Черно Море - Сливен - 3:0

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
thehellriser
Мнения: 293
Регистриран на: 22 ное 2009 10:57
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот thehellriser » 25 сеп 2010 23:24

Имам лошото усещане, че са пратили Антон Генов да прави компенсации, за да има после храна за посредствените журналистчета ....Дано да греша

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот Sole » 26 сеп 2010 00:35

thehellriser написа:Имам лошото усещане, че са пратили Антон Генов да прави компенсации, за да има после храна за посредствените журналистчета ....Дано да греша

За какво ни са компенсации срещу Сливен. :lol: Компенсация признавам само дузпи за Черно море на Герена :evil:

Потребителски аватар
thehellriser
Мнения: 293
Регистриран на: 22 ное 2009 10:57
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот thehellriser » 26 сеп 2010 00:40

Sole написа:
thehellriser написа:Имам лошото усещане, че са пратили Антон Генов да прави компенсации, за да има после храна за посредствените журналистчета ....Дано да греша

За какво ни са компенсации срещу Сливен. :lol: Компенсация признавам само дузпи за Черно море на Герена :evil:


Не ни трябват... точно в това е въпроса.Тези възможни компенсации, са колкото да се създаде всеобщо мнение от сините медии, че Черно Море е съдийски отбор ...

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот Sagittarius » 26 сеп 2010 11:49

Точно последните срещи се представяме повече от добре и вървим дагоре.Можеш да спреш да дрънкаш като развалена плоча.А за Литекс е много рано да мислим още :)
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
thehellriser
Мнения: 293
Регистриран на: 22 ное 2009 10:57
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот thehellriser » 26 сеп 2010 13:35

SLAVMASTER написа:днес няма да ви се наложи да си кипните нивата,няма да хабите водица,щото ке вали.......след мача хвърлете малко картофи,поне хаир ще имате..........а и тамян да запалите............за късмет,между другото тука хората още бъркат стадиона с църквата по мирис след вашата литургия,Сливен са си запалили свещи за здраве че трудно се играе с катъри! Черно Море - Сливен 1:3

Спомняш ли си последния мач между Сливен и Черно Море на какъв терен се игра????Да точно за вашия терен говоря !!!
Ако си мислите, че ще ни вкарате гол сте оптимисти....

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот Sagittarius » 26 сеп 2010 13:56

Ох мале,моли се да не ви разгромим,ще те направя ДАРМАДАН ако селското гостенче си замине с пълна кошничка 8-)
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот Sagittarius » 26 сеп 2010 14:06

SLAVMASTER написа:смешниците сте вие,щото много добре знаете как си вземате мачовете и кой ви държи.......много бързо взехте манталитета на Левски и ЦСКА........спират ви кранчето и отивате в "Б" група,нашето положение не е по различно но си знаем мястото....за кви амбиции говорите за ква тройка............в юношите си личи най добре клубното ниво...
Относно терена тук в последния мач ....колегата нека си спомни кога беше и колко дена подред валя дъжд!
айде успех и дано стане хубав мач тя другата вятър.................Необиждам никого защото и вие сте си фенове на вашия си отбор......позитивно обаче е като цяло да не се залъгваме,щото всичко лъсва,къде в УЕФА,къде в националния!!!

А вас кой ви държи?Зам шефа на БФС,срещу вас се реве перманентно от съдии.Когато сме играл ис вас сме ви разпилявали като някакви въшки,дръж се малко.Спират ни кранчето - ОСТАВАМЕ в А група,защото сме били в нея и преди ТИМ и то много години преди ТИМ и сме един от основния отбори в А група....з.а разлика от вас,където ако го няма наркомана наистина отивате в Б група,даже във В
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
thehellriser
Мнения: 293
Регистриран на: 22 ное 2009 10:57
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот thehellriser » 26 сеп 2010 14:07

SLAVMASTER написа:смешниците сте вие,щото много добре знаете как си вземате мачовете и кой ви държи.......много бързо взехте манталитета на Левски и ЦСКА........спират ви кранчето и отивате в "Б" група,нашето положение не е по различно но си знаем мястото....за кви амбиции говорите за ква тройка............в юношите си личи най добре клубното ниво...
Относно терена тук в последния мач ....колегата нека си спомни кога беше и колко дена подред валя дъжд!
айде успех и дано стане хубав мач тя другата вятър.................Необиждам никого защото и вие сте си фенове на вашия си отбор......позитивно обаче е като цяло да не се залъгваме,щото всичко лъсва,къде в УЕФА,къде в националния!!!

Да лъсват поставените национали от Левски и Цска..Влез след мача във форума и си кажи тогава мнението...Сега и да говорим нищо няма да направим....

Потребителски аватар
thehellriser
Мнения: 293
Регистриран на: 22 ное 2009 10:57
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот thehellriser » 26 сеп 2010 14:20

SLAVMASTER написа:относно това че сте черна котка за Сливен от две години насам си прав.........не подценявайте толкова много Сливен,вярно е сега отбора ни е много млад,но можем да ви изненадаме.
Относно мача ви с Левски,наистина играете много,ама много грубо,това беше най-грубия мач от началото на сезона който съм гледал......
За тройката,мисля че не сте за там,а и няма да ви пуснат......виждате какво става с съдиите,тука беше същото с ЦСКА тази година и с Локо пд..........
По уместен въпрос е "ако ние сме в тройката на кой ще изядем хляба? " Левски,Литекс,Славия,Черноморец,ЦСКА,Локо Пд,Локо Сф. ?

ПС. : Антон Генов ви е пратен за реверанс....... поне така смятаме ние в Сливен!

Върни малко по-назад... Същото за Антон Генов го пиша и аз...

Потребителски аватар
thehellriser
Мнения: 293
Регистриран на: 22 ное 2009 10:57
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот thehellriser » 26 сеп 2010 14:23

А иначе защо поставят Цска в 3-ката...Славия,Локо София...Това, че са от София не ги прави големи отбори всяка година...
Изненадан съм от Черноморец тази година.....


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта