Черноморец - Черно море FT. 1-0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Черноморец - Черно море на 19.07 от 21:00

Мнениеот Devian » 19 юли 2013 22:45

Много слаб мач,странно решение на Херо да извади Гаел,при положение,че беше най-добрия на терена от това,което видях :roll:
[offtopic]Все пак успях да хвана само второто полувреме[/offtopic]
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Черноморец - Черно море на 19.07 от 21:00

Мнениеот sandi74 » 19 юли 2013 22:51

Честита победа.

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Черноморец - Черно море на 19.07 от 21:00

Мнениеот shotgun blues » 19 юли 2013 22:55

Честита победа .Херо продължава да прави чудеса с тези футболисти ,които намира всеки трансферен прозорец .
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
lz1tmw
Мнения: 393
Регистриран на: 23 сеп 2009 08:31
Контакти:

Re: Черноморец - Черно море на 19.07 от 21:00

Мнениеот lz1tmw » 19 юли 2013 22:56

Честито на Херо и неговите акули. Успешен старт и дано така успешно да е и на финала.

Потребителски аватар
lz1tmw
Мнения: 393
Регистриран на: 23 сеп 2009 08:31
Контакти:

Re: Черноморец - Черно море на 19.07 от 21:00

Мнениеот lz1tmw » 19 юли 2013 22:58

Devian написа:Много слаб мач,странно решение на Херо да извади Гаел,при положение,че беше най-добрия на терена от това,което видях :roll:
[offtopic]Все пак успях да хвана само второто полувреме[/offtopic]

Правилно го изкара, защото съдията можеше да го изгони.

Потребителски аватар
Stanislav_Ivanov
Мнения: 4289
Регистриран на: 16 апр 2009 21:04
Контакти:

Re: Черноморец - Черно море на 19.07 от 21:00

Мнениеот Stanislav_Ivanov » 19 юли 2013 23:01

Честита победа на акулите ! :)
[wrapimg=]http://i.minus.com/iI5nsNXNvjSsF.gif[/wrapimg]

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Черноморец - Черно море на 19.07 от 21:00

Мнениеот Parmalat » 19 юли 2013 23:04

shotgun blues написа:Честита победа .Херо продължава да прави чудеса с тези футболисти ,които намира всеки трансферен прозорец .


Не бих бързал толкова.За цял мач имахе 1точен удар към вратата и тя взе че влезе.Бях скептичен към Петър Атанасов,но днес взе че вкара.Играе при нас като преотстъпен от Ботев Пловдив.Чико и Оливейра ми харесаха.И двамата се вписват доста бързо в отбора.За Мрабет ще трябва малко повече време.Определено с Фонеска атаката ни ще изглежда по друг начин,но както каза Херо 4 футболиста от новите не успяха да коартотекират за този мач така че на този етап съм доволен.Целта е максимум класиране на 7 място.Нека да влезем в първата седмица,а от там ще видим какво ще стане.Ник Дашев показа,че има голям потенциал.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Черноморец - Черно море на 19.07 от 21:00

Мнениеот Devian » 19 юли 2013 23:08

Parmalat написа:
shotgun blues написа:Честита победа .Херо продължава да прави чудеса с тези футболисти ,които намира всеки трансферен прозорец .


Не бих бързал толкова.За цял мач имахе 1точен удар към вратата и тя взе че влезе.Бях скептичен към Петър Атанасов,но днес взе че вкара.Играе при нас като преотстъпен от Ботев Пловдив.Чико и Оливейра ми харесаха.И двамата се вписват доста бързо в отбора.За Мрабет ще трябва малко повече време.Определено с Фонеска атаката ни ще изглежда по друг начин,но както каза Херо 4 футболиста от новите не успяха да коартотекират за този мач така че на този етап съм доволен.Целта е максимум класиране на 7 място.Нека да влезем в първата седмица,а от там ще видим какво ще стане.

Така е днес общо взето бяхме с експериментален състав,предполагам,че следващите мачове ще изглеждаме по друг начин.Дано върнат Андрей :roll:
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец - Черно море FT. 1-0

Мнениеот Bartolomej » 20 юли 2013 01:05

ПО БЕЕЕЕЕЕЕЕ ДАААААААААААААААА
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец - Черно море FT. 1-0

Мнениеот k.dimitrov » 20 юли 2013 01:59

Devian написа:Много слаб мач,странно решение на Херо да извади Гаел,при положение,че беше най-добрия на терена от това,което видях :roll:
[offtopic]Все пак успях да хвана само второто полувреме[/offtopic]


Мьчът не бе слаб, Херо го изигра тактически. Черноморец показа какво може до гола, бързите ни футболисти развинтиха противника, на стадиона всички почувствахме разликата от преди, сега можем да кажем, че имаме отбор. На трибуните бяхме превъзбудени от това, което показаха новите момчета. Всички заслужават похвала. След гола Херо затвори играта, като разчиташе на контраатаки. При малко повече късмет можеше и да отбележим втори гол. Пролича, че при 5 нови футболиста в стартовия състав липсва обиграност и понякога добро взаимодействие, но това е плюс за бъдещето. Херо знаеше, че много от момчетата не са готови физически за цял мач, затова реши да предостави инициативата на противника, а отборът му да пази резултата, да играе от защита и да разчита на контраатаки. И не сгреши, бяхме перфектни в отбрана, при по-добро взаимодействие можеше да имаме и успешни контраатаки. Относо Гаел - измори се и започна да греши.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта