КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот Кролик » 19 сеп 2017 14:41

Sole написа:Не се надявайте на нещо, нито за Купата,нито за Първенство докато Гонзо е треньор и ТИМ собственици!
Гонзо да си пусне мача с Тирето и да си зададе въпроса: "Как може един професионален клуб да играе без крила!?" Къде ни бяха крилата или да видяхте някой да се опита да атакува по фланга или да отиде до види поне от любопитство до къде стига терена в ширина 8-) ,освен резервата Сукуна?


Тези които вярват в качествата на Гонзо и амбициите на ТИМ не са много. Ако ги има, повечето сигурно са на заплата при ТИМ.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот Marlboro » 19 сеп 2017 17:26

Каква я мислехме,каква стана :lol: Оказа се че старците който Гонзо изгони,излязоха истински бойци,с който също падахме,но не играхме толкова бездушни и вяло,меко казано.Събрахме най добрите свободни агенти,медийни лъвове,който обаче не си дават никакъв по голям зор за игра.Явно се мислят за много добри,а всъщност играят като банда лекета и пръдльовци.Същите имат качества,убеден съм в това,но тези качества трябва да се изтискват всеки мач,с разхождане,не става.Относно собствениците,мисля всички знаем че засега по добра алтернатива няма,не съм им адвокат но те изпълняват точно това което обещаха преди почти вече 15 години.Иначе от мача с Монтана очаквам твърдо 1Х2 :P

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот black sea » 19 сеп 2017 21:56

Всеки от нас го е яд, че с богати собственици сме някакъв безличен средняк. Разбирам да нямаме пари, ама в тотално слабо първенство като нашето е необходимо много малко за влизане в тройката, да кажем. Да, имаме трето място и купа, не сме неблагодарни, но за близо 15 години мисля, че не е кой знае какво. Иначе за мача - нищо чудно и да паднем.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот sicilianecat » 20 сеп 2017 13:00

black sea написа:Всеки от нас го е яд, че с богати собственици сме някакъв безличен средняк. Разбирам да нямаме пари, ама в тотално слабо първенство като нашето е необходимо много малко за влизане в тройката, да кажем. Да, имаме трето място и купа, не сме неблагодарни, но за близо 15 години мисля, че не е кой знае какво. .

Това не е най-важното, ние не сме с болните амбиции на сини и оранжеви(бивши червени), че трябва на всяка цена с всякакви възможнис средстава да се борим за титли и купи. Можеше и ние да имаме амбициозен собственик като Домуса, всяка година да сме шампиони, да играем в ШЛ на стадион Варна с отбори като Реал, Барса, Ливърпул, Ювентус и т. н. щяха нас тогава да ни плюят още повече феновете на ''Левски'' и Литекс и да хейтват преди всеки евромач по форуми, но ние си знаем кои сме, не ходим на стадиона само защото сме глорихънтъри и за нас най-важното, което ни води e любовта към отбора, а не успехите на всяка цена, било то пък да се унижим като припознаем чужд клуб, само за да сме със ''силните'' и богатите обещаващи величие срещу продаден морал.

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот bm16 » 20 сеп 2017 13:53

black sea написа:Всеки от нас го е яд, че с богати собственици сме някакъв безличен средняк. Разбирам да нямаме пари, ама в тотално слабо първенство като нашето е необходимо много малко за влизане в тройката, да кажем. Да, имаме трето място и купа, не сме неблагодарни, но за близо 15 години мисля, че не е кой знае какво. Иначе за мача - нищо чудно и да паднем.

А може и да си заслужавате да сте " безличен средняк " защото треньорът с който постигнахте това трето място , и купата , и суперкупата , и ако не се лъжа и един финал за купата и въобще всичко постигнато през тези 15 години беше доста оплюван във форума от някои ваши фенове ( за разлика от сегашния ви треньор , който като треньор и ръководител никъде не е постигнал нищо ) . Разбира се това се отнася не само за Черно море , а и за някои други отбори дори в още по - голяма степен .

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот sicilianecat » 20 сеп 2017 13:59

bm16 написа:
black sea написа:Всеки от нас го е яд, че с богати собственици сме някакъв безличен средняк. Разбирам да нямаме пари, ама в тотално слабо първенство като нашето е необходимо много малко за влизане в тройката, да кажем. Да, имаме трето място и купа, не сме неблагодарни, но за близо 15 години мисля, че не е кой знае какво. Иначе за мача - нищо чудно и да паднем.

А може и да си заслужавате да сте " безличен средняк " защото треньорът с който постигнахте това трето място , и купата , и суперкупата , и ако не се лъжа и един финал за купата и въобще всичко постигнато през тези 15 години беше доста оплюван във форума от някои ваши фенове ( за разлика от сегашния ви треньор , който като треньор и ръководител никъде не е постигнал нищо ) . Разбира се това се отнася не само за Черно море , а и за някои други отбори дори в още по - голяма степен .


Абе то и Ди Матео донесе единствената ШЛ на Челси, ама що не си го държат се чудя аз, където и да отиде треньор - провал. Моите уважение към Никола Спасов, успехите са си успехи, но при него не играехме футбол, след спечелените купи не надгради отбора, не успя да привлече едно свяснто ново попълние, върхът в селекциите му беше Андреас Васев, с него трябваще да се борим в Европа срещу Динамо Минкс. Селекциите му вървяха трудно, ако имахме късмета с някои чужденец, рядкост, защото българските футболисти сещат се, едно е да чуят - Гонзо те иска и съвсем друго е - Никола Спасов те иска, уважението е много важно нещо при треньорите. Логичното се случи на следващия сезон след спечелената купа и ненадграждането на отбора - пълен провал. ТИМ бяха решили да го оставят и дори подписа нов едногодишен договор, защото нямаше кого да сложат, а и знаем, че не се вълнуват кой знае колко от футбол, но след като Гонзо напусна Герена, тогава взеха решението. Аз смея да твърдя, че макар и той да си има кусури е по-добър вариант от Спасов или някоя мижитурка каквито сме имали не малко начело на отбора. Това че е малко луд, помага в определени моменти, има я мотивацията и респекта, чува му се думата му, футболистите го уважават. Вярно е, че влязохме в тежка серия от 3 загуби, но аз съм убеден, че съвсем скоро пак ще дойдат победите. Накрая на сезона ще съдим за работата му и ако има критики, тогава ще са градивни, сега е твърде рано, има още 30 мача до края на сезона. Да не забравяме, че имаме изцяло обновен отбор и му трябва време, за да се сработи по-добре.
Аз лично ще бъда търпелив и в края на сезона ще си кажа мнението за цялостната работа на Гонзо и дали е успешен или провален сезон. До тогава ще си подкрепям отбора и няма да имам кой знае какви очаквания, защото парите при нас са в пъти по-малко от тези, които се дават на Герена, на Тире-на, да не говорим пък на Лудогорец Арена. Съдиите не искам да ги коментирам, те са бонус за определени отбори, накрая това прави разликата между тях и отборите с по-малки финансови възможности, но в Европа нещата си идват на мястото и си проличава кой как се е класирал за там. За нас 3-то място би било грандиозен успех, Купа също, но място в Европа е реалната и постижима цел.

zeleno-beliya
Мнения: 157
Регистриран на: 02 окт 2013 20:40
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот zeleno-beliya » 20 сеп 2017 15:19

Ще дават ли мача по някоя програма?

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот sicilianecat » 20 сеп 2017 16:24

Срещу толкова много прокудени ''моряци'', няма как да е леко, вече ни водят с 1:0 - гол на Наско Илиев :shock:

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот Sole » 20 сеп 2017 16:30

bm16 написа:
black sea написа:Всеки от нас го е яд, че с богати собственици сме някакъв безличен средняк. Разбирам да нямаме пари, ама в тотално слабо първенство като нашето е необходимо много малко за влизане в тройката, да кажем. Да, имаме трето място и купа, не сме неблагодарни, но за близо 15 години мисля, че не е кой знае какво. Иначе за мача - нищо чудно и да паднем.

А може и да си заслужавате да сте " безличен средняк " защото треньорът с който постигнахте това трето място , и купата , и суперкупата , и ако не се лъжа и един финал за купата и въобще всичко постигнато през тези 15 години беше доста оплюван във форума от някои ваши фенове ( за разлика от сегашния ви треньор , който като треньор и ръководител никъде не е постигнал нищо ) . Разбира се това се отнася не само за Черно море , а и за някои други отбори дори в още по - голяма степен .

И Гонзо постигна някой впечатляващи "успехи" които влязоха в историята на Черно море:
7 поредни загуби в официални мачове ; Отпадане за Купата от аматьорите на Ботев Луковит/прекръстен на Литекс/ ; Най-голямата загуба във Варна в официален мач в
104г. история на Черно море с 1:4 от гранда "23 Септември" :oops:

Потребителски аватар
Saint Etienne
Мнения: 570
Регистриран на: 03 дек 2009 00:42
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот Saint Etienne » 20 сеп 2017 16:46

Sole написа:
bm16 написа:
black sea написа:Всеки от нас го е яд, че с богати собственици сме някакъв безличен средняк. Разбирам да нямаме пари, ама в тотално слабо първенство като нашето е необходимо много малко за влизане в тройката, да кажем. Да, имаме трето място и купа, не сме неблагодарни, но за близо 15 години мисля, че не е кой знае какво. Иначе за мача - нищо чудно и да паднем.

А може и да си заслужавате да сте " безличен средняк " защото треньорът с който постигнахте това трето място , и купата , и суперкупата , и ако не се лъжа и един финал за купата и въобще всичко постигнато през тези 15 години беше доста оплюван във форума от някои ваши фенове ( за разлика от сегашния ви треньор , който като треньор и ръководител никъде не е постигнал нищо ) . Разбира се това се отнася не само за Черно море , а и за някои други отбори дори в още по - голяма степен .

И Гонзо постигна някой впечатляващи "успехи" които влязоха в историята на Черно море:
7 поредни загуби в официални мачове ; Отпадане за Купата от аматьорите на Ботев Луковит/прекръстен на Литекс/ ; Най-голямата загуба във Варна в официален мач в
104г. история на Черно море с 1:4 от гранда "23 Септември" :oops:

Черно море-Локо Сф. 3-6 по-малка загуба ли е?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта