23 кръг /Етър - Черно море/ 03.03 събота 12.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5142
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

23 кръг /Етър - Черно море/ 03.03 събота 12.30

Мнениеот ogrizko » 23 фев 2018 19:39

Може би е добре дето пак гостуваме ..играчите действат малко по-освободено и постигат по-добри резултати. Не искам да давам прогнози, защото това дето направихме 0:0 с оранжевите не значи, че няма да паднем още тоя мач с 3:0 ...въпреки че ако падаме 3:0 на полувремето, не се знае ..може второто да обърнем 3:4, почти като Септември :lol: :lol:

Абе, с една дума - резултата е добре да е хубав ...но по-важно е да подобряваме играта и да изграждаме стил, да окомплектоваме отбора и т.н., така че каквото стане :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот Готвача » 23 фев 2018 22:26

Даниел Пеев каза нещо много важно днес,дано сте го чули.Илиан за разлика от други треньори заявяващи че ще налагат млади играчи,го направи при резултат 0-0 в София срещу тирето,а не когато отбора примерно губи мача с 2-3 гола.Това показа на младите че треньора вярва в качествата и поведението им на терена и затова им гласува доверие,което те оправдаха на 100%.Много съм доволен от факта че 6 играча продукт на школата на Черно море бяха на терена,а имаше още мисля поне двама на пейката.Не е далече момента,когато ще имаме още наши момчета в мъжкия отбор.Виждайки че се дава шанс на младите,битката за доказване в школата ще се засили неимоверно много.
Очаквам много добре подреден отбор в Търново,отново няколко наши момчета включени в състава и положителен резултат.Мисля и Хасани се връща ,така че още опции пред Илиан.Цветков или Димов спокойно могат да се преместят в центъра на терена,зависи от постановката на игра,която Илиан ще предложи.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6728
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот icko65 » 23 фев 2018 22:32

Надявам се на победа..След която скоро и във Варна да победим.Че ми писна да падаме на митичния Тича от "колоси" като Септември Верея Пирин и Берое.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот Onq » 23 фев 2018 22:47

Готвача написа:Даниел Пеев каза нещо много важно днес,дано сте го чули.Илиан за разлика от други треньори заявяващи че ще налагат млади играчи,го направи при резултат 0-0 в София срещу тирето,а не когато отбора примерно губи мача с 2-3 гола.Това показа на младите че треньора вярва в качествата и поведението им на терена и затова им гласува доверие,което те оправдаха на 100%.Много съм доволен от факта че 6 играча продукт на школата на Черно море бяха на терена,а имаше още мисля поне двама на пейката.Не е далече момента,когато ще имаме още наши момчета в мъжкия отбор.Виждайки че се дава шанс на младите,битката за доказване в школата ще се засили неимоверно много.
Очаквам много добре подреден отбор в Търново,отново няколко наши момчета включени в състава и положителен резултат.Мисля и Хасани се връща ,така че още опции пред Илиан.Цветков или Димов спокойно могат да се преместят в центъра на терена,зависи от постановката на игра,която Илиан ще предложи.


Съгласен съм с почти всичко, което си написал, но само искам да те подсетя, че точно ти беше против налагането на юноши. Как не ставали, как сме щели да изпаднем с тях и т.н.
Добре е да стоите зад юношите и когато падат. След такъв мач да ги величаете е лесно. 90 % от моряците във форума сте я обявявали нееднократно тази школа за пълна нула, а сега сте много горди. Както и да е, наздраве за играта и мен лично, ме е яд, че не бихме!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот sicilianecat » 23 фев 2018 23:38

Готвача написа:Мисля и Хасани се връща ,така че още опции пред Илиан.Цветков или Димов спокойно могат да се преместят в центъра на терена,зависи от постановката на игра,която Илиан ще предложи.


На Димов мястото си му е в центъра на защитата, не виждам двойка в халфовата линия Думов - Цветков, при положение, че по-добър дефанзивен халф от Витанов, не помня кога за последни сме имали. Играе много умно, личи си футбола в него, много се радвам, че не стана работата с онзи Бенгюзов заради едни 1000 лв, за да дойде Витанов.

Потребителски аватар
sss1912
Мнения: 384
Регистриран на: 03 окт 2017 11:26
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот sss1912 » 24 фев 2018 12:42

Моряците ще се възползват от инерцията на спечелената точка в София и по-добрите си футболисти и ще вземе този мач.Още повече,че Етър се напълни с баберици и е воден от един откровенно слаб треньор.Прогноза 1:3.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 24 фев 2018 14:31

В този мач вече се връща наказания Хасани , което ще заздрави защитата и Цветков ще бъде вече изнесен в по-предни позиции. Прогнозата ми за мача е 0:2!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот sicilianecat » 24 фев 2018 15:20

Верея загуби от Дунав и разликата е съкратена на 5 точки от 6-я, но честно казано не знам дали не е по-добре да гоним 7-мото място :idea:

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот Sinite ot Sofia » 25 фев 2018 09:11

балъка е най - неможещия старши подвизавал се в марката А група/ППЛ. Може би спори само с онзи, на който България не е баш неговата родина. И в този ред на мисли, като включим и добрата игра на морето с Литекс, очаквам 2ка. Нещо 0:1 ми се чини.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот TNT » 25 фев 2018 11:19

Поредния троен мач в първенството.Вчера като гледах виолетовите не стояха никак зле в Зарата и както можеше да отнесът и още голове,така можеше и да си тръгнат и с точки. ;) Имат доста опитни футболисти и е въпрос на време да почнат да си вземат мачовете,особенно домакинските.В никакъв случай не са по-слаби от който и да е отбор от 5-то място надолу.Няма как да изпаднат.По-скоро мача го виждам 1Х.Равностоен според мен.
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта