СПАМ

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ncbs
Мнения: 259
Регистриран на: 18 май 2009 10:19
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ncbs » 19 авг 2009 22:16

ntodorov написа:Хайде Левски го отнесе. Получи един дебърцин, ама в задното отверствие...Ам сега, ко прайм, че и съдия немаме да го купим да го еба.

И греда,чудо!
Така е като имаме измислени шампиони,всяка година едно и също!
Изображение
Изображение
“НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ, ЩО НЕ ГАСНЕ!” (1909-2009)

Потребителски аватар
anxiety
Мнения: 84
Регистриран на: 18 май 2009 22:17
Skype: big_boos_92
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот anxiety » 19 авг 2009 22:23

ЕВРОИДИОТИТЕ затвърждават своето име.
ЗА ВАС МОРЯЦИ НИЙ ЖИВЕЕМ, ЗА ВАС ДОРИ И ЩЕ УМРЕМ!!!

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: СПАМ

Мнениеот Sagittarius » 19 авг 2009 22:34

Евроидиотите са си евроидиоти :mrgreen: .Пак посрамиха България срещу напълно анонимен и без успехи отбор като Дебрецен.Резултата реално беше минимум 0:3,Левски играят както винаги когато няма български съдия да помага с дузпи и ЧК - н*срани и спекани като мишоци.Унгарците направо ги разпиляха.Дебърцина се оказа много по-натопорен и по-корав отколкото мислехме :mrgreen:
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
needaweed
Мнения: 167
Регистриран на: 13 апр 2009 20:06
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот needaweed » 19 авг 2009 22:39

Стига де! Хич не съм фен на Левски, ама все пак играе български отбор. Колко играе е друг въпрос... А аз даже си мислех да скокна до Подуяне...
Винаги, навсякъде !

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: СПАМ

Мнениеот Sagittarius » 19 авг 2009 22:42

Български отбор,чийто фенове влизаха тука да се подиграват с Черно Море.Да не говорим,за абсурдните критики към мачовете с истински футболен колос като ПСВ Айндховен.Просто връщаме "жеста".Освен това въпросния български отбор е тоя,който е лепнал най-големтие позори на България в ЕКТ.Виж ги как са се надрискали,как нямат сърца.Така са винаги извън Калотина.Нищо общо с българския дух и воля,който ние показвахме срещу 100 пъти по-силен и по-голям от Дебрецен отбор-ПСВ.
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
needaweed
Мнения: 167
Регистриран на: 13 апр 2009 20:06
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот needaweed » 19 авг 2009 22:49

Sagittarius написа:Български отбор,чийто фенове влизаха тука да се подиграват с Черно Море.Да не говорим,за абсурдните критики към мачовете с истински футболен колос като ПСВ Айндховен.Просто връщаме "жеста".Освен това въпросния български отбор е тоя,който е лепнал най-големтие позори на България в ЕКТ.Виж ги как са се надрискали,как нямат сърца.Така са винаги извън Калотина.Нищо общо с българския дух и воля,който ние показвахме срещу 100 пъти по-силен и по-голям от Дебрецен отбор-ПСВ.


Гледай сега пич, проблемът на Левски, е че винаги пърдят големи претенции, а когато трябва да ги докажат се насират. Доста от познатите ми са левскари и смея да твърдя, са абсолщтни пичове, нищо общо с инфлантилчетата тук .
Винаги, навсякъде !

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот greenpeak » 20 авг 2009 11:40

Синьо-Червено-Оранжевата мафия ще си получи заслуженото в европа за пореден път.
Какво като са български отбори?
Стига гол патриотизъм. Нулева толерантност, това трябва да получат от нас.
Левски си заслужи резила. Така е когато уговаряш ТИТЛА за КУПА с Литекс.
Днес ще ядат дървото и останалите два евроидиота.

cristely
Мнения: 908
Регистриран на: 09 яну 2009 18:09
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот cristely » 20 авг 2009 13:59

Тодоров, Д-р Пеши Акулата е колоритна личност и е служил там доста години. Има безкрайно много изпълнения и рибарски истории. Сори, ако не го познаваш.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ntodorov » 20 авг 2009 18:29

cristely написа:Тодоров, Д-р Пеши Акулата е колоритна личност и е служил там доста години. Има безкрайно много изпълнения и рибарски истории. Сори, ако не го познаваш.

Явно не го познавам. В момента нищо не ме свързва с ВМБ Атия...но пък познавам много други колорити. Какъв е бил този Пеши? На корабите ли е бил или в дивизиона? Възможно е и да го познавам, ако е служил там по мое време, но да е имал друго прозвище. Иначе през Атия мина много народ и всички излизаха с една идея по-чалнати...Аз не правя изключение. Още ме държи.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: СПАМ

Мнениеот Sagittarius » 20 авг 2009 18:54

Варненски ултраси ще подкрепят Динамо срещу ЦСКА


Феновете на Черно море и московските динамовци се побратимиха


Феновете на Черно море ще подкрепят приятелите си от Динамо

Около двайсетина фенове на Черно море ще подкрепят днес Динамо (Москва) срещу ЦСКА от трибуните на "Васил Левски". Варненци пристигат специално за двубоя от морската ни столица.

Малко известен е фактът, че агитката на Черно море и тази на Динамо подържат близки контакти от известно време насам. Преди няколко месеца в официалното списание на динамовските фенове ("Династия") дори излезе обширен материал за българските им приятели от Варна.

Това обаче е първата съвместна проява на московските и варненските ултраси. Така Динамо ще има стабилна поддръжка на "Васил Левски", след като от Русия пристигат и два чартъра с около 300 човека.

Айде Динамоооооо :mrgreen: .Съдейки от показаното срещу Дери Сити тази вечер духнисуповите отнасят между 3 и 4 гола от руските аверчета 8-) .Хубавото е,че в Европа бързо си проличава кой как е постигнал успехите си на родна земя,нали?Вчера ги нямаше 120 фала пред пеналта(както в Перник) и видяхте как изобщо изглеждаха Левски-жалки.Това да си патриот не значи да подкрепяш отбори с криминални успехи на родна земя.Защо да подкрепям Левски?За дето направиха онзи цирк на Герена ли,дето им дадаха 2 дузпи и изгониха Танка?Или за дето уговориха титла-купа с Литекс?
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта