22 кръг /Черно море - Пирин/ 05.03.22 събота 15.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Пирин/ 05.03.22 събота 15.00ч.

Мнениеот ogrizko » 05 мар 2022 17:50

За мен поне играчите подцениха мача заради класирането на Пирин. Нямахме достатъчно агресия и желание да спечелим, колкото сякаш чакахме някаква грешка от играчите на Пирин докато ние само обикаляме насам-натам с топката :lol: Тоя път дори не бих обвинил терена, защото не беше чак толкова зле... наистина смятам, че мотивацията не беше на ниво и подценихме мача. А пък Пирин биха Лудогорец и врътнаха равен с ЦСКА-Литекс...и нямат загуба последните 5 мача. Очевидно са в добра форма и се представят доста по-убедително след като махнаха тоя физкултурник Фийни. Там изпуснахме победата, докато тук не показахме достатъчно. Тоя мач можеше и 0:2 да свърши ...ако сантиметрите на ВАР на косъм не бяха на наша страна ..така че можеше и по-зле да е ама уж се борим за 3 място пък не видях това на терена... :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Пирин/ 05.03.22 събота 15.00ч.

Мнениеот Eastern » 05 мар 2022 18:05

За жалост нищо по различно във играта ни от мачът със Лудогорец. Цял мач ритахме топката на посоки напред и там каквото стане. Незнам какъв е този страх да се пусне Златев във игра след като показа страхотни центрирания предното домакинство, а днес разчитахме само на атаки по фланговете и центрирания.
С оглед на представянето ни днес и точката е успех.
Само Черно Море!

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Пирин/ 05.03.22 събота 15.00ч.

Мнениеот Nobody007 » 05 мар 2022 21:02

Няма да се правя на специалист и да се впускам в анализи на мача. Има кой да ги прави. И вярвам е видял каквото трябва. Видял е и грешките и слабостите в днешния мач.
Пирин излязоха на терена без трима основни футболисти - Вецислав Бенгюзов, Станислав Манолев и Николай Бодуров. А ние бяхме в нашия си върхов ТОП-състав. Няма контузени, нито наказани. И въпреки това - логично или не ... записахме още едно равенство в сметката (и между другото сме рекордьори в лигата по този показател). Изглеждаше сякаш футболистите на Пирин по-добре знаеха какво точно трябва да правят на терена и накрая - доволни си отпътуваха за Благоевград...

Няма драма, разбира се. Истината е, че този отбор и тези играчи могат много повече от това което ни представиха днес. Да... Точно това е жалко всъщност. Могат много повече и имат потенциал да побеждават, както сме ги виждали в много от мачовете в първенството до момента.
Само Черно Море !!!

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Пирин/ 05.03.22 събота 15.00ч.

Мнениеот Marlboro » 06 мар 2022 07:01

За съжаление Пирин отново се оказа корав съперник за нас, във Варна. Явно традицията си е такава. Честно казано, дори да завършим сезона на 3-то място, надали след плейофите ще сме там, в крайното класиране може би ще сме 5-и.Просто нещо сякаш ни липсва, не знам какво, класа, постоянство.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Пирин/ 05.03.22 събота 15.00ч.

Мнениеот 'enki' » 06 мар 2022 09:27

Слаба продукция от нашите. Пирин ни надиграха, но както и други казаха, място за драма няма. Аз също мисля, че Златев щеше да се справи по-добре от лутащия се Вилела. Според мен тук някъде бележим последните му мачове за Черно море.

Теренът ни обаче не става и аз няма да спра да го казвам докато това недоразумение не се промени. Скандално е, че БФС разрешава подобни терени да бъдат лицензирани. И тук главният губещ сме ние. Имаме технични футболисти, които на този терен изчезват. И Василев и Матиас бяха незабележими срещу Пирин. Предимството от тяхната игра се губи и на преден план изпъква играта на Димов и Панайотов, което в никакъв случай не е добър атестат в градивен план.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Пирин/ 05.03.22 събота 15.00ч.

Мнениеот Sole » 08 мар 2022 21:57

Marlboro написа:За съжаление Пирин отново се оказа корав съперник за нас, във Варна. Явно традицията си е такава. Честно казано, дори да завършим сезона на 3-то място, надали след плейофите ще сме там, в крайното класиране може би ще сме 5-и.Просто нещо сякаш ни липсва, не знам какво, класа, постоянство.

Липсва ни плеймейкър който да организира играта в средата на терена и да дава класата на отбора.След напускането последователно на Патрик ,Илиан-мл и Родриго в средата на терена зейна една голяма дупка.Че то за по малко от година дадохме фира цял отбор!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта