31/5 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 22.05.22 неделя 20.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 31/5 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 22.05.22 неделя 20.30ч.

Мнениеот ogrizko » 22 май 2022 08:04

Аз лично си държа, че искам повече юноши дори и да паднем ..все ми е тая престижа. Искам да видя юношите-резерви в подобен мач без кой знае какво значение. Калин, Павел, Росен, Денислав, Николай и т.н. който може да влиза... Курьор, Пабло, Живко и Сула да им помагат и така ...квото стане, ама едва ли чак така ще излезем :)
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 31/5 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 22.05.22 неделя 20.30ч.

Мнениеот ogrizko » 22 май 2022 22:58

Хубавото е, че наистина доста юноши взеха участие в мача. Пък и не загубихме, сравнително добре играхме. Дюлгеров май най-накрая си е подобрил играта с крака, дано да е така :)
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 31/5 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 22.05.22 неделя 20.30ч.

Мнениеот ShooterMan » 22 май 2022 23:34

Харасеха ми нашите юноши. Казано директно - разпиляха днес заплатаджиите на Гриша Ганчев пред погледа на опитващия всячески да им помогне - Сватбата. Златев, Милушев, Калин Геогиев, Виктор, Марто Дичев, Дюлгера, Вили, Денислав - ние буквално играхме с юноши основно. Едно голямо браво за Ники Златев! Напомня ми на първите мачове на Марто Минчев (който пък беше на трибуните). Много хъс, много скорост, дори и онзи фал дето го направи като помете Ганчевия заплатаджия - така се става футболист! Браво! Според мен е дори с една идея по-бърз от Леандро Андраде, а това значи много. Дюлгера също заслужава добри думи, не, че имаше работа, но показа много веща игра в тънки моменти, т.е. вратарски прогрес. И специално подчертавам отличния мач на Сула. Днес загатна, че може много. Хвърли страхотни пасове към Ники Златев от дълбочина, откъдето ставаха и големите опасности. Сула има качества, но може би точно това му е позицията, по-назад в центъра, не зад нападателя. Беншаа също показа, че напипва ритъм. Според мен най-много ни липсваше днес Пабло, поне в първите 45 минути, докато се наместим без него, трудно ще е без Пабло....Сердюк днес - посредствен.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 31/5 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 22.05.22 неделя 20.30ч.

Мнениеот Nobody007 » 23 май 2022 15:52

Хубав мач.
Малко късмет и може би малко повече кнцентрация в няколко атаки, за да се поздравим с победата.
Защитата ни - както винаги стабилна (Виктор, Влатко, Живко и Цецо). Младите момчета играха с голямо желание, което дава оптимизъм. Хареса ми Златев, който с лекота и самочувствие пробиваше по крилото през скъпоплатените звезди на псевдогранда.
Сула направи добро впечатление, но все още е недостатъчно активен в единоборствата. Закари - добро включване в атаката, но е все още неефективен. Липсваше острота в атаката, по причина че трудно изнасяхме топката в средата на терена. Липсваше креативност. Затова и създадените възможности за Жека бяха малко.
Искам да благодаря на всички за желанието, с което играха за публиката в този последен мач.
Да се надяваме, че през новия сезон ръководството на клуба ще има по-голямо доверие в треньора... и да бъдат направени по-големи инвестиции.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 31/5 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 22.05.22 неделя 20.30ч.

Мнениеот Veso1913 » 23 май 2022 21:40

Nobody007 написа:Хубав мач.
Малко късмет и може би малко повече кнцентрация в няколко атаки, за да се поздравим с победата.
Защитата ни - както винаги стабилна (Виктор, Влатко, Живко и Цецо). Младите момчета играха с голямо желание, което дава оптимизъм. Хареса ми Златев, който с лекота и самочувствие пробиваше по крилото през скъпоплатените звезди на псевдогранда.
Сула направи добро впечатление, но все още е недостатъчно активен в единоборствата. Закари - добро включване в атаката, но е все още неефективен. Липсваше острота в атаката, по причина че трудно изнасяхме топката в средата на терена. Липсваше креативност. Затова и създадените възможности за Жека бяха малко.
Искам да благодаря на всички за желанието, с което играха за публиката в този последен мач.
Да се надяваме, че през новия сезон ръководството на клуба ще има по-голямо доверие в треньора... и да бъдат направени по-големи инвестиции.

Както казах когато за първи път видях Златев-това е новия Минчев.Скорост,техника,мощ,удар,центриране ,игра в защита и самочувствие-момчето е диамант.И едва на 18!Велислав е според мен нашият плеймейкър.Трябва ни на всяка цена крило с ляв крак,защото предполагам че Беншаа +Сердюк+Мат+ Денис са повече от достатъчно да изиграем добър сезон.Ако вземем Умарбаев и евентуално още един халф,остава да търсим само и единствено много добър ЦЗ с ляв крак.Останалите от школата и евентуално ако Илиан намерии някой класен играч за без пари.Не мисля че ще има проблеми с намирането,а по скоро свремето за напасване на състава,защотоо излизат наистина напаснати и то класни играчи,а новите дори и да са на това ниво ще им трябва време,много време.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта