6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот Sole » 18 авг 2017 20:27

sicilianecat написа:Имаме доста колеблива защита обаче, Шерифа след Поудене не е същия, само Хасани и Сукуп са горе-долу стабилни, но като цяло допускаме доста тъпи ситуации за гол, не ни вкараха от 100%-ви положения, а ни вкараха от едно тъпо центриране.

Александров откакто е дошъл е пълна дупка. Разминава се с всички топки.

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 963
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот KIL » 18 авг 2017 20:40

Честита победа! Трудна,но сладка! Коментарите оставям на специалистите... АЙ', МОРЯЦИИИ!!! :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот зеления » 18 авг 2017 20:43

KIL написа:И коментаторът на мача,също е пе+ерас,както и водещият в студиото,и гостът,също!!! Пе.е.аска работа... :mrgreen:


+1 000
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот зеления » 18 авг 2017 20:50

Дрън-дрън бяхме много по-класния отбор и заслужено победихме. Сега е ред на плювачките. Аз смятам, че сме един от най-добрите отбори в БГ първенството.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот sicilianecat » 18 авг 2017 20:50

Честита победа, компенсирахме загубените точки от Пирин и Славия срещу много труден съперник, доста отбори ще губят точки в Коматево, но не трябява да забравяме, че днес имахме и доста късмет, бяхме колебливи в защита и трябва да се наблегне сериозно над тези пропуски в защитата, мисля че можем да сме много по-стабилни, но Шерифа е в отчайваща форма, не си го спомням толкова зле, дано си върне предишната форма.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6765
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот icko65 » 18 авг 2017 20:53

Само Тича!Да го..другите.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот Marlboro » 18 авг 2017 21:03

Бях сигурен че ще паднем,сега ми е неудобно от самия себе си.Наздраве :lol:

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2561
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот Iceberg » 18 авг 2017 21:08

Е, как да кажа сега лоши думи за играта на отбора и действията на треньора? Да, може би само първите 15-16 минути (сега се сещам) играхме рехаво и не добре организирано в защита и ако трябва да сме честни, просто имахме късмет, че не ни набутаха гол-два. Може би тогава щеше да тръгне мача по друг начин, но.. веднъж и ние да имаме късмет. Оттам нататък според мен, се стегнахме и заиграхме правилно, спокойно и точно. Може би, като вкарахме се успокоихме, може и нещо друго, не знам, но играта ни потръгна и до края играхме много добре. Пропуснахме да вкараме още голове от контри, които можеха да приключат мача рано, рано. Ако Емото си беше излязъл на онова центриране (както между впрочем го направи по-късно) и беше уловил топката, можеше и да не допуснем гол, но пък спаси момчето няколко опасни удара и се представи добре. Станчев влезе доста разконцентриран, но явно не е във форма от това стоене на пейката и става ясно, защо треньора не започна с него мача в дясно, а с младока. Огнянов беше малко разпилян и неточен на моменти, но пък свърши много черна работа.. Сашко още не е на познатото ниво, но пък играе с опит и рутина. Хасани ми се стори доста стабилен и точен. Сукуп показа, че не му пречи, дали е отляво или отдясно. Направи ми впечатление издържливостта на Жоро. Изкара си мача до края и то на ниво. Цветков и Старокин много борбени и се раздадоха на макс. Кузма много полезен, много се стара, много бяга, пресира, гони, вкара.. Още един страхотен мач на Ертан!
Не знам сега, треньора дали си е взел най-накрая поука с ранните дефанзивни смени, които ни отнеха точки предните мачове, но днес те липсваха, напротив - бяха правилни, според мен. Първо смени младото момче, което много се раздаде и явно се поумори. После влезе Коконов, а не защитник ;) и накрая да, последните 5 минути може да пазиш резултат. Радващото е, че влезе пак младок!
В заключение, днес съм сякаш доволен и то не само от победата, но и от играта като цяло. А, имахме притеснения от липса на основни играчи?! ;) Повече шансове за младоците занапред, защото явно могат и искат да го покажат.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот зеления » 18 авг 2017 21:13

Marlboro написа:Бях сигурен че ще паднем,сега ми е неудобно от самия себе си.Наздраве :lol:


Признат грях е половин грях. Важен е крайния резултат! + 3 точки!!!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2561
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот Iceberg » 18 авг 2017 21:31

зеления написа:
Marlboro написа:Бях сигурен че ще паднем,сега ми е неудобно от самия себе си.Наздраве :lol:


Признат грях е половин грях. Важен е крайния резултат! + 3 точки!!!


Респект. Малко са тези, които като тебе ще си го кажат и признаят. Повечето или ще се изпокрият, като мишоци или ще измислят и усучат някак нещата, че да замажат. ;) А, иначе може да си спокоен тая вечер, зеленото отче ти опрости греховете! :lol: Е, верно, само половината, ама кво, на кирийка си пак! ;) Та, щом си рекъл, ай наздраве! :lol:
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта