3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот Veso1913 » 26 юли 2022 16:00

greenpeak написа:
Veso1913 написа:Този стар стар Матиас изработи дузпа в края на мача,когато и надбяга и постави в невъзможност за противодействие ЦЗ на припоците и само с услужливото затваряне на очите на съдиите на терена и ВАР нямаше дузпа.Ако я бе дал,дали пак щеше да е свършил до 45-а минута?Мат ни беше единственият адекватен нападател който можеше да бъде пуснат в игра/при невъзможноста да играят Жека и Зак/ и вие казвате че трябваше да бъде сменен за сметка на кой?След обръщане на колата ,пътища много и най виновен е треньора.Защо обаче не го нападнахте след първите 2 мача?Дали на мен ми харесва или не играта и исбраната тактика няма никакво значение.Това е работа на Илиан/ който за периода си при нас 2 пъти е избиран за треньор на годината в БГ/,но ние сме събрани тук все професори по футбол,като голяма част от вас явно са завършили прочутата футболна школа в Кьолн.Няма лошо да си споделим мнението,но да наричате Илиан страхлив треньор/наричан така от лаици,нямащи идея за какво става въпрос по време на цялото това НЕЩО наречено подготовка,селекция,избор на тактика за мача и т.н./е най малкото грозно и жалко.И това в момент,когато отбора върви добре.Представям си какво щеше да е ,ако бяхме започнали с три загуби.Засрамете се!


Илиан е доказано страхлив треньор! Не е грозно да се нарече така, защото това е реалността!
Ама изключително страхлив треньор, и много често ни стана да губим мачове заради страховете му.
Пресен пример миналият сезон в най-важният ни мач в Пловдив където трябваше да търсим победата от самото начало на мача ( https://int.soccerway.com/matches/2022/ ... a/3779926/ ). При наказан Сердюк (червен картон на мача с Левски в София) вместо да излезе с Беншаа титуляр на върха, Илиан излиза с Матиас, а даже беше пуснал и Вилела. Смях! Беше си объркал всичко и логично се стигна до загуба, а бяхме много по-добри от Ботев.

За всеки е ясно, че Илиан вчера излезе за 0-0.
Отзад за 0-0, а отпред каквото стане, и при това с/у един умрял ЦСКА! Толкова умрели тези не са биле последните години.

Отделно с просто око е видно, че Матиас няма сили да играе повече от едно полувреме в тези жеги. Той едвам ходи по терена през вторите полувремена, та камо ли да държи някакво постоянно темпо. Това пречи, а не помага на отбора (все едно сме с човек по малко на терена)! Още след почивката трябваше да го сменят и на върха на атаката да застане или Златев или Кета. Какво щеше да стане ако Илиан беше пробвал нещо подобно? Нищо! Ама той си е излязал за 0-0 защото си е страхопъзльо. Със страх мачове не се печелят.

Няма лошо да имаш мнение/Никой обаче не казва че твоето трябва да е меродавно.Ти си задал въпрос и си отговорил сам-щеше да се получи едно НИЩО.Но тогава щеше да приказваш че с Матиас на пейката няма как да стане.Зная,трудно е да се угоди на всички,защото всеки си има мнение и негова истина и тя обикновено е различна от тази на другите.Твоята не е моята,моята не е твоята.Но както аз когато имам някакви неща за казване отивам на Тича,изчаквам Илиан и му казвам каквото имам,така и ти можеш да го направиш,още повече че живееш в блока срещу Тича и да му кажеш че е страхлив треньор и да му обясниш кога кого да пуска и защо.Явно е че според теб има на какво да го научиш,не се притеснявай сподели го с него.Ако не знаеш в колко е тренировката,може да попиташ в клуба и ще ти отговорят.Предполагам си наясно,че с този си пост няма да промениш нещата,така че пробвай с нещо по различно.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта