Първа тренировка Сезон 2014/2015

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
pankara77
Мнения: 44
Регистриран на: 07 окт 2010 18:05
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот pankara77 » 17 юни 2014 15:46

Bourgas написа:
pankara77 написа:
nasko75 написа:хора, призовавам ви да почнете да влизате в нашия форум, където можем да си говорим само ние , без провокатори и слухари
мисля, че имаме доста неща за казване, а вие сте доста пасивни - просто стегнете се

Пич гледам си навътре в нещата казвай за кво иде реч. Имаме ли футболисти кои са откъде са ,много ми е интересно Киселичков има ли мерак аджеба да ни води или само ще е присъствие

Няма как да ги кажем, защото тук се слухти много. Пробвай да дойдеш на някоя тренировка или като се събираме. Ако Наско иска, може да ти драсне едно ЛС също. Мен лично ме мързи :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Не, че нещо, но историите са много, а времето ми е малко :)

Немога да присъствам за мое съжеление, работата ми е такава ,че не ми позволява. Ще се радвам на всяка нова новина около кухнята ни .Поздрави на всички

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот nasko75 » 17 юни 2014 22:17

k.dimitrov написа:
nasko75 написа:хора, призовавам ви да почнете да влизате в нашия форум, където можем да си говорим само ние , без провокатори и слухари
мисля, че имаме доста неща за казване, а вие сте доста пасивни - просто стегнете се


Наско, за кой форум става дума, новият, на Никито ли?


да, Ники, същият...действате и го разпространете на всички
с Иван56 решихме , че е време да се пускат само потвърдени и проверени наши хора...Ако е за ала-бала, и тука може да се бъзикаме, ама за други неща (ти знаеш какво имам предвид), там е мястото

Потребителски аватар
lz1tmw
Мнения: 393
Регистриран на: 23 сеп 2009 08:31
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот lz1tmw » 18 юни 2014 07:10

nasko75 написа:
k.dimitrov написа:
nasko75 написа:хора, призовавам ви да почнете да влизате в нашия форум, където можем да си говорим само ние , без провокатори и слухари
мисля, че имаме доста неща за казване, а вие сте доста пасивни - просто стегнете се


Наско, за кой форум става дума, новият, на Никито ли?


да, Ники, същият...действате и го разпространете на всички
с Иван56 решихме , че е време да се пускат само потвърдени и проверени наши хора...Ако е за ала-бала, и тука може да се бъзикаме, ама за други неща (ти знаеш какво имам предвид), там е мястото

Добро утро. Аз мога ли да се възползвам от услугата за инфо на този нов форум? Предварително благодаря.

ricki69
Мнения: 112
Регистриран на: 23 юни 2013 18:44
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот ricki69 » 20 юни 2014 14:07

Новият спортно-технически щаб в лицето на старши треньора Тодор Киселичков, помощник треньора Николай Кръстев и треньора на вратарите Еролин Кючуков изведоха днес 18 футболисти на първото занимание на тима.

Каква поредна футболна драма. С зелени треньори на зеления стадион. Синия отбор излезна да направи първата си тренировка. А уж много мразили мазутитИ. :mrgreen:

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот Bourgas » 20 юни 2014 14:26

ricki69 написа:Новият спортно-технически щаб в лицето на старши треньора Тодор Киселичков, помощник треньора Николай Кръстев и треньора на вратарите Еролин Кючуков изведоха днес 18 футболисти на първото занимание на тима.

Каква поредна футболна драма. С зелени треньори на зеления стадион. Синия отбор излезна да направи първата си тренировка. А уж много мразили мазутитИ. :mrgreen:

Рики, искаш ли да ти дам един жокер за Нефтохимик и девизията, в която ще играе или ще изчакаш официалните медии? От друга страна не мога да ти разбера мнението защо го казваш? Мога да ти изредя около 10 акули ваши треньори.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10934
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот ivan56 » 20 юни 2014 15:03

Bourgas написа:
ricki69 написа:Новият спортно-технически щаб в лицето на старши треньора Тодор Киселичков, помощник треньора Николай Кръстев и треньора на вратарите Еролин Кючуков изведоха днес 18 футболисти на първото занимание на тима.

Каква поредна футболна драма. С зелени треньори на зеления стадион. Синия отбор излезна да направи първата си тренировка. А уж много мразили мазутитИ. :mrgreen:

Рики, искаш ли да ти дам един жокер за Нефтохимик и девизията, в която ще играе или ще изчакаш официалните медии? От друга страна не мога да ти разбера мнението защо го казваш? Мога да ти изредя около 10 акули ваши треньори.


Девизията ще е "Щ" и ще играят с Кликач,Зайчар,Пирне и други такива колоси. :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот Bourgas » 20 юни 2014 15:28

Влиза тука, ака си и си излиза, без да си избърше. Просто типичен интернет трол.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот hristo1306 » 20 юни 2014 19:37

ivan56 написа:
Bourgas написа:
ricki69 написа:Новият спортно-технически щаб в лицето на старши треньора Тодор Киселичков, помощник треньора Николай Кръстев и треньора на вратарите Еролин Кючуков изведоха днес 18 футболисти на първото занимание на тима.

Каква поредна футболна драма. С зелени треньори на зеления стадион. Синия отбор излезна да направи първата си тренировка. А уж много мразили мазутитИ. :mrgreen:

Рики, искаш ли да ти дам един жокер за Нефтохимик и девизията, в която ще играе или ще изчакаш официалните медии? От друга страна не мога да ти разбера мнението защо го казваш? Мога да ти изредя около 10 акули ваши треньори.


Девизията ще е "Щ" и ще играят с Кликач,Зайчар,Пирне и други такива колоси. :mrgreen:


Ванка, желая Ви ползотворна подготовка и дано все пак има Бургаско дерби - дори и в Б група. И една забележка - не се ебавай с "Левски"- Пирне ! И "ние сме дали нещо на света" - дори и футболисти на "Черноморец" !!! Да беше "почесъл" егото на наш приятел - споменал "Голое" - Лозарево например !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот k.dimitrov » 20 юни 2014 21:20

hristo1306 написа:
ivan56 написа:
Bourgas написа:
ricki69 написа:Новият спортно-технически щаб в лицето на старши треньора Тодор Киселичков, помощник треньора Николай Кръстев и треньора на вратарите Еролин Кючуков изведоха днес 18 футболисти на първото занимание на тима.

Каква поредна футболна драма. С зелени треньори на зеления стадион. Синия отбор излезна да направи първата си тренировка. А уж много мразили мазутитИ. :mrgreen:

Рики, искаш ли да ти дам един жокер за Нефтохимик и девизията, в която ще играе или ще изчакаш официалните медии? От друга страна не мога да ти разбера мнението защо го казваш? Мога да ти изредя около 10 акули ваши треньори.


Девизията ще е "Щ" и ще играят с Кликач,Зайчар,Пирне и други такива колоси. :mrgreen:


Ванка, желая Ви ползотворна подготовка и дано все пак има Бургаско дерби - дори и в Б група. И една забележка - не се ебавай с "Левски"- Пирне ! И "ние сме дали нещо на света" - дори и футболисти на "Черноморец" !!! Да беше "почесъл" егото на наш приятел - споменал "Голое" - Лозарево например !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ице, ще има бе, брат: Мастер - Черноморец.

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот hristo1306 » 20 юни 2014 22:31

Ники, и ти си в грешка ! За сега е сигурно дерби Созопол - Мастер . За другите ще изчакаме още ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта