25 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 04.04.22 понеделник 17.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

25 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 04.04.22 понеделник 17.30ч.

Мнениеот ogrizko » 20 мар 2022 20:50

Надявам се на 3 точки, защото трябва да гоним Ботев Пд, а защо не и ЦСКА-София. Вече сме сигурни за топ 6 и оттук насетне всеки мач трябва да е здрава битка за достигане на 2-3 място! И победи с 1:0 в последната секунда става, но все пак предпочитам да надиграем Ботев Вр по-убедително...
Изображение

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2568
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 04.04.22 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Iceberg » 20 мар 2022 21:36

ogrizko написа:Надявам се на 3 точки, защото трябва да гоним Ботев Пд, а защо не и ЦСКА-София. Вече сме сигурни за топ 6 и оттук насетне всеки мач трябва да е здрава битка за достигане на 2-3 място! И победи с 1:0 в последната секунда става, но все пак предпочитам да надиграем Ботев Вр по-убедително...


Мача не е ли на 04.04.22г., понеделник?
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 04.04.22 понеделник 17.30ч.

Мнениеот ogrizko » 20 мар 2022 21:59

Iceberg написа:Мача не е ли на 04.04.22г., понеделник?

Ми, аз го гледам събота - може би с доброто си представяне сме си заслужили да бъде събота? Иначе вероятно щеше да е в понеделник по никое време :)

Има време да се поправи ако все пак се окаже друга датата де.
Изображение

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 04.04.22 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Nobody007 » 21 мар 2022 10:27

Ботев Вр се бори за оцеляването си (предвид добрите игри на Царско село в последните два равни мача с тирето и Лудогорец). Ще дойдат мотивирани да вземат точки на Тича.
Предвид паузата - няма да имаме контузени, а и надявам се никой от тримата с картони в срещатата със Славия няма да е наказан.

Това са предпоставки за трета поредна победа, с която да излезем на третото място (предполагайки, че Ботев трудно биха взели 3 точки на Хювефарма арена).
Очаквам победа, макар и не лесна.
Последна промяна от Nobody007 на 21 мар 2022 10:54, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 04.04.22 понеделник 17.30ч.

Мнениеот ogrizko » 21 мар 2022 10:43

Абе аз не очаквах Ботев Пд да бие и ЦСКА-София ама..... Лудогорец не успяха да бият пък Царско село, така че не знам вече. Ботев Пд и те са доста надъхани за трето място, може да си подсигурят и малко съдийска подкрепа в ключови моменти, особено в мачовете срещу нас. Трябва до края на сезона всички мачове да са ни финали, за да имаме шанс за 3 място.
Изображение

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 04.04.22 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Nobody007 » 21 мар 2022 11:20

ogrizko написа:Абе аз не очаквах Ботев Пд да бие и ЦСКА-София ама..... Лудогорец не успяха да бият пък Царско село, така че не знам вече. Ботев Пд и те са доста надъхани за трето място, може да си подсигурят и малко съдийска подкрепа в ключови моменти, особено в мачовете срещу нас. Трябва до края на сезона всички мачове да са ни финали, за да имаме шанс за 3 място.


За мен победата на Ботев вчера не бе изненада. Те са силно домакински отбор - от всичките си 43 точки цели 30 са от домакинските им мачове (10 победи, 0 равни и само 2 загуби (от нас и Лудогорец)). Но затова пък като гости са типично слаби. Не мисля, че биха победили в Разград.
Единствено важно сега е да си вземем домакинството с Враца... и ще излезем поне временно на третото място.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 04.04.22 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Veso1913 » 21 мар 2022 17:02

Почти перфектна игра в по голямата част от сезона.Имаме отбор и колектив,което е видно от резултатите,а факта че начело на отбора е Илиан Илиев който в този период е и два пъти треньор на годината е красноречив за факта какъв точно отбор е Черно море.Имаме ясно изразен стил и въпреки напускането на трима офанзивни футболиста,продължаваме да сме все така опасни в атака.За защитата колегата каза,че е най добрата в България,а аз ще добавя че имаме и хомогенна сплав от млади и опитни и българи ичужденци.Лошото е че след края на сезона на Илиан му се пада да прави отново почти нов отбор.Приемаме че в защита няма да имаме сътресения/почти/,като единствения на кантар да замине е Виктор,който споменаваме през всеки трансферен прозорец.Голямата ни енигма е халфовата линия.Нека започнем с твърдите титуляри.Димов и Панайотов вече са на доста години/като Васко сякаш има енергията поне още една година,може и две да бъде все същия мотор,но договора му изтича/,Димов е страхотен и няма в България друг играч с неговите характеристикии възможности.Лошото е че изглежда към края на мачовете да "издъхва",но силно се надявам да е не от годините,а от контузиите които го преследваха в последно време.Пабло мисля че е пътник.Така че и тримата ни основни играчи в центъра са малко несигурни за следващия сезон в някаква степен.Велев е в същата ситуация,но той има вече по периферна роля и даже не съм сигурен дали няма да си ходи и той.Велислав е новата ни излязла от школата звезда и е въпрос на време и цена да потегли в някаква посока.Остава да спомена и Жека,който буквално работи с головете си върху новия трансфер който го очаква и си вдига цената с всеки мач.Вижда се че Илиан е помислил за някои от позициите и Сула,Каспаравичус и Беншаа са привлечени с цел подмяна на някои играчи.Вероятно ще се получи търсената приемственост и отново ще трябва само да надграждаме леко,но основния проблем ще е в центъра на халфовата линия и евентуално на върха на атаката.Но Илиан показа че умее да намира играчи и да сглобява боеспособни отбори,така че,ако спечелим промоция за Европа вероятно има шанс всички сигурни заминаващи да останат с цел вдигане на цената/това е варианта мечта/,или да започваме с градежа отново.Но каквото и да е-Само Черно море!
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 04.04.22 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Eastern » 22 мар 2022 22:40

Ботев Враца освободи Моралес.
Втора треньорска рокада през пролетта беше извършена в efbet Лига. Наставникът на Ботев Враца Даниел Моралес беше освободен от поста си заради лошите резултати на тима в последните мачове.
Врачани записаха пет поредни загуби след подновяването на шампионата през февруари, а отборът се намира на 13-а позиция с 19 точки.
Все още няма яснота кой ще води тима до края на сезона, но се очаква в близките дни управлението на клуба да вземе решение за бъдещия наставник.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 04.04.22 понеделник 17.30ч.

Мнениеот ogrizko » 26 мар 2022 09:05

Ами това не е мн добре ....щото сега не е ясно как точно ще излязат в мача, а може да бъдат и по-надъхани. Все пак би трябвало да намерим начин да се справим с тях, иначе за какво 3 място сме тръгнали?! :)
Изображение

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2568
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 04.04.22 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Iceberg » 03 апр 2022 17:56

Черно море без капитана си, но с нов футболист за мача с Ботев Враца
https://fakti.bg/sport/667064-cherno-mo ... QRIyzsQkYY

Двубоят между Черно море и Ботев Враца е в понеделник от 17,30 часа на стадион "Тича" във Варна
Треньорът на Черно море Илиан Илиев определи групата за домакинството на Ботев Враца от 25-ия кръг на efbet Лига. В нея попадна последното ново попълнение на "моряците" Закария Беншаа.

Аут за двубоя е наказаният капитан на тима Даниел Димов, както и контузените Стефан Велев и Юлиус Каспаравичус Срещата пропускат още Галин Григоров, Сами Ел Анаби, Павел Георгиев и Денислав Ангелов.

Двубоят между Черно море и Ботев Враца е в понеделник от 17,30 часа на стадион "Тича" във Варна. Цената на билетите за срещата е 7 лева и ще се продават на касите от 15:15 часа.

Групата: Георги Георгиев, Иван Дюлгеров, Цветомир Панов, Живко Атанасов, Виктор Попов, Мартин Дичев, Влатко Дробаров, Росен Стефанов, Васил Панайотов, Пабло Гарсия, Велислав Василев, Мазир Сула, Мартин Милушев, Калин Георгиев, Матиас Курьор, Родриго Вилела, Николай Златев, Евгений Сердюк, Закария Беншаа.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта