23 кръг /Черно море - Арда/ 12.03.22 събота 15.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

23 кръг /Черно море - Арда/ 12.03.22 събота 15.00ч.

Мнениеот ogrizko » 05 мар 2022 17:52

Домакинствата ме плашат вече ...дано поне Арда да успеем да бием, че иначе и от 6 място има вариант да изпаднем :oops:
Изображение

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Арда/ 12.03.22 събота 15.00ч.

Мнениеот Vladislav » 05 мар 2022 18:54

Отникъде няма да изпаднем и този мач ще го спечелим. Ако бяхме били Пирин нямаше. Ние две поредни домакинства не помня да сме печелили.

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Арда/ 12.03.22 събота 15.00ч.

Мнениеот Nobody007 » 07 мар 2022 10:10

Черно море е единствения отбор в Efbet лига, който е спчелил по-малко точки като домакин отколкото като гост. Ние сме единственото изключение...
Причините сигурно са много и анализа на този факт всеки може да направи за себе си, но е много жалко.
Ако разделим общатата класация в две класирания - домакинско и гостуване ще видим, че в лигата се печелят с около 60% (средно) повече точки у дома (254т.) отколкото като гост (158т.). Нещо повече - ако имахме тази успеваемост както на другите отбори в домакинските мачове - щяхме да се борим дори за титлата.
Но това са само цифри и факти. Изводът е един - домакинските ни мачве са сериозно предизвикателство.
Леки мачове няма, но дано с Арда запишем нова домакинска победа!

Delija
Мнения: 328
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Арда/ 12.03.22 събота 15.00ч.

Мнениеот Delija » 08 мар 2022 21:52

Надявам се треньора се е убедил, че с Панайотов плеймейкър работите не се получават, и оттам Димов също няма работа като дефанзивен срещу отбори като Пирин и Арда. Тези жокери са за други съперници ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Арда/ 12.03.22 събота 15.00ч.

Мнениеот 'enki' » 09 мар 2022 12:02

Nobody007 написа:Черно море е единствения отбор в Efbet лига, който е спчелил по-малко точки като домакин отколкото като гост. Ние сме единственото изключение...
Причините сигурно са много и анализа на този факт всеки може да направи за себе си, но е много жалко.
Ако разделим общатата класация в две класирания - домакинско и гостуване ще видим, че в лигата се печелят с около 60% (средно) повече точки у дома (254т.) отколкото като гост (158т.). Нещо повече - ако имахме тази успеваемост както на другите отбори в домакинските мачове - щяхме да се борим дори за титлата.
Но това са само цифри и факти. Изводът е един - домакинските ни мачве са сериозно предизвикателство.
Леки мачове няма, но дано с Арда запишем нова домакинска победа!


Добро наблюдение. Даже ако се вгледаме още по-детайлно в проблема, ще видим, че само в два мача сме успели да вкараме повече от един гол на Тича. Въобще на нашия терен трудно падат голове. Единствено Лудогорец и ЦСКА са ни вкарали повече от един гол. Все отбори, които са по-класни от нашия и разполагат с дълбочина и качество в състава. Така че не трябва да си ядрен физик, за да разбереш с каква тактика ще излязат по-скромните отбори срещу нас. Всеки отбор, който вкара на Тича, почти сигурно си тръгва минимум с точка.

Delija
Мнения: 328
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Арда/ 12.03.22 събота 15.00ч.

Мнениеот Delija » 12 мар 2022 16:52

Тез Арда не ги бях гледал наскоро, но доста приличен отпор дадоха днес!
Ма нямат в състава си такива феномени като Курьор и Жека :)
Много силен мач от целия отбор, Честито Моряци !!!!
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Арда/ 12.03.22 събота 15.00ч.

Мнениеот Eastern » 13 мар 2022 13:48

Важна победа във битката за евро турнирите.
Според мен със влизането на Василев играта ни се раздвижи и това беше най важният ход на Илиан за спечелването на мача. Въпреки че имахме две 100 процентови положения през първата част някакси отново имаше една голяма дупка между халфове и нападение. Мен лично за трети мач Соула не ме убеждава че има качества които да го доближават поне малко до класата на Родриго, а изглежда че сме го взели точно за заместник на бразилеца. Дано ме опровергае има достатъчно мачове!
Страхотни голове на Курьор и Сердюк, честно казано Жека малко ме подразни на два,три пъти когато действа егоистично и оцапа хубави атаки, но пък благодарение на това си качество изработи вторият гол.
Предстои много важно гостуване, дано със тази победа свалим малко напрежението и да вземем поне точка от славия.
Само Черно Море !

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Арда/ 12.03.22 събота 15.00ч.

Мнениеот Veso1913 » 13 мар 2022 14:42

Eastern написа:Важна победа във битката за евро турнирите.
Според мен със влизането на Василев играта ни се раздвижи и това беше най важният ход на Илиан за спечелването на мача. Въпреки че имахме две 100 процентови положения през първата част някакси отново имаше една голяма дупка между халфове и нападение. Мен лично за трети мач Соула не ме убеждава че има качества които да го доближават поне малко до класата на Родриго, а изглежда че сме го взели точно за заместник на бразилеца. Дано ме опровергае има достатъчно мачове!
Страхотни голове на Курьор и Сердюк, честно казано Жека малко ме подразни на два,три пъти когато действа егоистично и оцапа хубави атаки, но пък благодарение на това си качество изработи вторият гол.
Предстои много важно гостуване, дано със тази победа свалим малко напрежението и да вземем поне точка от славия.
Само Черно Море !

Василев раздвижи,но въпреки опита на Илиан да го предпази от картон,хлапето сякаш нарочно си го изкара и няма да играе срещу Славия за съжаление.А както знаем на Славия у дома и съдиите помагат.А за Сула е още много рано за преценка.Предполагам помниш Курьор и мнението на повечето как този не ставал.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Арда/ 12.03.22 събота 15.00ч.

Мнениеот mursusaid » 13 мар 2022 17:30

Veso1913 написа:
Eastern написа:Важна победа във битката за евро турнирите.
Според мен със влизането на Василев играта ни се раздвижи и това беше най важният ход на Илиан за спечелването на мача. Въпреки че имахме две 100 процентови положения през първата част някакси отново имаше една голяма дупка между халфове и нападение. Мен лично за трети мач Соула не ме убеждава че има качества които да го доближават поне малко до класата на Родриго, а изглежда че сме го взели точно за заместник на бразилеца. Дано ме опровергае има достатъчно мачове!
Страхотни голове на Курьор и Сердюк, честно казано Жека малко ме подразни на два,три пъти когато действа егоистично и оцапа хубави атаки, но пък благодарение на това си качество изработи вторият гол.
Предстои много важно гостуване, дано със тази победа свалим малко напрежението и да вземем поне точка от славия.
Само Черно Море !

Василев раздвижи,но въпреки опита на Илиан да го предпази от картон,хлапето сякаш нарочно си го изкара и няма да играе срещу Славия за съжаление.А както знаем на Славия у дома и съдиите помагат.А за Сула е още много рано за преценка.Предполагам помниш Курьор и мнението на повечето как този не ставал.


Не само Куриор.Всички чужденци или поне повечето влизат трудно.Особено такива които не са излизали никога от страната си.Родриго също трудно влезе и имаше нужда от адаптация .И на мен Сула до тук не ми харесва,но и е доста рано да му давам категорична оценка.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Арда/ 12.03.22 събота 15.00ч.

Мнениеот 'enki' » 13 мар 2022 17:37

Така е. Нещата изглеждат много лесни и простички, когато на терена имаш Курьор и Сердюк. Голове шедьоври. При други изпълнители резултатът щеше да е друг.

Златев за малкото минути на игрището веднага направи впечатление.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта