3 кръг/ Черно море - Дунав /28.07 (петък) - 18.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 3 кръг/ Черно море - Дунав /28.07 (петък) - 18.15

Мнениеот sicilianecat » 30 юли 2017 18:05

Жоро Илиев е на 35 и живот и здраве ще стане на 36 години на 5-ти септември, ако искате ги закръглете на 40 като ви се струва толкова стар за футбола, но пак ще е титуляр, стига да му се играе още футбол, само глупак може да отпише Жоро Илиев от футбола, след като Ибрахимович и Пирло бяха звездите в отборите си на по 35 години и то в първенства като Серия А и Висшата лига, мисля че е детска игра за добър футболист като Жоро Илиев да е сред най-добрите халфове в А група макар и на 35-36 години, той е интелигентен футболист, трудолюбив, винаги е спазвал режими, още 2 сезона съвсем спокойно може да играе титуляр в нашето първенство, Френческо Тоти на 36 също беше във вихъра си за Рома, отказа се на 40, спомням си един негов мач в ШЛ, беше тогава на 38, отиде на Етихад и скъса звездната селекция на Манчестър Сити. Жоро Илиев е легенда, символ на нашия отбор, ще играе със сърце и ще се раздава за отбора, така че забравете го това, че вече не бил на ниво и едва ли не да нямаме очаквания, все едно е свършил с футбола, нищо подобно, за мен все още ни е най-добрия футболист.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 3 кръг/ Черно море - Дунав /28.07 (петък) - 18.15

Мнениеот зеления » 30 юли 2017 19:13

yavorescu написа:Божилов си е същия, какъвто си беше. Играе с голямо желание засега, това е единствената разлика. Иначе няма никаква промяна -- мота топката и бави играта, извеждащите му пасове са малко и почти винаги неточни/дълги, сравнително рядко печели единоборства. Засега суперлативите преобладават основно заради резултатите.


Ако искаш да ти дам очилата си, че нещо в последно време не я виждаш добре играта. :mrgreen:
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 3 кръг/ Черно море - Дунав /28.07 (петък) - 18.15

Мнениеот Marlboro » 30 юли 2017 19:31

Жоро Илиев е най добрия ни играч,легенда,символ и винаги ще се раздава за отбора,безкрайно го уважавам и обичам.Не искам да е резерва,просто живота си тече,времето минава.Между другото Тоти и на 40 беше най добрия футболист в Рома,но в съвременния футбол се иска още нещо

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 3 кръг/ Черно море - Дунав /28.07 (петък) - 18.15

Мнениеот зеления » 30 юли 2017 19:32

sicilianecat написа:Жоро Илиев е на 35 и живот и здраве ще стане на 36 години на 5-ти септември, ако искате ги закръглете на 40 като ви се струва толкова стар за футбола, но пак ще е титуляр, стига да му се играе още футбол, само глупак може да отпише Жоро Илиев от футбола, след като Ибрахимович и Пирло бяха звездите в отборите си на по 35 години и то в първенства като Серия А и Висшата лига, мисля че е детска игра за добър футболист като Жоро Илиев да е сред най-добрите халфове в А група макар и на 35-36 години, той е интелигентен футболист, трудолюбив, винаги е спазвал режими, още 2 сезона съвсем спокойно може да играе титуляр в нашето първенство, Френческо Тоти на 36 също беше във вихъра си за Рома, отказа се на 40, спомням си един негов мач в ШЛ, беше тогава на 38, отиде на Етихад и скъса звездната селекция на Манчестър Сити. Жоро Илиев е легенда, символ на нашия отбор, ще играе със сърце и ще се раздава за отбора, така че забравете го това, че вече не бил на ниво и едва ли не да нямаме очаквания, все едно е свършил с футбола, нищо подобно, за мен все още ни е най-добрия футболист.


Аз не виждам някой да казва нещо лошо за Жоро. Всичко, което си написал за него е вярно от началото до края. Само, че повярвай ми: човек дори и пред себе си да не си признава годинките си тежат. Казвам ти го от собствен опит. А иначе аз също смятам, че още 2-3, че и повече години Жоро ще е полезен на отбора. Само дето няма да играе цели мачове, в някои срещи ще му бъде давана почивка за да може да се използва на макс във важните срещи.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг/ Черно море - Дунав /28.07 (петък) - 18.15

Мнениеот yavorescu » 31 юли 2017 00:16

зеления написа:Ако искаш да ти дам очилата си, че нещо в последно време не я виждаш добре играта. :mrgreen:

Не претендирам, че я виждам добре играта. Но все още повече вярвам на очите си, отколкото на смешни коментатори или пристрастни псевдожурналисти. Коментирам това, което съм видял в 4 мача, изгледани на живо. От тези четири мача добри думи за Божилов мога да кажа само за играта му срещу Верея. Той така беше и преди -- един добър мач и няколко не толкова добри. И по един гол на всеки 7 мача.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 3 кръг/ Черно море - Дунав /28.07 (петък) - 18.15

Мнениеот violetovgeneral » 31 юли 2017 00:53

А гола срещу Тигрите?Важен ли е?Продължаваш да не вярваш..И на мен ми е странно,но отбора си върви добре.Мариян Огнянов пък си е отвсякъде ОК!Само моя любимец Чунчуков още не се е доказал.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг/ Черно море - Дунав /28.07 (петък) - 18.15

Мнениеот yavorescu » 31 юли 2017 01:13

Разбира се, че е важен. Клизмарски, подарен гол, но важен. Този гол не го прави извънземен футболист или нещо по-различно от това, което беше за 5 години при нас. За Берое беше вкарал в първите кръгове и беройци точеха лиги, че са набарали класен футболист. След това скачаха от радост, че са се отървали от него.

Отборът не върви добре, не се заблуждавай. Има добри резултати засега, това е. Аз повече гледам играта, защото постоянството и трайните резултати се дължат на играта. Може да запишеш 5 поредни победи с клизматични голове и геройства в защита, това не прави отбора добър.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 3 кръг/ Черно море - Дунав /28.07 (петък) - 18.15

Мнениеот violetovgeneral » 31 юли 2017 01:21

Добре,съгласен ли си да запишем 5 победи?Клизматични,за което не съм съгласен.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг/ Черно море - Дунав /28.07 (петък) - 18.15

Мнениеот yavorescu » 31 юли 2017 07:44

Съгласен съм, разбира се. Но няма да казвам, че отбора е класа, след като и в двата домакински мача Михайлов получава жълт картон за бавене на играта...

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 3 кръг/ Черно море - Дунав /28.07 (петък) - 18.15

Мнениеот зеления » 31 юли 2017 12:53

yavorescu написа:Разбира се, че е важен. Клизмарски, подарен гол, но важен. Този гол не го прави извънземен футболист или нещо по-различно от това, което беше за 5 години при нас. За Берое беше вкарал в първите кръгове и беройци точеха лиги, че са набарали класен футболист. След това скачаха от радост, че са се отървали от него.

Отборът не върви добре, не се заблуждавай. Има добри резултати засега, това е. Аз повече гледам играта, защото постоянството и трайните резултати се дължат на играта. Може да запишеш 5 поредни победи с клизматични голове и геройства в защита, това не прави отбора добър.


Чудя се как може човек да е толкова негативен при положение, че отборът му е едноличен водач в първенството. Всички виждаме слабите неща от играта ни, но никой не излъчва толкова злъч в изказванията си. Хубаво би било да намалиш негативизма си!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта