"Футболна Академия Черноморец Бургас"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот nasko75 » 28 ное 2013 09:53

Ботев Пловдив са контактнали Николай Дамянов от набор 1997, пост - вътрешен халф. До преди година това момче не блестеше особено, но в последните 6 месеца се разви видимо. Бащата засега е казал, че няма да го мести и детето остава. Бащата м/у другото е истински фен на "акулите" и се кефи, че сина му тренира в нашия клуб
------------------
В интерес на истината, ако останат на това ниво и СТойчо, и Ники Дамянов, да влязат при мъжете, няма да ви впечатлят. Но липсата на таланти в България е толкова очевадна, че всяко дете, което малко от малко покаже някакви качества, и веднага го атакуват. И като знаете, че Левски, Литекс, Лудогорец обират от цяла България, Ботев малко изостават с графика :)

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот nasko75 » 29 ное 2013 19:44

Днес бях на мача на набор 1998 срещу Чорбата за Купата на БФС...да напиша мнение преди Пармалат да копи-пейстне. Че после иди гони келявия щъркел, като излезе неправилната информация :)

Първо аз коп-вам репортажа на Виаспорт, тъй като бяхме заедно с моя приятел и колега, който го е писал . И той се консултираше с мене за нашия отбор...
http://www.viasport.bg/new/9723/%D0%A7% ... 0%90.html#

Да напиша и каквото не го пише тука....първо искам да кажа, че в моите очи се набиха два проблема, които ние с години не решаваме. Още в детска възраст и оттам този проблем си върви с момчетата и до мъжете...Под линия ще ви кажа и за нещо, което ме потресе - пореден опит да се вземе наше дете...първият проблем е, че нашите момчета бяха някак си респектирани, притеснени и стреснати. Може би нормално. Този наш отбор играе в зоналната група, където най-сериозните противници са Несебър и мазутите...какво да говорим повече. докато малките прасета играят с говедата, с ДИТ, със Славия, с Етрополе - по четири пъти на сезон. Някак си имат повече увереност, а и играха финал на републиканското миналата година (ние стигнахме полуфинал, където пак те ни спряха). ДРугият проблем е, нашият отбор в определени моменти издишаше физически. И как няма да е така. Когато без да тичаш вкараш 10 гола на Грудово, Камено и Созопол...не се научаваш да тичаш яко и на висока интензивност - пак произхожда от това, че момчетата играят в селска група. Е, в U17 и U19 вече е друго...След като стана 0:2 за прасенцата, вече нашите наистина почнаха да играят, както е типично по бургаски - при почти ясен мач...
Като качества ЦСКА не ни превъзпожда особено, въпреки че нашият отбор беше напуснат от Мариян Димитров, ПЕТър Генчев и димитър Костадинов - и тримата в супер-популярната нова частна школа ДИТ, и Иван Михайлов - в Ботев Пловдив. Децата няма от какво да се срамуват, напротив - представиха се прилично.
------------------------------------------------------------
пред мене стана разговор на един човек с друг, в който се разбра, че Черно море искат да вземат капитана на този отбор Мехмедали Мехмедали. Мисля, че няма да се получи

NB - в статистиката има една грешка. Илия Янев влезе на мястото на Николай Стоянов, а не на Симеон Русев. ДНес играхме без титулярния вратар СТанимир Минчев - наказан, и без най-бързото крило в България Александър Киров - контузен
NB 2 - но колкото и да е бърз пича, колкото и да е техничен и борбен Мехмедали - по прякор Мечо, ще играят Фонсеките и Ванчо-Траяновци....

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот nasko75 » 01 дек 2013 00:52

Черноморец 1996 се класира за полуфиналите за Купата на БФС, след като отстрани Дунав Русе 2010 (Русе) с 2:1. Както се знае, нашият отБОр е съставен основно от момчета 1997 набор, но това не е оправдание за несериозното отношение на момчетата към един селски отбор, който ритка в зоналната си селска лига. Не може да имаш претенции, а в същото време да пропускаш 5 чисти гола сами срещу вратаря...и накрая 5 минути преди края върната топка към вратаря да бъде пресичана и да ни вкарват гол
попаденията за нас днес вкараха Антон Атанасов (моят нов любимец) и Дани Андреев, като двата гола паднаха до 30 минута
чакаме жребия през април 2014. Останалите три отбора на тоя етап са Левски, Славия, Берое

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот Bourgas » 01 дек 2013 19:50

Малките са били Нефтохимик вчера с 6:0 ако ми е вярна информацията.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот nasko75 » 05 дек 2013 00:22

едно от най-добрите ни момчета от набор 1998 е атакувано с предложения да премине в Левски или в Литекс
на Левски е отказало. Утре ще говоря с него и с баща му, ще се опитам да им обясня, че е загуба на време и е пълна глупост да се местят в Литекс, защото те не работят правилно в тяхната школа. И ако всичко е ОК, ще ви кажа името (ако някой се вълнува де). Щото както е казал Киряка, че школата спокойно можем да я закрием, за да пестим разходи...мисля, че доста голяма група наши фенове са на същото мнение

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот k.dimitrov » 05 дек 2013 09:51

nasko75 написа:едно от най-добрите ни момчета от набор 1998 е атакувано с предложения да премине в Левски или в Литекс
на Левски е отказало. Утре ще говоря с него и с баща му, ще се опитам да им обясня, че е загуба на време и е пълна глупост да се местят в Литекс, защото те не работят правилно в тяхната школа. И ако всичко е ОК, ще ви кажа името (ако някой се вълнува де). Щото както е казал Киряка, че школата спокойно можем да я закрием, за да пестим разходи...мисля, че доста голяма група наши фенове са на същото мнение


Тя школата минава на издръжка на Общината.

ruga4
Мнения: 329
Регистриран на: 26 ное 2012 19:23
Skype: imam
Контакти:

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот ruga4 » 12 дек 2013 15:42

Защо в школата на Литекс не работят правилно :roll: :?

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот nasko75 » 16 дек 2013 09:57

ruga4 написа:Защо в школата на Литекс не работят правилно :roll: :?


в школата на Литекс не работят правилно. Те просто обират най-най-доброто от България и каквото стане от само себе си, стане - каквото не - на боклука
така беше до наборите 1997/1998. Ше видиш след 3 години, когато дойде тоя набор да играе при мъжете, ще вкарат само двама играчи максимум - Динко Митрев и Александър Георгиев, ако оцелеят. Щото и за двамата знам доста подробности
ПРосто от наборите 1997/1998 вече взеха и Лудогорец, и Ботев да събират от цялата страна, което се отрази насъбираемостта на Литекс...
мога да напиша много подробности за простотиите в школата на Литекс, но едва ли някой се вълнува де
NB - до дни ще пусна всички наши юноши, които бяха отмъкнати от други клубове без да ни бъде платена компенсация в последните 18 месеца. 9 човека са. Когато след време играят футбол на ниво, да знаете, че са наш продукт, който не е бил оценен в Бургас :)

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот nasko75 » 16 дек 2013 10:36

само за сравнение нашата старша би 1:0 Литекс тази есен с гол на Ахмед Ахмедов. Нашият ляв бек Ангел лазаров беше изгонен 20 минути преди края (заслужено), но за тия 20 минути Литекс не ни вкараха и си ги бихме. В техните редици бяха Пламен Гълъбов - централен защитник, който игра с Локо Пловдив и 100 пъти под нивото на Кижев, и Георги Минчев, който вкара петия гол на Локо Пловдив
също така играха и звездата им Кирил десподов, Реян Даскалов и две момчета от 1997, за които тепърва ще се говори

младшата ни възраст набор 1997 завършиха две седмици по-рано в Ловеч 0:0. Това е нивото на школите....

само че колко деца ползват те, колко ние. Аз съм сигурен, че ако техните дето сега са звезди, са при нас, ние и тях ще оплюем че не стават
може би стават тия на Говедата, които миналата година Милчо и Рони ги биха 6:0 в Поморие и аз се смях с глас и от сърце..сигурно след някоя година ще ни ги докарат като бартер подобен на башлиевците

ruga4
Мнения: 329
Регистриран на: 26 ное 2012 19:23
Skype: imam
Контакти:

Re: "Футболна Академия Черноморец Бургас"

Мнениеот ruga4 » 16 дек 2013 17:38

nasko75 написа:само за сравнение нашата старша би 1:0 Литекс тази есен с гол на Ахмед Ахмедов. Нашият ляв бек Ангел лазаров беше изгонен 20 минути преди края (заслужено), но за тия 20 минути Литекс не ни вкараха и си ги бихме. В техните редици бяха Пламен Гълъбов - централен защитник, който игра с Локо Пловдив и 100 пъти под нивото на Кижев, и Георги Минчев, който вкара петия гол на Локо Пловдив
също така играха и звездата им Кирил десподов, Реян Даскалов и две момчета от 1997, за които тепърва ще се говори

младшата ни възраст набор 1997 завършиха две седмици по-рано в Ловеч 0:0. Това е нивото на школите....

само че колко деца ползват те, колко ние. Аз съм сигурен, че ако техните дето сега са звезди, са при нас, ние и тях ще оплюем че не стават
може би стават тия на Говедата, които миналата година Милчо и Рони ги биха 6:0 в Поморие и аз се смях с глас и от сърце..сигурно след някоя година ще ни ги докарат като бартер подобен на башлиевците


Разбрах мерси :)


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост