"Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот FCH » 17 май 2014 18:11

ivan56 написа:Сателит може да им стане Каспичан,Любимец,Хасково,Плодовито но не и Бургас и в частност Черноморец.А и не мисля че Цецу му се хвърлят пари да издържа още един отбор.Да изчезнем няма ама идват тежки дни и затова има нужда от истински Мъже.



Ако ми кажеш къде видя и нотка заяждане,добре.
Не сме някакъв си селски отбор,че да ставаме сателит на отбор който до преди две години играеше с гореизброените.
Мислех че с теб може да се комуникира нормално но явно не.[/quote]
Да, не заслужавате да сте сателит на който и да е спор няма!!! Даже би било цинично! За съжаление обвързаностите са такива, важно е кой има пари, а не традициите! Черноморец трябва да започне на чисто - без Събев, без всякакви грандомани с користни цели! Искам да гледам симпатични отбори като преди доста години - някога Черноморец, Локо Пд, Пирин и т.н. бяха симпатични корави тимове, сега жалки перални и гавра с дългогодишните фенове!
Колкото до другото, оставям на теб да видиш нотката, мисля че един от отборите неслучайно си го включил, но може и случайно да е, простено ти е ;)

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10919
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот ivan56 » 17 май 2014 18:18

FCH написа:
ivan56 написа:Сателит може да им стане Каспичан,Любимец,Хасково,Плодовито но не и Бургас и в частност Черноморец.А и не мисля че Цецу му се хвърлят пари да издържа още един отбор.Да изчезнем няма ама идват тежки дни и затова има нужда от истински Мъже.



Ако ми кажеш къде видя и нотка заяждане,добре.
Не сме някакъв си селски отбор,че да ставаме сателит на отбор който до преди две години играеше с гореизброените.
Мислех че с теб може да се комуникира нормално но явно не.

Да, не заслужавате да сте сателит на който и да е спор няма!!! Даже би било цинично! За съжаление обвързаностите са такива, важно е кой има пари, а не традициите! Черноморец трябва да започне на чисто - без Събев, без всякакви грандомани с користни цели! Искам да гледам симпатични отбори като преди доста години - някога Черноморец, Локо Пд, Пирин и т.н. бяха симпатични корави тимове, сега жалки перални и гавра с дългогодишните фенове!
Колкото до другото, оставям на теб да видиш нотката, мисля че един от отборите неслучайно си го включил, но може и случайно да е, простено ти е ;)[/quote]

Не си ми разбрал контекста,не съм целял да те засегна. ;)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот k.dimitrov » 17 май 2014 19:01

Още един футболист си тръгва от Черноморец в края на сезона. Това е португалският защитник Франсиско Гомес-Чико.

Това обяви самият той, като обяви, че е разтрогнал по взаимно съгласие. И без това договорът му изтичаше след края на сезона, но поне е спестил една заплата на бургазлии.

От днес той се завръща в родината си и се отдава на почивка със семейството си. Играчът обяви, че в скоро време ще обяви кой ще е новият му тим.

"Благодаря на всички в Бургас за подкрепата и любовта, която усетих тук. Благодаря и на добър час", написа Чико в профила си в една от социалните мрежи.

Към него имаше интерес от няколко родни отбора, но нищо чудно кариерата му да продължи и в Португалия.

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот FCH » 17 май 2014 19:09

ivan56 написа:
Не си ми разбрал контекста,не съм целял да те засегна. ;)

Разбрахме се! Надявам се разбрахте, че нямам против Черноморец, а съм срещу Събев и схемите му! Дано се освободите от него!!!

Потребителски аватар
cena62
Мнения: 1372
Регистриран на: 03 юли 2011 03:20
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот cena62 » 17 май 2014 21:13

Вече са разтрогнали всички чужденци, Траян Траянов, Бранимир Костадинов, Милен Василев, Симеон Райков и Преслав.
[center]Черноморец Бургас !
[/center]

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 17 май 2014 21:39

cena62 написа:Вече са разтрогнали всички чужденци, Траян Траянов, Бранимир Костадинов, Милен Василев, Симеон Райков и Преслав.


Сигурно няма да останат и 5 човека . Кога ще има събрание , да се види и реши какво ще става - ще има ли отбор , какво ще е бъдещето :?:

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот subzero » 17 май 2014 22:52

cena62 написа:Вече са разтрогнали всички чужденци, Траян Траянов, Бранимир Костадинов, Милен Василев, Симеон Райков и Преслав.

Това е добра новина. :mrgreen:
То беше ясно,че всички тия са тук не заради името Черноморец.
Дано новите играят и заради едното име.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот k.dimitrov » 25 май 2014 20:44

Драстично намаляват заплатите в Черноморец


Заплатите на футболистите от Черноморец ще бъдат намалени драстично. След като отборът изпадна от елита договорите на една голяма част бяха прекратени. Някои се разделиха по взаимно съгласие, други разтрогнаха договорите си по вина на клуба.

"Няма как в "Б" група да даваме заплати от порядъка на 4-5 хиляди лева. Ще предложим нови договори на някои футболисти от досегашния състав, но при значително редуцирани трудови възнаграждения", коментираха от управата на клубa.

Засега договори с Черноморец имат капитанът Ванчо Траянов и полузащитниците Яни Пехливанов, Станислав Дрянов и Милен Гамаков.

От новия сезон в Черноморец ще заложат изцяло на кадри от школата, като целта пред ръководството е завръщане в елита. Безпаричието и липсата на яснота и визия за бъдещето накара треньорския екип начело с Димитър Димитров-Херо да си тръгне. Все още не се знае кой ще е новият наставник на отбора. Не е ясно и финансирането.

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 26 май 2014 18:52

Георги Мицов: Черноморец ще същестува, ще има пари!

Членът на Съвета на директорите на ПСФК Черноморец Георги Мицов обяви, че финансиране за футболния клуб ще бъде осигурено. „Клубът ще бъде обезпечен. В най-скоро време пари ще има. Виждаме, че се получи едно напрежение, но нека хората са спокойни. Ще подсигурим всичко необходимо за следващия сезон. След няколко дни ще има пълна яснота за новия треньор. Ще започнем и селекция.“-коментира Мицов. Той уточни, че се водят разговори в тази посока, но на този етап е необходимо да бъде запазена тяхната конфиденциалност. “ Всяка една фирма си има политика по отношение на работата си с медиите и връзките с обществеността. Когато се уточнят всички детайли по отношение на бъдещата структура и на формите на финансиране, те ще станат достояние на всички.“-каза още представителят на управата в Черноморец.

Както е известно Черноморец е в тежко финансово състояние с натрупани големи загуби и все още неизчистени вътрешнофирмени дългове. На този етап остава загадка позицията на община Бургас, която е равноправен акционер с 50 процента собственост в АД-то заедно с Петрол-Холдинг. От общината все още не са излезли с някаква категорична позиция по отношение на ставащото в клуба.

„Ние винаги сме имали отговорно отношение към футбола в града. Нека феновете и спортната общественост изчакат още малко, защото не винаги нещата се развиват със скоростта, с която всички желаем.“- коментира Георги Мицов. На този етап развитието на събитията в бургаския клуб се забавят и заради проблемите в холдинга, в който се разпорежда синдик.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот k.dimitrov » 28 май 2014 21:12

Свободният от ангажименти бургаски специалист Неделчо Матушев се спряга за треньор на Черноморец, предаде „7 дни спорт“. За последно той води тимове от Армения и Украйна. Интересен е факта, че Матушев има да получава 30 хиляди лева от времето, когато беше треньор на Черноморец-Поморие. Парите все още не са му издължени.
Бургаският клуб все още няма яснота относно финансирането в „Б“ група, като се очаква до края на месеца или най-късно до 5 юни да стане ясен новият старши треньор, който ще се заеме със селекцията през следващия сезон.
С изключение на няколко юноши от клуба всички от първенството в „А“ група разтрогнаха договорите си и на практика ще се изгражда нов отбор.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта