9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот violetovgeneral » 18 сеп 2017 03:32

А и да допълня.Тича се пукаше по шевовете!Красота!ПРАЗНИК БЕШЕ!Това е да гледаш мач от 20..00 и от 14..00 :?

chorbrarche
Мнения: 25
Регистриран на: 18 сеп 2017 09:37

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот chorbrarche » 18 сеп 2017 09:49

yavorescu написа:"Великата" публика на ЦСКА-София беше притихнала в последната четвърт от мача, когато отвсякъде миришеше на 0:0. Ни вопъл, ни стон. Едва след гола изригнаха и демонстрираха тяхното "величие". Браво, момчета, точно така се подкрепя един отбор. Когато печели, дереш гърло, а когато лелеяната тенекия се отдалечава -- мълчиш. "Винаги верни".


Великата публика на ЦСКА може да е притихнала в последната четвърт, но по тази логика вие бяхте притихнали поне в 3/4 от мача и след него.
И понеже четеш лекции за подкрепата - ще чакаме да видим вие как ще си подкрепите отбора на мачовете в София :) не че не сме ви виждали :)

Имам само 1 въпрос - има ли друг отбор в България, публиката на който за да си влезе на централната трибуна трябва да минава със сведени погледи като бити ****** през гостуващата агитка (било наша или на говедата)
Кофти ли е най-големият булевард водещ до стадиона ви и всички улички и магазини за алкохол наоколо да са окупирани от мръсните чорбари :mrgreen: ? Какво е усещането?

Оставям ви да разсъждавате с натъжени сърца над този въпрос и да си лялякате за литекс и етрополе 8-)

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Кролик » 18 сеп 2017 10:15

chorbrarche написа:
yavorescu написа:"Великата" публика на ЦСКА-София беше притихнала в последната четвърт от мача, когато отвсякъде миришеше на 0:0. Ни вопъл, ни стон. Едва след гола изригнаха и демонстрираха тяхното "величие". Браво, момчета, точно така се подкрепя един отбор. Когато печели, дереш гърло, а когато лелеяната тенекия се отдалечава -- мълчиш. "Винаги верни".


Великата публика на ЦСКА може да е притихнала в последната четвърт, но по тази логика вие бяхте притихнали поне в 3/4 от мача и след него.
И понеже четеш лекции за подкрепата - ще чакаме да видим вие как ще си подкрепите отбора на мачовете в София :) не че не сме ви виждали :)

Имам само 1 въпрос - има ли друг отбор в България, публиката на който за да си влезе на централната трибуна трябва да минава със сведени погледи като бити ****** през гостуващата агитка (било наша или на говедата)
Кофти ли е най-големият булевард водещ до стадиона ви и всички улички и магазини за алкохол наоколо да са окупирани от мръсните чорбари :mrgreen: ? Какво е усещането?

Оставям ви да разсъждавате с натъжени сърца над този въпрос и да си лялякате за литекс и етрополе 8-)


Комплекси ли избиваш ? Това какво ти се иска да виждаш, нас хич не ни интересува. Успех !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

chorbrarche
Мнения: 25
Регистриран на: 18 сеп 2017 09:37

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот chorbrarche » 18 сеп 2017 10:21

Кролик написа:Комплекси ли избиваш ? Това какво ти се иска да виждаш, нас хич не ни интересува. Успех !

Аз ли избивам комплекси????
Този уикенд беше мощно, повтарям МОЩНО гостуване! И вие и ние го знаем!
Седнал някакъв аутист да ми обяснява колко сме били притихнали и как се подкрепял отбор :)

И за лелеяната тенекия последно да му обясня на горния - ние от 9 години почти никога не сме имали шанс за леляната тенекия, но ставаме все по-мощни на гостувания :) не само във варна, навсякъде :)
И във В група пак бяхме мощни !

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Кролик » 18 сеп 2017 10:28

chorbrarche написа:
Кролик написа:Комплекси ли избиваш ? Това какво ти се иска да виждаш, нас хич не ни интересува. Успех !

Аз ли избивам комплекси????
Този уикенд беше мощно, повтарям МОЩНО гостуване! И вие и ние го знаем!
Седнал някакъв аутист да ми обяснява колко сме били притихнали и как се подкрепял отбор :)

И за лелеяната тенекия последно да му обясня на горния - ние от 9 години почти никога не сме имали шанс за леляната тенекия, но ставаме все по-мощни на гостувания :) не само във варна, навсякъде :)
И във В група пак бяхме мощни !


Нали не очакваш да те похвалим ?
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

chorbrarche
Мнения: 25
Регистриран на: 18 сеп 2017 09:37

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот chorbrarche » 18 сеп 2017 10:29

Кролик написа:Нали не очакваш да те похвалим ?

не разбира се
просто е хубаво да се гледа поне малко от малко по-реално на нещата

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Кролик » 18 сеп 2017 10:33

chorbrarche написа:
Кролик написа:Нали не очакваш да те похвалим ?

не разбира се
просто е хубаво да се гледа поне малко от малко по-реално на нещата


Прочете ли последните 7-8 страници ? Не сме доволни от играта на отбора. Не сме доволни, че съдиите са на нивото на футболерите в първенството. Грешат и изнервят всички. Ама понеже сме мазохисти си ходим по мачовете, точно какво и вие...
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Vladislav » 18 сеп 2017 10:37

chorbrarche написа:
Кролик написа:Комплекси ли избиваш ? Това какво ти се иска да виждаш, нас хич не ни интересува. Успех !

Аз ли избивам комплекси????
Този уикенд беше мощно, повтарям МОЩНО гостуване! И вие и ние го знаем!
Седнал някакъв аутист да ми обяснява колко сме били притихнали и как се подкрепял отбор :)

И за лелеяната тенекия последно да му обясня на горния - ние от 9 години почти никога не сме имали шанс за леляната тенекия, но ставаме все по-мощни на гостувания :) не само във варна, навсякъде :)
И във В група пак бяхме мощни !

Какви 9 години бе, ... селски? Вашия урод е на година и няколко месеца. Бяхте във "В" група наистина, но там си останахте завинаги.

chorbrarche
Мнения: 25
Регистриран на: 18 сеп 2017 09:37

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот chorbrarche » 18 сеп 2017 10:39

Кролик написа:Прочете ли последните 7-8 страници ? Не сме доволни от играта на отбора. Не сме доволни, че съдиите са на нивото на футболерите в първенството. Грешат и изнервят всички. Ама понеже сме мазохисти си ходим по мачовете, точно какво и вие...

игра и съдии не съм коментирал
Единствено злобното, ехидно коментарче за "великата публика, която била притихнала, защото лелеяната тенекия се отдалечавала"

Нашата публика във Варна този уикенд беше добра, даже МНОГО добра - това е факт! Отричане на това може да е породено единствено и само от тежки комплекси
Последна промяна от chorbrarche на 18 сеп 2017 10:45, променено общо 1 път.

chorbrarche
Мнения: 25
Регистриран на: 18 сеп 2017 09:37

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот chorbrarche » 18 сеп 2017 10:43

Vladislav написа: бе, ... селски?

образован и възпитан гражданино, ти по бул. 8ми приморски полк ли стигна до стадиона?
Прибра ли си фланелката в гащите за по-сигурно?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта