30/4 кръг /Лудогорец - Черно море/ 14.05.22 събота 18.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Лудогорец - Черно море/ 14.05.22 събота 18.30ч.

Мнениеот Лимонадения Джо » 17 май 2022 11:41

Nobody007 написа:Много неща може да се кажат относно мачовете в плейофната фаза...
Аз ще отбележа един детайл... и това е - двойния стандарт, който се прилагаше при ВАР отсъжданията.
В мача Славия - Черно море - видното подминаване на ситуацията с Виячки и хандбалния прийом, с който си пое топката в наказателното поле, а от друга страна - вчерашните отсъждания на ВАР-арбитрите в мача с Лудогорец, както например и отсъдената дузпа за Левски в мача Левски - Ботев. Абсолютен двоен стандарт...
Жалко за труда на момчетата...

Но ... да оставим тези детайли. Важно е да си зададем и други въпроси. Дали ако в отбора все още бяха Родриго и Леандро резултатите ни щеха да бъдат по-добри ?!! Може би ... да. Тоест, отново стигаме до идеята на клубното ръководство и целите, които се поставят на база на тази същата политика...
Сезонът според мен е добър и го казвам само заради труда на всички в този отбор. Стараха се и се опитаха... и постигнаха наистина добри резултати през кампанията, въпреки обстоятелствата.
Само Черно море !

Напълно съм съгласен, даже бих добавил още един пример- мачът Черно море-Левски през есента, когато ВАР в лицето на Станислав Тодоров подмина хандбална проява, след която домакините вкараха победния гол.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта