечатление,но като изключим мача с Ботев в останалите се забелязва една константност в това сами да си изпускаме мачовете,добре че в някои от тях късмета ни покри,иначе нещата щяха да бъдат още по-зле :?

Абсолютно.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Левски (София) 21 септември от 20:00

Мнениеот ntodorov » 21 сеп 2013 23:14

А някой може ли да ми каже Херо не вижда ли, какво нещо имаме на вратата и какво нещо се движи, като "таран" в нападението ни ????
Милчо Ангелов и Нотев бели ли са, черни ли са не знам, но, който и да е от тях двамата да играе, ако ще и с по един крак да е ще бъде много по-добре от днешния вариант...
ПС: Отвратен съм. Честно. Лека нощ.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Левски (София) 21 септември от 20:00

Мнениеот ntodorov » 21 сеп 2013 23:29

Devian написа:Мдааа,според Херо малкото време за трансфери и ала бала били виновни.Е как тука още от зимата се знаеше,че Фо-поре си заминава и 8 месеца се оказаха малко време да му намери заместник и защо се освободи Траян Дянков,който със сигурност дори на тези години нямаше да се справя по зле в центъра на защитата и на левия бек,отколкото Веньо и Оливейра.Балтанов,както и в мача с Ботев убеди защо не е във водещ отбор и пак се видя,че Цоньо е незаменим.За Стоян е излишно също да се споменава откога беше ясно,че си тръгва и най-смешното беше,че вместо да се обиграват нови варианти и Фо-поре и Стоян си доиграха сезона,така че за мен оправданията на Херо издишат,понеже не стана ясно кому беше нужно да се разбива стабилна защита и вратарски пост преди да са намерени подходящите изпълнители :? Жалко за таланта на момчета като Манзоро,Амари,Фонсека и т.н.,защото докато им намерят подходящи съотборници,които да не им опропастяват усилията,последните най-вероятно ще си съберат багажа :?

Точно това ми тежи най-много и няма оправдание, което да задоволи моето любопитства...Защо Тяната Колев беше така леко освободен...Траян Дянков, колкото и да грешеше последния сезон си беше лидер и можеше да дирижира цялата защита па дори и от центъра на терена. Бруно е много, много хазартен и рисков играч. За Дашев даже не ми се и говори. Това момче не може да бъде вратар.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Левски (София) 21 септември от 20:00

Мнениеот subzero » 21 сеп 2013 23:33

След мача в колата слушах пресконференцията на Херо. На въпрос защо не е направил смени,той каза,че на пейката има четирима юноши,които нямат възможностите да променят играта. ОК,обаче защо сменя двамата най-активни Манзоро и Амари. И защо последната смяна е в 86-та минута ??? :shock:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10918
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Левски (София) 21 септември от 20:00

Мнениеот ivan56 » 21 сеп 2013 23:34

Бях си написал коментара за мача ама телефона заби и не ми се пише пак и май стана по добре защото в момента съм афектиран и бях написал неща които ми гарантираха почивка.Утрото било по мъдро от ноща.Да видим.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Левски (София) 21 септември от 20:00

Мнениеот subzero » 21 сеп 2013 23:36

ivan56 написа:Бях си написал коментара за мача ама телефона заби и не ми се пише пак и май стана по добре защото в момента съм афектиран и бях написал неща които ми гарантираха почивка.Утрото било по мъдро от ноща.Да видим.

:mrgreen: Аз като мисля да пиша повечко не ползвам телефон. :mrgreen:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Левски (София) 21 септември от 20:00

Мнениеот subzero » 21 сеп 2013 23:40

Ся ши пусна ПЕС-а. Там Черноморец мачка,квот набара. :mrgreen:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
burgazliqta
Мнения: 1625
Регистриран на: 01 апр 2012 23:40
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Левски (София) 21 септември от 20:00

Мнениеот burgazliqta » 21 сеп 2013 23:43

Една информация която разбрах преди малко. 4 часа преди мача залозите за победа на Левски в един т.нар. клуб са паднали от 2.8 до 1.02 ... Мисля че всеки сам може да си направи извода. ;) Аз съм разочарован както много други от безхаберието на някой играчи в отбора. Смело мога да заявя, че ние този мач го изиграхме без защита и без нападение. Неможе Кавдански и Бруно да седят един до друг на центъра и да оставят Родригес сам без никой да го пази. Първия път когато се случи Родригес се заби на корнера и нищо не стана, но нашите не си взеха поука и на втория път резултата беше вече 1:3. Венко и той си оставяше зоната празна и забиваше напред, за Преслав да не говорим ... гредата си спира топката по добре от него. Най-много ми хареса(ако това е думата) Амари. Това момче не се отказа докато не го смениха ... ама нямаше кой да му обясни, че мача е решен преди да почне. Манзоро ... какво да кажа за него - една атака е добре, на следващата прави конкуренция на Преслав. Ако играем така не виждам срещу кой отбор в близките 5-6 кръга ще вземем точка. Сами си направихме мача да завърши така, резултата е Черноморец срещу Бездарниците в отбора 1:3.
Няма какво повече да кажа. С тази игра ме отказват(а и не само мен) да ходя на стадиона да подкрепям отбора, но все още детското във мен живее и ме кара да отида и да си подкрепям отбора пък каквото ще да става.
Последна промяна от burgazliqta на 21 сеп 2013 23:44, променено общо 1 път.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Левски (София) 21 септември от 20:00

Мнениеот ntodorov » 21 сеп 2013 23:43

ivan56 написа:Бях си написал коментара за мача ама телефона заби и не ми се пише пак и май стана по добре защото в момента съм афектиран и бях написал неща които ми гарантираха почивка.Утрото било по мъдро от ноща.Да видим.

Гледам да забравя този мач. Чувствам се предаден, излъган и омерзен...Това е вътрешно чувство, което рядко ме подвежда.
БГ футболът ни е помия. И играчите на Левски и играчите на Черноморец и Херо и съдията играха срещу нас - феновете.
Ние сме им врагове...Питайте после, защо Бургазлии не ходят на стадиона.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта