Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 12 дек 2017 20:05

Време е от БФС-то да спрат този цирк, футболист назначен на работа преди 2 месеца да бъде освобождаван, това при нас стана вече патент! Луканката да е мислил като го е взимал, превърнахме се в сергия, това никъде по света го няма.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 12 дек 2017 20:07

Iceberg написа:
ti4a написа:много съмнително ми се вижда Луканов да остане по причина че не е нормално да освобождаваш играч привлечен от теб преди 2 мес. според мен селекцията не е прави той остава да разберем кой е тренера в сянка дано е този когото повечето искаме а именно Илиан


Забрави за Илиан.. засега. Казано е, че остава Луканов и това е избора на висшестоящите! :!: Освен, ако не се случи нещо извънредно, но.. не вярвам! ;)


Те и за Кольо казаха, че остава, дори започна селекцията и веднага след като Гонзо си тръгна от Подуене, уволниха внезапно Адмирала и назначиха Гонзо, спомняте си вероятно Шоко Моко дето Адмирала ги селектира, обаче агентът му е Жейнов.
Илиян ако не прояви желание да дойде и не може да се разбере с ТИМ за условията си, то със сигурност ще я караме с дон Лука(кОр)леоне и на пролет.

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Clarion » 12 дек 2017 20:18

ogrizko написа:Добре де .....имаме едно крило дето се вика ....бърз играч отляво ...Антон Огнянов .......и защо го освобождаваме?! Да не би да имаме уговорка с някакви супер класни играчи на тая позиция, че ей така си позволяваме да отписваме един добър играч?! :shock: По-голяма простотия не съм очаквал ....ние къде нямаме играчи ами взехме и да освобождаваме ...пък дали някой изобщо ще иска да дойде при нас в сегашната ситуация ...нито сме се подсигурили с крила нито нищо ...за Сукуна и Боровик разбирам ....ама за Огнянов съм разочарован дето го пускаме толкова бързо :evil: :evil:

добро чувство за хумор ... забравил си и "можещ" и "техничен" в определенията да сложиш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот thisisthelife » 13 дек 2017 18:48

Освобождаването на Антон Огнянов е грешка. Определено е по-добър от Зехиров и можеше повече да помогне на отбора. Ако тези новини за Луканката са истина, то от сега се гответе цяла пролет да слушаме бисери след всеки мач и липса на обяснение за резултатите. А за вратаря - гледам, че Пирин са освободили Макенджиев. Няма да се изненадам скоро да акостира при нас.
Truth is hate for those that hate the truth.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот КироВарна » 13 дек 2017 22:53

Аз също съм на мнение, че освобождаването на А. Огнянов е грешка!!!Той е много остър, техничен футболист с хубав удар!!!Такива в нашето първенство, не са особено много!!!Знаем, че може от изявите му в Любимец и Дунав!!!Значи му трябва треньор, който да го накара да играе!!!Подготовка,правилно позициониране,ясни и точни задачи.....нали това е работата на треньора!?И за да не изглеждам дребнав, искам да уточня, че не става въпрос само за този футболист!!!Дани Младенов го освободихме, защото така и не му намерихме място!!!Само при нас, се реши че не става!!!В другите отбори е водещ играч!!!Георги Андонов, същата работа!!!И колко още футболисти с идването си на ТИЧА, стават марди?Значи нещо при нас куца!?Нещо при нас, убива амбиции!?Който и да дойде,влиза в някакво апатично живуркане!!!Сега се сетих за Паломино......като дойде беше наистина Пантера!!!Направи два мача,с Левски и с Лудогорец.......и влезе в спокойната крачка!!!Това най вероятно е,че ръководството няма и не поставя цели!!!Не връзват заплащането с успехите.......сигурно ги е страх,да не се охарчат,ако трябва да дават премии!!!Затова,мисля че единствената ни надежда е ИЛИАН ИЛИЕВ!!!И ако сега не направят всичко да го привлекат и да му развържат ръцете да прави отбор.......не знам на какво можем да се надяваме!!!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ogrizko » 14 дек 2017 11:24

И за Чунчуков нямам претенции, че се разделяме ...тотална мърда! Подтичкваше си по терена и до там! Досега единствено за А. Огнянов съжалявам ...сигурен съм, че щеше да се представи доста по-добре пролетта! Все пак дойде по средата на сезона и в слаба форма. Но както и да е ...друго е дето ме притеснява и това е, че само се разделяме с футболисти... обикновено се разделяш с някого като вземаш някого. Като знам колко сме добри в правенето на селекции на време ...и ако Луканов остане на чело, не знам какво да очаквам :lol: Искам Курьор да се появи отнякъде и да си върне старата форма :oops:
Изображение

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот mursusaid » 14 дек 2017 11:28

ogrizko написа:И за Чунчуков нямам претенции, че се разделяме ...тотална мърда! Подтичкваше си по терена и до там! Досега единствено за А. Огнянов съжалявам ...сигурен съм, че щеше да се представи доста по-добре пролетта! Все пак дойде по средата на сезона и в слаба форма. Но както и да е ...друго е дето ме притеснява и това е, че само се разделяме с футболисти... обикновено се разделяш с някого като вземаш някого. Като знам колко сме добри в правенето на селекции на време ...и ако Луканов остане на чело, не знам какво да очаквам :lol: Искам Курьор да се появи отнякъде и да си върне старата форма :oops:


Е,ще видиш нови,имай търпение :) само да ти подскажа малко,честито нов таран- Будинов ;)
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ogrizko » 14 дек 2017 11:40

Будинов по-добре звучи от Чунчуков със сигурност! Поне ще се старае повече по терена. Въпросът е как ще се представи при нас, защото един път беше при нас ....и тогава беше по-зле и от Чунчуков, в топката даже се препъваше. Ама сега е по-опитен и ако се е съгласил да се върне на Тича, значи се надявам да има самочувствието да го направи и да не се повтори историята :P абе, оптимист съм за него тоя път... ако е вярно :idea:
Изображение

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот зеления » 14 дек 2017 12:39

mursusaid написа:
ogrizko написа:И за Чунчуков нямам претенции, че се разделяме ...тотална мърда! Подтичкваше си по терена и до там! Досега единствено за А. Огнянов съжалявам ...сигурен съм, че щеше да се представи доста по-добре пролетта! Все пак дойде по средата на сезона и в слаба форма. Но както и да е ...друго е дето ме притеснява и това е, че само се разделяме с футболисти... обикновено се разделяш с някого като вземаш някого. Като знам колко сме добри в правенето на селекции на време ...и ако Луканов остане на чело, не знам какво да очаквам :lol: Искам Курьор да се появи отнякъде и да си върне старата форма :oops:


Е,ще видиш нови,имай търпение :) само да ти подскажа малко,честито нов таран- Будинов ;)


Мале, мале. От трън та на глог, че е по-висок. :(
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Vladislav » 14 дек 2017 12:50

КироВарна написа:Аз също съм на мнение, че освобождаването на А. Огнянов е грешка!!!Той е много остър, техничен футболист с хубав удар!!!Такива в нашето първенство, не са особено много!!!Знаем, че може от изявите му в Любимец и Дунав!!!Значи му трябва треньор, който да го накара да играе!!!Подготовка,правилно позициониране,ясни и точни задачи.....нали това е работата на треньора!?И за да не изглеждам дребнав, искам да уточня, че не става въпрос само за този футболист!!!Дани Младенов го освободихме, защото така и не му намерихме място!!!Само при нас, се реши че не става!!!В другите отбори е водещ играч!!!Георги Андонов, същата работа!!!И колко още футболисти с идването си на ТИЧА, стават марди?Значи нещо при нас куца!?Нещо при нас, убива амбиции!?Който и да дойде,влиза в някакво апатично живуркане!!!Сега се сетих за Паломино......като дойде беше наистина Пантера!!!Направи два мача,с Левски и с Лудогорец.......и влезе в спокойната крачка!!!Това най вероятно е,че ръководството няма и не поставя цели!!!Не връзват заплащането с успехите.......сигурно ги е страх,да не се охарчат,ако трябва да дават премии!!!Затова,мисля че единствената ни надежда е ИЛИАН ИЛИЕВ!!!И ако сега не направят всичко да го привлекат и да му развържат ръцете да прави отбор.......не знам на какво можем да се надяваме!!!

С това трябваше да започнеш. Сега имат една единствена задача играчите- да са конкретни.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта