Представяне на младежките формации на Черно море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ludaka66
Мнения: 15
Регистриран на: 22 авг 2010 00:15
Контакти:

Re: Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот ludaka66 » 27 авг 2010 00:07

Още не е ясно дали е минискус надяват се да е ... защото е по леката контузия , но има веруятност да е връзка .. отиде 6 месеца :cry:

Потребителски аватар
The Sailor Man
Мнения: 419
Регистриран на: 03 дек 2009 18:46

Re: Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот The Sailor Man » 27 авг 2010 00:54

Нашите явно попрекаляват с агресията на тренировки.Дано да е лекия вариант,Виктор Митев беше на крачка от дебюта,очевидно другия най-голям талант на старшата заедно с Капитанов....жалко,но дано е лекото.Прави ми впечатление,че каквато и контузия да става при нас тя е тежка,винаги,ама абсолютно винаги говорим за скъсани връзки,менискуси и т.н. травми.Ама вече изглежда,че работата не може да е случайна,не е реално това нещо.Не знам какво да мисля,но тренера по физическа подготовка,онова момченце Димов ли е там дето им води загрявките с екипчето,с обувките,с чорапите,помощника на Велизар не знам какво точно прави,но ролята му на физкултурник е компрометирана с тези тежки травми :x .За доктора не говорим,той пък като поеме някой травмиран му усложнява травмата 10 пъти поне от безкадърност :x
Репортерка на ПРО БГ към Илиян Илиев " Но ти си левскар"....Илиян Илиев: "Нееее,аз съм черноморец"

Потребителски аватар
varnafen
Мнения: 669
Регистриран на: 24 мар 2008 17:01
Местоположение: Varna, Bulgaria
Контакти:

Re: Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот varnafen » 28 авг 2010 09:08

Навсякъде има травми, само че следим предимно нашите и ни се струват безумно много.

По-скоро карък е, че при мъжете едновременно се контузиха най-добрите, а не мишките.

Потребителски аватар
more
Мнения: 974
Регистриран на: 01 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот more » 29 авг 2010 22:23

В повторение на морското дерби от А ПФГ , в най-интересната среща от 4-ия кръг на Елитната ни юношеска група до 17 г варненския Черно море разгроми връстниците си от Черноморец Бургас с категоричното 3:0 . Първото полувреме на спортния комплекс под Аспаруховия мост бе равностойно с атаки и към двете врати . Все пак в 37-ата минута логичното си случи и младите моряци поведоха в резултата след хубава комбинация завършена отлично от голмайстора на тима Атанас Илиев. След почвиката надмощието на варненци бе още по убедително и след 2 красиви попадения на Диян Стоянов в 43 –ата и 76-ата минути те се реваншираха за загубата на мъжете и остават еднолични лидери в класирането с пълен актив от 12 т.

Младите моряци мачкат наред!!! :) :mrgreen:

1 Черно море (17) 4 12
2 Локо Пд (17) 4 9
3 Чавдар (17) 3 7
4 Литекс (17) 3 6
5 Пирин 2001 (17) 4 6
6 Пирин (17) 4 6
7 Берое (17) 4 6
8 Ботев 2002 (17) 4 6
9 Векта (17) 3 6
10 Черноморец (17) 4 6
11 Спартак Пд (17) 3 4
12 Левски (17) 3 4
13 Локо Сф (17) 4 4
14 Славия (17) 3 1
15 Сливен (17) 4 1
16 ЦСКА (17) 4 0
С ДУЗПИ БИЕ, ОТ ДУЗПИ ОТПАДА - ЩО Е ТО ?


daniel875 написа:След "Левски" и ЦСКА, "Ботев", Локомотив Пловдив, Локомотив София и в последните години "Литекс" вие сте най - бутаният отбор в България. Какво повече искате?

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот Sagittarius » 31 авг 2010 17:43

Най-добрата школа в България!Браво на малките моряци.Къде е сега СПОРТЛАЙНО да напише 2-3 реда за целия ТИМ от футболни идиоти и каква била шкоалта на Черно Море,която се подигра с проекта Балъков(3:0),подигра се с Левски(на 2 пъти,1:0 и 4:3 и при двете групи до 19 и до 17).....Къде е сега да коментира СПОРТЛАЙНО колко терена има нашата школа и,че те само тревните ни терени са колкото на рекламираните кампуси и другите отбори взети заедно?Къде е СПОРТЛАЙНО да коментира калсирането?
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот Sagittarius » 03 сеп 2010 22:54

Футболистите на Черно море" (набор 96) трясна с 3:0 ЦСКА на турнира в Албена. Варненци имаха надмощие през целия мач. Головете вкараха Кадир Кадир, Димитър Колев и Мартин Костадинов. Първото попадение стана след
бърза комбинация, Кадир Кадир се откъсна и от наказателното поле със силен удар откри резултата. След гола черноморци продължиха да диктуват темпото на игра и логично стигна до 2:0. След пряк свободен удар изпълнен от Димитър Колев топката спря в мрежата на софиянци. През втората част "Черно море" стигна до трети гол чрез Мартин Костадинов.
В 5-та мин на мача деветката на "Черно море" Даниел Димитров бе контузен и бе принудително сменен.
--------------------------------------------------
Нещата от живота...нормално,морячетата дресират чорбарчетата да свикват с действителността...

Специални поздрави на екипа на медията СПОРТЛАЙНО,която се беше изказала "компетентно" по адрес на най-добрата школа,тази на Черно Море... :mrgreen: .
И още 3 поздрава за СПОРТЛАЙНОТО,с комплименти от ДЮШ на Черно Море :!:
Наборр 1995,Черно Море - Ботев 2002 1:0,нещо майничките били супер школа дрън-дрън :mrgreen:
Набор 1997,Черно Море - Литекс 2:1,академията на Гришата дала фира,уж голяма школа според СПОРТЛАЙНО :x
Набор 2000,Черно Море - Литекс 2:0,отново показно срещу поредните прехвалени,СПОРТАЛЙНО,как сме?Няма ли да има нова статия с коментари от злоба по адрес на Черно Море и как школата с 4-5 тревни терени била 1 със сгурия и т.н....СПОРТЛАЙНО :mrgreen:
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

f0rbidden
Мнения: 255
Регистриран на: 27 юни 2010 22:13
Skype: revenge645
Контакти:

Re: Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот f0rbidden » 04 сеп 2010 00:11

Пък аз да се похваля с два гола в турнира :)

И ние играхме на турнира в Албена (98 набор) и бихме на финал Берое с 2:1. :)
В груповата фаза имахме тежък мач с Аполон (Кипър), завършил с успех за нас - 4:3 след обрат от 1:3.
Последва Берое с 1:0, а след това Левски се отърваха само с 1:1 след голямо съдийско рамо за софиянци.
На финал пък топката беше в 80% от времето в наше владение и показахме чудесна игра. :)
http://varna-sport.com/?pg=ViewNews&New ... 1282900271

Потребителски аватар
The Sailor Man
Мнения: 419
Регистриран на: 03 дек 2009 18:46

Re: Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот The Sailor Man » 04 сеп 2010 10:58

Когато има моряци на терена има и игра със сърце за клуба,резултатите идват сами :P .Браво за 2-та гола,винаги ще имате нашата безрезервна подкрепа
Репортерка на ПРО БГ към Илиян Илиев " Но ти си левскар"....Илиян Илиев: "Нееее,аз съм черноморец"

Потребителски аватар
iskrichka
Мнения: 227
Регистриран на: 07 фев 2010 14:41
Контакти:

Re: Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот iskrichka » 04 сеп 2010 13:01

Пак в Албена '97 вчера не успяха да победят Левски, 1:1. Прави впечатление, че децата им са същите като мъжете.. от малки ги учат да се бият, да псуват, да мамят.. Направиха бой първото полувреме, на почивката треньора им изкара половината отбор, после по време на второто полувреме ги вкара обратно, хубаво отпочинали и с други бутонки, както и с фланелки без номера (бяха не 1-2-ма, а 7 без номера!!!) Въобще беше грозна картинка.. Нищо няма да се оправи в нашия футбол, докато продължава да има такива псевдо грандове!!
Зелени са нашите сърца, зелена е и нашата душа, зелено е всичко на света, зелена е дори и купата!!!

f0rbidden
Мнения: 255
Регистриран на: 27 юни 2010 22:13
Skype: revenge645
Контакти:

Re: Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот f0rbidden » 04 сеп 2010 14:52

Ходих да гледам '97 как играха, те имат много добър отбор и са един от най-добрите отбори в България за набора си. Познавам този, който се сби, в съседният клас е, глупав характер - единствен е такъв.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта