КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5142
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот ogrizko » 18 сеп 2017 05:24

На хартия би трябвало да го вземем мача и се надявам да го вземем ...ама не знам защо ми се върти, че ще паднем с дузпи след 0:0 или 1:1 :roll: Просто след тая серия не знам как ще излязат, а пък Монтана с бившите моряци ще са супер надъхани и няма да се дадат толкоз лесно :idea:
Изображение

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот sandi74 » 18 сеп 2017 07:01

Балджо и Коконата май ще се вихрят,ще наказват и ще изнасят открити уроци и лекции на тема футбол в това мачле :idea: :!:

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот yavorescu » 18 сеп 2017 07:17

Червената лампичка трябва да свети с пълен интензитет. Нямаме право да подценяваме никого. На хартия Монтана имат най-скъпия отбор в Б група и макар да записаха лош старт на сезона, с новия-стар треньор Феро сякаш вече тръгват нагоре. Надявам се да е имало някакво разузнаване от наша страна и да не се осланяме на глупавата фраза "в България няма как да се изненадаме". Да не забравяме също, че:

* Монтана стигнаха до финал съвсем скоро и то с отбор, изграден основно от Феро.
* Досега правиха доста ротации в състава за да налучкат ваксата, а ние играем основно с едни и същи играчи. Очаквам да са по-свежи от нас и в по-добро настроение, предвид последния им мач (победа като гост на Поморие).
* Тандемът Феро-Мадански със сигурност ще се опита да напипа слабите ни места, които никак не са малко и се виждат с невъоръжено око.
* Напрежението е в нас: за Монтана основната цел е промоция и този турнир най-вероятно не им е приоритет.
* Феро не е случаен треньор, въпреки чувствителния спад в кариерата му напоследък. Освен това е завършил 8 клас, макар и в дупнишко училище.

Топ 5 на футболистите ни с най-много минути на терена досега:
1. Сукуп (864)
2. Жоро (827)
3. Цветков (770)
4. Зехиров (745)
5. Хасани (730)

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот Кролик » 18 сеп 2017 10:23

Вярвам че виждате каква е разликата между селекция за НУЛА лева и селекция, за която се дават някакви пари. Не случайно, играч струващ някакви пари може да ритне топката от правилната страна. От тези дето струват НУЛА лева не очаквайте чудеса. За тях всеки мач е труден, без значение дали срещу Монтана, Септември или Лудогорец.
Да е жив и здрав Жоро Илиев, че май още дълги сезони ще е най-добрият ни играч.
Опровергайте ме футболери, УСПЕХ !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот Sole » 18 сеп 2017 11:10

Само да вметна,че ще ни свири левскарчето Чинков.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 18 сеп 2017 12:28

Надявам се да подобрим играта си и да се поздравим с победа. Прогноза - 0:2.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

hrisi2503
Мнения: 8
Регистриран на: 25 сеп 2014 17:13
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот hrisi2503 » 18 сеп 2017 14:44

yavorescu написа:Червената лампичка трябва да свети с пълен интензитет. Нямаме право да подценяваме никого. На хартия Монтана имат най-скъпия отбор в Б група и макар да записаха лош старт на сезона, с новия-стар треньор Феро сякаш вече тръгват нагоре. Надявам се да е имало някакво разузнаване от наша страна и да не се осланяме на глупавата фраза "в България няма как да се изненадаме". Да не забравяме също, че:

* Монтана стигнаха до финал съвсем скоро и то с отбор, изграден основно от Феро.
* Досега правиха доста ротации в състава за да налучкат ваксата, а ние играем основно с едни и същи играчи. Очаквам да са по-свежи от нас и в по-добро настроение, предвид последния им мач (победа като гост на Поморие).
* Тандемът Феро-Мадански със сигурност ще се опита да напипа слабите ни места, които никак не са малко и се виждат с невъоръжено око.
* Напрежението е в нас: за Монтана основната цел е промоция и този турнир най-вероятно не им е приоритет.
* Феро не е случаен треньор, въпреки чувствителния спад в кариерата му напоследък. Освен това е завършил 8 клас, макар и в дупнишко училище.

Топ 5 на футболистите ни с най-много минути на терена досега:
1. Сукуп (864)
2. Жоро (827)
3. Цветков (770)
4. Зехиров (745)
5. Хасани (730)


Да така е !

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот violetovgeneral » 18 сеп 2017 16:20

Mathias_Coureur написа:Надявам се да подобрим играта си и да се поздравим с победа. Прогноза - 0:2.

И аз си мисля за победа.Ако изключим гола срещу Септември...Хм,много лошо.1на 3 от мен. :roll:

ralimavridov1
Мнения: 69
Регистриран на: 14 юни 2016 20:39
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот ralimavridov1 » 19 сеп 2017 12:40

На фона на общото състояние и играта, която показваме, смятам, че нищо добро не ни чака. Очакват се валежи, в Монтана играем трудно, а отделно треньорския тандем там със сигурност знаят как да "измислят" Г. Иванов.
Ако ни вкарат гол, не виждам как ще го върнем. Имат бързи крила, добра защита, изобщо са доста добре комплектовани и моментното им класиране лъже.
Прогнозата ми е 2-0
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот Sole » 19 сеп 2017 13:27

Не се надявайте на нещо, нито за Купата,нито за Първенство докато Гонзо е треньор и ТИМ собственици!
Гонзо да си пусне мача с Тирето и да си зададе въпроса: "Как може един професионален клуб да играе без крила!?" Къде ни бяха крилата или да видяхте някой да се опита да атакува по фланга или да отиде до види поне от любопитство до къде стига терена в ширина 8-) ,освен резервата Сукуна?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта