13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5142
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот ogrizko » 15 окт 2017 00:26

Мисля, че започва Луканов малко да напипва нещата с отбора. Очаквам за съжаление още една загуба в Пловдив, защото традиционно играем трудно там. Вече взехме една победа на шано от Ботев, ама ме съмнява и Локото да ударим... все пак дано да вървим нагоре футболно и чисто игрово и след това срещу Бистрица да почнем вече да вземаме някакви точки, че не вървят нещата хич добре откъм точки :oops:
Изображение

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот зеления » 15 окт 2017 02:00

ogrizko написа:Мисля, че започва Луканов малко да напипва нещата с отбора. Очаквам за съжаление още една загуба в Пловдив, защото традиционно играем трудно там. Вече взехме една победа на шано от Ботев, ама ме съмнява и Локото да ударим... все пак дано да вървим нагоре футболно и чисто игрово и след това срещу Бистрица да почнем вече да вземаме някакви точки, че не вървят нещата хич добре откъм точки :oops:


Аз пък мисля, че си голям карък и колкото пъти пускаш тема за предстоящия мач все губим!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

ralimavridov1
Мнения: 69
Регистриран на: 14 юни 2016 20:39
Контакти:

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот ralimavridov1 » 15 окт 2017 07:48

Да, наистина, стига правихте нови теми за всеки мач, след като няма какво да коментираме. Кризата е факт, игра липсва, по-добре една айняна тема и всичките айна там.
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5142
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот ogrizko » 15 окт 2017 10:55

зеления написа:Аз пък мисля, че си голям карък и колкото пъти пускаш тема за предстоящия мач все губим!

хаха, ами възможно е ...но това що не го каза докато бяхме първи и пусках теми :lol: :lol:

иначе ..пускай преди мен и няма да има проблем, просто обикновено нещо ме ядосва в отминалия мач и направо минавам на следващия да не се нервя толкова и да пръскам оптимизъм :P
Изображение

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот зеления » 15 окт 2017 18:50

ogrizko написа:
зеления написа:Аз пък мисля, че си голям карък и колкото пъти пускаш тема за предстоящия мач все губим!

хаха, ами възможно е ...но това що не го каза докато бяхме първи и пусках теми :lol: :lol:

иначе ..пускай преди мен и няма да има проблем, просто обикновено нещо ме ядосва в отминалия мач и направо минавам на следващия да не се нервя толкова и да пръскам оптимизъм :P


И аз не ставам за пускач на теми във форума. Също като теб съм голям карък.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот sicilianecat » 15 окт 2017 19:12

Бойко нулево реми се очертава :idea: и Луканов получава титлата ''сър'' от огризко и Шутърмен :!:

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5142
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот ogrizko » 15 окт 2017 22:19

sicilianecat написа:Бойко нулево реми се очертава :idea: и Луканов получава титлата ''сър'' от огризко и Шутърмен :!:

Защо трябва да чакам мача с Локо Пд ?! На Луканов титлата сър съм му я дал още като взе точка от Етър в такъв тежък момент за отбора ..а срещу Лудогорец се затвърди. Вкараха ни от наказателен удар, който дори го нямаше. Показва идеи както и очаквах. Просто не бях използвал словосъчетанието сър Луканов, защото другите веднага ще почнат да мрънкат. А ти почна да мрънкаш и без да съм го направил, затова ще изпреваря събитията и занапред ще си поправя грешката и ще се възползвам да се изразявам по-прецизно.
Изображение

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот sicilianecat » 15 окт 2017 23:19

ogrizko написа:
sicilianecat написа:Бойко нулево реми се очертава :idea: и Луканов получава титлата ''сър'' от огризко и Шутърмен :!:

Защо трябва да чакам мача с Локо Пд ?! На Луканов титлата сър съм му я дал още като взе точка от Етър в такъв тежък момент за отбора ..а срещу Лудогорец се затвърди. Вкараха ни от наказателен удар, който дори го нямаше. Показва идеи както и очаквах. Просто не бях използвал словосъчетанието сър Луканов, защото другите веднага ще почнат да мрънкат. А ти почна да мрънкаш и без да съм го направил, затова ще изпреваря събитията и занапред ще си поправя грешката и ще се възползвам да се изразявам по-прецизно.

Ами в такъв случай е време за тема ''Сър Емануел Луканов'' :idea:

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот Кролик » 16 окт 2017 09:13

Каръци, следващата тема ще я правя аз :geek:
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5142
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот ogrizko » 16 окт 2017 10:18

sicilianecat написа:
ogrizko написа:
sicilianecat написа:Бойко нулево реми се очертава :idea: и Луканов получава титлата ''сър'' от огризко и Шутърмен :!:

Защо трябва да чакам мача с Локо Пд ?! На Луканов титлата сър съм му я дал още като взе точка от Етър в такъв тежък момент за отбора ..а срещу Лудогорец се затвърди. Вкараха ни от наказателен удар, който дори го нямаше. Показва идеи както и очаквах. Просто не бях използвал словосъчетанието сър Луканов, защото другите веднага ще почнат да мрънкат. А ти почна да мрънкаш и без да съм го направил, затова ще изпреваря събитията и занапред ще си поправя грешката и ще се възползвам да се изразявам по-прецизно.

Ами в такъв случай е време за тема ''Сър Емануел Луканов'' :idea:

Имаш позволението ми да отвориш такава тема щом искаш. Аз ще изчакам да го оставят постоянно за старши и тогава ще пусна. Засега е ясно, че сър Луканов е само до зимата :idea:

Кролик, ами ако вземем да бием Локо Пд все пак ..за твой карък, че искаш да пуснеш ти темата? :oops:
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта