30+2 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 20.05 събота 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

30+2 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 20.05 събота 17.30

Мнениеот ogrizko » 15 май 2023 20:29

Имаме 5 дни почивка и дано това помогне малко! Надявам се на силен мач, трябва ни задължителна победа! От този мач ни се решават много неща според мен - една победа ще ни мотивира за по-предно място, докато една загуба....
Изображение

TheSailor
Мнения: 138
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 30+2 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 20.05 събота 17.30

Мнениеот TheSailor » 16 май 2023 12:47

Време е да ги смачкаме отново. Победа на Тича !!!
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1239
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 30+2 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 20.05 събота 17.30

Мнениеот Veso1913 » 17 май 2023 13:37

Понеже е видно от доста време че лудите подкрепят колкото могат Левски,очаквам да подарят мача за КБ на числото,с което при какъвто и да е развой на мачовете,Левски да играят в Европа.Числото рязко пука гума в първенството/след като се хвърлят на макс срещу нас и после минават в пета глуха,но с КБ,за да си осмислят дадените инвестиции за играчи.Левски като трети или четвърти ще се докопат до Европа и всички ще са доволни.Разбира се ,без едни с тире.Но това ще е факт,единствено ако лудите бият тирето и после всички останали в останалите мачове.Иначе ние ТРЯБВА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да вземем този мач.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Varnauser
Мнения: 390
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 30+2 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 20.05 събота 17.30

Мнениеот Varnauser » 17 май 2023 20:24

Не мисля, че "Лудогорец", ще дават на "Числото". Мисля, че целта им е и титла, и купа. Не мисля, че футболът ни е само уговорки. Мисля, че тряба да смачкаме "Числото".

Nobody007
Мнения: 369
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 30+2 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 20.05 събота 17.30

Мнениеот Nobody007 » 18 май 2023 12:06

Няма да коментирам кой какво би дал и разните врътки, които се правят в мачовете.
Ясно е кои са претендентите за 3-4 място: ние, Левски и числото. В мачовете срещу тях трябват победи. Ако победим - всички "врътки" губят основание в голяма степен.
Всичко е в наши ръце.

За мача в събота - труден мач. Дано повторим силния мач преди няколко седмици на Тича. Бяха прегазени, но добре че имаха здрава съдийска подкрепа и буквално оцеляха :) :) :) И чист гол ни отмени и ВАР-а помня. Националните им играчи Кирилов и Русев като си ги спомня.... Смешнииии... :) :) А оня.. големия им тренер - Тошко само ръкомааше на тъча в безизходица. Хубав мач беше, честно казано. Много хубав.
И сега ще е трудно... но каквото стане :) Трябва победа.

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 30+2 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 20.05 събота 17.30

Мнениеот ShooterMan » 18 май 2023 22:00

Късмета се върти, а те имаха всичкия такъв на света предния мач. Очаквам да бъдат разгромени категорично, защото не са и кой знае какъв отбор - просто смешки със съдийско рамо. Изобщо не очаквам Агата да им даде точно на тях Купа. Колкото до Левски - те ако не бият Локо Пд стават аутсайдера в битката за ЕКТ и си мисля, че точно това ще се случи с тях, а освен това не мисля и, че ще ни бият на Герена...нито мисля, че ще вземат точки в Разград или дербито с ЦСКА. Левски е доказано, че събира точките си от отбори ИЗВЪН топ 6, нека не забравяме, че те НЯМАТ НИТО една победа над нас, Числото или Локо Пд през всичките 7 (СЕДЕМ) мача от сезона, като са записали и загуби и от нас, и от Числото, и от Локо Пд...а в мача с Числото от 6цата бяха и напълно тотално надиграни. С други думи - отбора на всички власти от Подуене НЯМА никакви футболни аргументи срещу когото и да било освен да драпа за равенства.....т.е. за да ги избутат до ЕКТ ще трябват не само врътки в Купата, но и в самата 6-ца, при това такива, че да бият в Разград Агата или ЦСКА накрая - как го виждате това заради куците коне от Подуене да се ревизира цялата борба за титлата? Това, което ще стане е по-скоро да ги заковат в Пловдив и да ги разкарат от всякакви схеми.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4564
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 30+2 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 20.05 събота 17.30

Мнениеот Sole » 18 май 2023 22:23

Фалиралият Левски нямат футболни аргументи,но имат съдийски. Предполагам,че ще извикат Чинковеца да им върже 3те точки на мача срещу нас и да ни осакати с картони за оставащите 2 мача.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1239
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 30+2 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 20.05 събота 17.30

Мнениеот Veso1913 » 19 май 2023 11:34

ShooterMan написа:Късмета се върти, а те имаха всичкия такъв на света предния мач. Очаквам да бъдат разгромени категорично, защото не са и кой знае какъв отбор - просто смешки със съдийско рамо. Изобщо не очаквам Агата да им даде точно на тях Купа. Колкото до Левски - те ако не бият Локо Пд стават аутсайдера в битката за ЕКТ и си мисля, че точно това ще се случи с тях, а освен това не мисля и, че ще ни бият на Герена...нито мисля, че ще вземат точки в Разград или дербито с ЦСКА. Левски е доказано, че събира точките си от отбори ИЗВЪН топ 6, нека не забравяме, че те НЯМАТ НИТО една победа над нас, Числото или Локо Пд през всичките 7 (СЕДЕМ) мача от сезона, като са записали и загуби и от нас, и от Числото, и от Локо Пд...а в мача с Числото от 6цата бяха и напълно тотално надиграни. С други думи - отбора на всички власти от Подуене НЯМА никакви футболни аргументи срещу когото и да било освен да драпа за равенства.....т.е. за да ги избутат до ЕКТ ще трябват не само врътки в Купата, но и в самата 6-ца, при това такива, че да бият в Разград Агата или ЦСКА накрая - как го виждате това заради куците коне от Подуене да се ревизира цялата борба за титлата? Това, което ще стане е по-скоро да ги заковат в Пловдив и да ги разкарат от всякакви схеми.

Какъв късмет бе хора?Тези от Герена не разчитат на късмета и футболни умения,а на схеми и далавери.Набутаха Локо пд в шестицата за да ..... какво?Смятате че няма да си вържат гащите срещу нас ли?Заеби,тези са тумора във футбола+ припознатите и вечно бутаните луди/поне те пръскат пари за играчи/.НО НЯМА ДЪРЖАВА и от там всички проблеми.Футбола трябва да е отделен от държаватано какво виждаме?И ТРИТЕ хубостника споменати от мен се облагодетелстват максимално именно от тази липсваща държава,за която всички знаем че реално липсва.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 30+2 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 20.05 събота 17.30

Мнениеот ShooterMan » 20 май 2023 13:10

За късмета имах предвид Числото, че оцеля срещу нас. Чинковеза може да бутне Подуене в един мач, но не и да ги бута в тези със значение за титлата, там ще е твърдо обратното. Подуене вече се провали с Числото. Остават им 2 мача, където реферите биха могли да помогнат - на Лаута и с нас. Затова казах - одрискат ли се в Пловдив спокойно са аут от всички сметки. Освен това и бутането си има лимит, трябва поне малко да играеш футбол, а те са много куци коне, за мача там нашите наказани се връщат и ни мисля, че ще загубим. Като цяло и не мисля, че Подуенци ще имат и 1 победа даже в плейофите - те бият Ботев Вр, Хебър и Септември, Славия - това са техните хора, но не и първите 5 отбора.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6823
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 30+2 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 20.05 събота 17.30

Мнениеот icko65 » 20 май 2023 17:44

10 минути играем ганкиното....Твърда двойка
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта