Локо Сф - Черно море - 1:1

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Локо Сф - Черно море (14.05, Събота, 21ч.)

Мнениеот ogrizko » 08 май 2011 22:28

някои фенове са просто афектирани и не искат да повярват, че е възможно да не бием монтана... ама верно и реал м и барса се дънят от време на време :twisted:
за мен лично няма съмнение, че мача си е напълно редовен... тим може да не купуват играчи, ама не се занимават и с покупко-продажба на играчи и тото-далавери.... и дори като губим точки както днес, аз поне съм щастлив за това, че гледам истински футбол... може и да се дъним, ама е честно.... не ни подаряват дузпи през кръг, или да ни подпират... е, понякога грешат в наша полза.... друг път направо ни режат... но общо взето играем за себе си и името на отбора и не го петним с подобни неща... да, това определено ме радва... но равенството днеска ме изнерви доста одеве :twisted:
но както прогнозирах в темата с играта... очаквам победа 1:2 над локо сф :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Локо Сф - Черно море (14.05, Събота, 21ч.)

Мнениеот ogrizko » 08 май 2011 22:29

LOKO_SF_FOREVER33 написа:черно море са свикнали да играят на картофената си нива ,така че добрия терен на националния надали ще им помогне.3:1 ;)

нещо ти е старо инфото.... пролетта играем по-добре като гост, имаме 4 победи и 1 равен от 6 мача.... играхме на по-добри терени от нашия и победихме, ще победим и вас :twisted:
Изображение

zeleniq
Мнения: 119
Регистриран на: 29 апр 2010 14:37
Контакти:

Re: Локо Сф - Черно море (14.05, Събота, 21ч.)

Мнениеот zeleniq » 08 май 2011 22:29

Бе знаете ли пък, съдбата си е голяма работа!! И 3те отбора, които се борят за тва проклето 4то място правят Х, и то срещу отбори, които ги водим за "слаби". Може и на добре да е това 0:0 :mrgreen: Само да не стане така, Бероето, както никой не ги брои, да ни го набутат накрая и на нас и на локотата (да не дава Господ) :mrgreen: Както и да е, мачът в събота ще е голям инфаркт ! И въпреки всичко смятам, че сме по-добрия отбор. Тва софийското Локо, постоянно скандали, уволнения, не знам си какво...те се борят за Европа, играят що годе добре, има 5 мача до края и слушам оня ден едно интервю, журналиста пита Гигов: "В криза ли е Локомотив София ?!?!" :mrgreen: В Пловдив е същата работа, че май става и по-зле...Последните години съм забелязал, че колкото и зле да сме, винаги в София срещу Локото играем много добре. Дано и този път да е така, щото просто друг вариант няма :)


Sole
Мнения: 4564
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Локо Сф - Черно море (14.05, Събота, 21ч.)

Мнениеот Sole » 08 май 2011 23:20

Съдийското Локо не могат да вземат мач без съдийска помощ.Така,че този мач,ако се играе 11 на 11,мачът е "2".

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Локо Сф - Черно море (14.05, Събота, 21ч.)

Мнениеот ShooterMan » 08 май 2011 23:35

Без съдиите и ако играем за победа-няма начин да не ги ушием с 2-3 парцала на контрите....Ако не се юрнат да ни нападат пък равния е непоклатим!Хикс или недай си Боже 2-ка твърдо правят Черно Море 4-ти...с уговорката после да не правим циркове като днешния с Калиакра примерно....Локо Пд надали ще вземе и 1 точка от Левски,а Берое рано среща ЦСКА и също надали ще вземе 3 точки...
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12472
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Локо Сф - Черно море (14.05, Събота, 21ч.)

Мнениеот wolf » 08 май 2011 23:50

ShooterMan написа:Хикс или недай си Боже 2-ка твърдо правят Черно Море 4-ти....
Добре ли си бе Стрелец? :lol: Сега малко по-сериозно очаквам минимална победа за нас с гол разлика или нулев хикс.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Локо Сф - Черно море (14.05, Събота, 21ч.)

Мнениеот dunavfc » 09 май 2011 00:12

ShooterMan написа:Без съдиите и ако играем за победа-няма начин да не ги ушием с 2-3 парцала на контрите....Ако не се юрнат да ни нападат пък равния е непоклатим!Хикс или недай си Боже 2-ка твърдо правят Черно Море 4-ти...с уговорката после да не правим циркове като днешния с Калиакра примерно....Локо Пд надали ще вземе и 1 точка от Левски,а Берое рано среща ЦСКА и също надали ще вземе 3 точки...


Не играхте ли с Монтана ?

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Локо Сф - Черно море (14.05, Събота, 21ч.)

Мнениеот ShooterMan » 09 май 2011 00:15

Недай си Боже с ирония,не усещаш ли :lol: .Аз не очаквам Пловдивския любимец да вземе дори точка от Левски,днес Левски второто полувреме бая се поразигра,а и със скъсената разлика точно си вървим по ПЛАНА А.Недай си Боже да бием на Васил Левски нали се сещаш-изкачаме точка пред останалите,чиста точка пред Локо Сф и 3 пред Локо Пд....Пак казвам,аз мисля и усещам,че няма да го загубим мача,с Камазола играем друг футбол,а те ще са лишени от Караджинов.В центъра на терена Гравесена-Камазола и Жоро би трябвало да се справят с рендетата Дяков-Иво Иванов и Марчо кривия нос/дългата дузпа.Никак не ме плащат псевдо футболисти като ДЖАМАЛ и ЮСУФ или техния БГ аналог - ДОРМУШАЛИ.Единствения плашещ ме е Искрен Писаров - първо защото Тиаго за мене е много слаб бек и второ-голям симулат е за дузпи,а знаем какво е второ име на отбора им - Дузпоко.При правилна подредба-няма начин да загубим мача....и си мисля,че това трябва да е цел номер 1-да не загубим мача.Хикса пак ни прави големия фаворит за 4-тото място

ПС:Дунавеца,днес НЕ играхме.Защо-пак казвам-не зная.Може би отговора е и в другите хиксове на европретендентите от Пловдив и София.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Локо Сф - Черно море (14.05, Събота, 21ч.)

Мнениеот dunavfc » 09 май 2011 00:19

Отговорът е елементарно прост,не играхте,защото нямахте ден,това е красотата на футбола,няма сигурни мачове.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта