1 кръг/ Черно море - Витоша Бц / 15.07 (събота) - 18.45

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

stanleys
Мнения: 489
Регистриран на: 13 авг 2010 17:38
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот stanleys » 15 юли 2017 20:42

Честита победа :!: Аз лично съм доволен от мача, естествено може и да се подобрят много неща, но като за първа среща - добре. Хареса ми амбицията и остротата на младите Костадинов и Минков, желанието да се докажат на Чунчуков, Огнянов, Зехиров - като цяло целият отбор се стара.

ticha i vladislav
Мнения: 1062
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот ticha i vladislav » 15 юли 2017 21:01

На Тича,на лампи ,щеше да е друго.Да треперят!
Черно море-първият шампион по футбол в България

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот Sole » 15 юли 2017 21:06

Нещо много станаха измислените отбори набутани с държавна поръчка в софийската ППЛ :oops: :
След ЦСКА Тире СФ /Етрополе-Ловеч/ и Верея, сега и Витоша ББ/СФ/ и Септември /СФ/. /догодина още 2 софийски се очаква да набутат в ППЛ/
Иначе за мача като начало добре имайки предвид,че играхме без 4-ма основни играчи /А.Цветков,А.Александров,Витиня и Старокин/
п.с.Успех на Мишо Венков срещу оранжевите етрополци тази вечер!

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот Vladislav » 15 юли 2017 21:08

На обгазената чирпанска маруля ще препоръчам само да следи филигранните изяви на Ерик Почански и да не коментира нашия отбор. Като за първи мач съм доволен че спечелихме. Нормално напрежение, нервност... Важни три точки. Не малко хора липсваха. Ние сме ЧЕРНО МОРЕ! Другите..

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот icko65 » 15 юли 2017 21:21

Нервно ..но победа.Единствено не разбрах защо на Кузма името му се чу в края на мача..
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот Iceberg » 15 юли 2017 21:30

icko65 написа:Нервно ..но победа.Единствено не разбрах защо на Кузма името му се чу в края на мача..


А, може би коментаторът трябваше освен коментарите за случващото се по терена, да следи и коментира как Кузма чопли семки и си бърка в носа на резервната скамейка?! ;) Ами, той тогава се появи на терена - в края на мача. Може би питаш, защо?! Е, на това Гонзо да отговаря! :)))))))))))))
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот Готвача » 16 юли 2017 00:51

Очаквано тегав мач като всяко начало на първенство.Отбора на Витоша искаха да покажат че не са случайно в А група и се хвърляха
като за последно.Показаха и някои не лоши неща.За нашият отбор-нервно начало,припряни,видимо недобре сработени . Повечето топки в предни позиции отиваха в противника.Физически изглеждаха ОК.От новите добро впечатление направиха Хасани,Зехиров,Огнянов /видяхме много добри пасове зад гърба на защитата,не оползотворени поради неразбирането им на момента-явно ще им трябва време/и Чунчуков,а играча на мача Божилов показа че може и да прави добри неща когато поиска.Особено след гола все едно гледахме един друг номер 14,който няма да споменавам,че да не се обърне в гроба.Никакъв синхрон не видях,но тези неща ще си дойдат на място полека-лека.Особено като се появят в игра и голямата липсваща четворка.Лошо впечатление ми направи Гонзо след няколко отигравания на Минков.Дано се вземе в ръце и не повтаря повече такова отношение към когото и да е.По скоро трябваше да се държи за главата след като вкара в игра Боби Б. Очаквам още по добра игра и двойка в Стара Загора.Между другото не мисля че имахме слабо представил се играч.Успех Моряци!!!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот HANIBAL » 16 юли 2017 09:39

Трите точки са си три точки.Първият мач винаги е труден,макар че в последно време на нас всички мачове са ни трудни.Отличен мач на М.Костадинов,Н.Минков,А.Зехиров и Г.Божилов.Искам да припомня на Г.Иванов-Гонзо,че ние във Варна сме толерантни хора и че при миналогодишните му издънки,никой не го критикува.Млад треньор е и има нужда от подкрепа и спокойствие,за да се развива.От същото имат нужда и перспективните млади таланти в отбора!Ироничните подхилвания след двата прпуска на Минков,бяха абсолютно неуместни.Сигурен съм,че са били добронамерени,но мисля че бяха излишни.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот ogrizko » 16 юли 2017 10:40

Добър мач стана ...победа ...добро начало! Ще изглеждаме все по-добре и най-важното бяха 3 точки! Така че няма от какво да сме недоволни :)

А защо ироничните усмивки на Гонзо да са насочени точно към Минков ...защо да не са към самите пропуснати ситуации, които от неговото място вероятно са изглеждали 100%-ви. Ако Минков му беше големия проблем, нямаше да го пуска. Така че според мен ги приемате на личностна основа нещата, а според мен са иронични усмивки към игровите ситуации. Но ако трябва да съм честен и на мен не ми беше много приятно да ги видя, защото Минков момчето и той може да ги приеме лично ако ги види на запис примерно :roll:
Изображение

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот violetovgeneral » 16 юли 2017 13:59

Този състав много повече ме кефи(дори и без липсващите играчи),отколкото предишният.Цветелин Чунчуков е добро попадение.Правилно играе,вместо Кузма...Виждам млади играчи и това ме радва.Като цяло наистина си имахме положенията.Е да,можеше да завърши всякак срещата,но победителите не ги съдят!Ще видим с появата на титулярите как,ще изглеждаме,само се надявам и младите да получават време за игра.Всъщност всеки според показаното на терена. :lol:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта