Черноморец (Бургас) - ЦСКА (София) FT. 1-2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - ЦСКА (София) 24 февруари от 17:30

Мнениеот subzero » 25 фев 2014 20:43

Тъкмо си говорихме с Георги,че стабилния вратар прави защитниците пред него по-сигурни,и видях как увисва като Кольо.
А обърнахте ли внимание,че всяка втора изритана топка му беше в тъч. :o
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - ЦСКА (София) 24 февруари от 17:30

Мнениеот ntodorov » 25 фев 2014 21:27

subzero написа:
ntodorov написа:
subzero написа:Съгласен съм с всичко написано от хер Фюрер,относно мача.
Хайл. :)

Много бързо се съгласяваш Данчо. :P
Аз не съм съгласен обаче в частта с Фонсека.
Та това ни беше единствения футболист, който "дишаше" след последния съдийски. Да. Имаше брак и при него, не успя да вкара
от наглед лесна позиция, но пък го направи по-нататък. Фонсека дори смея да твърдя, че беше най-полезния ни играч барабар със Славчо Шоколада и Траян Траянов...В поуста на Миро бих заменил Фонсека с Крум. На няколко пъти Крум си оставаше човека ( Тони Силва през второто )сам и то на 20 метра от себе си. Така падна и първия гол във вратата ни, когато на Крум не му стигнаха хем време, хем отскок за да компенсира голямата си дистанция от Силва.

Не мога да се съглася. Райков примерно опатка повече червени от Райха край Сталинград. По който и фланг да мине,през него минаваха по-добрите атаки. Това прави смяната му още по-странна. И то с Джуджето. Херо сбърка състава,сбърка и смените. И не за пръв път.
Има и хубава страна. Ако несвирения картон и резултата бяха в наша полза,сега щяхме да слушаме за директиви,извънземни и световни конспирации. А ние мълчим. И така трябва.

Райков не ме впечатли толкова. Какво значи опатка ? Надбягваше ги или се състезаваше с тях без топка, ако ли да - прав си, въпреки, че целта на играта са головете, а аз нямам спомен от Райков да е дошло нещо интересно. От зоната му - да, но заслугата по-скоро беше на други. Криеше се на моменти в мача докато Фонсека сновеше, като совалка и оставяше впечатление, че греши повече, защото ... повече играеше с топката. Лъчо също грешеше, но защото всичко минаваше през него, дори и това, което трябваше да бъде на дядо Ванче приоритет.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - ЦСКА (София) 24 февруари от 17:30

Мнениеот Der Führer » 25 фев 2014 21:54

ntodorov написа:
subzero написа:
ntodorov написа:
subzero написа:Съгласен съм с всичко написано от хер Фюрер,относно мача.
Хайл. :)

Много бързо се съгласяваш Данчо. :P
Аз не съм съгласен обаче в частта с Фонсека.
Та това ни беше единствения футболист, който "дишаше" след последния съдийски. Да. Имаше брак и при него, не успя да вкара
от наглед лесна позиция, но пък го направи по-нататък. Фонсека дори смея да твърдя, че беше най-полезния ни играч барабар със Славчо Шоколада и Траян Траянов...В поуста на Миро бих заменил Фонсека с Крум. На няколко пъти Крум си оставаше човека ( Тони Силва през второто )сам и то на 20 метра от себе си. Така падна и първия гол във вратата ни, когато на Крум не му стигнаха хем време, хем отскок за да компенсира голямата си дистанция от Силва.

Не мога да се съглася. Райков примерно опатка повече червени от Райха край Сталинград. По който и фланг да мине,през него минаваха по-добрите атаки. Това прави смяната му още по-странна. И то с Джуджето. Херо сбърка състава,сбърка и смените. И не за пръв път.
Има и хубава страна. Ако несвирения картон и резултата бяха в наша полза,сега щяхме да слушаме за директиви,извънземни и световни конспирации. А ние мълчим. И така трябва.

Райков не ме впечатли толкова. Какво значи опатка ? Надбягваше ги или се състезаваше с тях без топка, ако ли да - прав си, въпреки, че целта на играта са головете, а аз нямам спомен от Райков да е дошло нещо интересно. От зоната му - да, но заслугата по-скоро беше на други. Криеше се на моменти в мача докато Фонсека сновеше, като совалка и оставяше впечатление, че греши повече, защото ... повече играеше с топката. Лъчо също грешеше, но защото всичко минаваше през него, дори и това, което трябваше да бъде на дядо Ванче приоритет.

това че Фонсека е бягал за здраве по тъчовете , не е кой знае какъв актив ... От трибуните може и да се е създало усещане за някакво КПД . Но по ТВ-то където има възможност за повторения се видя следното . Фонсека почти не влизаше в единоборства . Когато го правеше , по правило ги губеше . Сбърка над 90 % от пасовете , без значение на разстоянието. В редките опити когато тръгваше да се надиграва с противник , обикновено му подаряваше топката . А положението което опропасти , щеше да го вкара и Стиви Уондър в напреднала степен на Паркинсон и с един счупен крак ...
Райков може и да не блестеше , но беше спиран основно с нарушения . При един нормален съдия , щеше да заработи червен картон на Венци Василев .
А сега ви оставям и отивам да стискам палци на комшиите срещу рижите 8-)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12761
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - ЦСКА (София) 24 февруари от 17:30

Мнениеот BRF » 26 фев 2014 11:16

ntodorov написа:
ivan56 написа:Крум ако беше чул какво му се подвиква цял мач от хората по трибуните(да не си оставя зоната) ама на. :lol:

...и Херо, ако ни беше чул да сменя Ванчо, ама - пак на. :lol:

Пък вие ако бяхте слушали мене,щяхте да сте настроени за загубата и можехте да пиинете след мача.И аз щях да тровя всички ви,а не само тебе Нейчо,брат ти,Петкан и Бургас(Тошко)!Малкия не го включвам,защото не мога да си позволя да го нараня с приказките си :lol: !

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12761
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - ЦСКА (София) 24 февруари от 17:30

Мнениеот BRF » 26 фев 2014 11:18

ntodorov написа:
BRF написа:
Ivo-Chernomoretz написа:Тъпа загуба , ЦСКА ако някой си мисли ,че са по силни от нас - да се гръмне

:lol: За този мач ли говориш или по принцип :? ?Ако е първото-виж резултата,ако е второто виж класирането!

Нито резултата от снощи, нито класирането към момента комуникират с реалността...
Ние сме моралните победители и това ни стига. :?
[offtopic]Всичко останало е фарс, игра на съдбата, прищявка на късмета или ефект на облъчването от цифровия ефир.
Вие може да сте получили положително цифрово изражение от снощния мач, но
не сте получили оная ерекция, която всеки морален победител или потвърден нещастник може да получи, когато губи в последната минута. :twisted:
А последно време на нас ни се случва толкова често, редовно и естествено, колкото смяната на деня с нощта.
ТъЙ, че вас вече ви забравяме ( освен, ако не искате да оставите някой лев по случая Платини ) и се насочваме към следващия ни обект за очаквана ерекция.[/offtopic]

[offtopic]Може би забравяш,че съм присъствал на мача с Тулуза :? !Ако от такова нещо се получаваше ерекция,щях още да съм надървен :o ![/offtopic]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10920
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - ЦСКА (София) 24 февруари от 17:30

Мнениеот ivan56 » 26 фев 2014 11:21

BRF написа:
ntodorov написа:
BRF написа:
Ivo-Chernomoretz написа:Тъпа загуба , ЦСКА ако някой си мисли ,че са по силни от нас - да се гръмне

:lol: За този мач ли говориш или по принцип :? ?Ако е първото-виж резултата,ако е второто виж класирането!

Нито резултата от снощи, нито класирането към момента комуникират с реалността...
Ние сме моралните победители и това ни стига. :?
[offtopic]Всичко останало е фарс, игра на съдбата, прищявка на късмета или ефект на облъчването от цифровия ефир.
Вие може да сте получили положително цифрово изражение от снощния мач, но
не сте получили оная ерекция, която всеки морален победител или потвърден нещастник може да получи, когато губи в последната минута. :twisted:
А последно време на нас ни се случва толкова често, редовно и естествено, колкото смяната на деня с нощта.
ТъЙ, че вас вече ви забравяме ( освен, ако не искате да оставите някой лев по случая Платини ) и се насочваме към следващия ни обект за очаквана ерекция.[/offtopic]

[offtopic]Може би забравяш,че съм присъствал на мача с Тулуза :? !Ако от такова нещо се получаваше ерекция,щях още да съм надървен :o ![/offtopic]


[offtopic]И аз точно за това се сетих като ни шибнахте гола накрая,за онзи прословут тъч[/offtopic]
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - ЦСКА (София) 24 февруари от 17:30

Мнениеот ntodorov » 26 фев 2014 13:47

BRF написа:
ntodorov написа:
BRF написа:
Ivo-Chernomoretz написа:Тъпа загуба , ЦСКА ако някой си мисли ,че са по силни от нас - да се гръмне

:lol: За този мач ли говориш или по принцип :? ?Ако е първото-виж резултата,ако е второто виж класирането!

Нито резултата от снощи, нито класирането към момента комуникират с реалността...
Ние сме моралните победители и това ни стига. :?
[offtopic]Всичко останало е фарс, игра на съдбата, прищявка на късмета или ефект на облъчването от цифровия ефир.
Вие може да сте получили положително цифрово изражение от снощния мач, но
не сте получили оная ерекция, която всеки морален победител или потвърден нещастник може да получи, когато губи в последната минута. :twisted:
А последно време на нас ни се случва толкова често, редовно и естествено, колкото смяната на деня с нощта.
ТъЙ, че вас вече ви забравяме ( освен, ако не искате да оставите някой лев по случая Платини ) и се насочваме към следващия ни обект за очаквана ерекция.[/offtopic]

[offtopic]Може би забравяш,че съм присъствал на мача с Тулуза :? !Ако от такова нещо се получаваше ерекция,щях още да съм надървен :o ![/offtopic]

За случая "Жиняк" ли говориш ? :mrgreen: Хак да ви е. :mrgreen:
[offtopic]Ама, ние пък, каква вина имаме, че на нас да си го връща съдбата ? :([/offtopic]
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта