Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот black sea » 09 май 2017 23:17

Добре де човек, добре. Разбрах ти "интимната мисъл" :lol: - посредствеността ти харесва и удовлетворява, което си е направо чудесно, няма проблеми. Защото, независимо от "невероятното" ( но все още не съвсем сигурно) четвърто място, играта на отбора е посредствена и в повечето мачове слаба.
И извинявай, ще те коригирам мъничко - Гонзо почти след всеки мач на Черно море, в който не сме спечелили, има някакви (къде основателни, къде не) претенции към съдиите. И то доста време и думи отделя за коментар на съдийството, типично по нашенски - като губим все някой друг ни е виновен и кой да е, ако не съдията. Ако не ми вярваш, виж какви ги говори Гонзо в интервютата след мачовете ни (неуспешните). А този мач с Левски е "по-специален" за него, знаеш много добре. Нямаше кой знае каква емоция и тръпка за него, човека накрая си беше доволен и радостен, едва ли не. Сега ще видиш как ще се държи в мача с омразното ЦСКА, то ти е ясно де. И ако загубим (което е съвсем логично и възможно), естествено виновен ще е съдията.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот ogrizko » 10 май 2017 00:47

Ами, точно тук грешиш. Просто мисля, че при тия шефове само Гонзо може да излезе от тая посредственост. Или Колювата магия, той като се върне прави такава преди да го изгонят :P
С ТИМ като шефове не знам кой ще се справи по-добре към момента ...ти като искаш иди им подскажи :lol:
Може и така да е, преди повече гледах интервютата, че ми беше интересно как разсъждава ...ако е взел да коментира съдиите няма да е много добре. Аз може да ги псувам като фен, но ако съм треньор ще искам победа въпреки съдиите и играчите да не се концентрират толкова върху тях и решенията им в наш ущърб :oops:
Изображение

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот bsz1916 » 10 май 2017 06:54

Когато беше спортен директор на Левски , относно селекцията Гонзо каза че търсят играчи с бъдеще на възраст под 25 години . Сега за селекцията в Черно море в медиите се споменават основно футболисти по на 30 и над 30 години а напоследък и 2-ма на 36 и 37 години . Това е доста странно , като се има в предвид че в отбора и сега има доста ветерани и трябва да се мисли за подмладяване . Ако написаното в медиите е вярно , това означава че Гонзо не гледа сериозно на престоя си в Черно море и работи на принципа " СЛЕД МЕН И ПОТОП " . Много лошо впечатление направи и това че изглеждаше доста щастлив след загубата в последния мач , което не е типично за него и не беше се случвало до сега .

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот black sea » 10 май 2017 07:12

bsz1916 написа:Когато беше спортен директор на Левски , относно селекцията Гонзо каза че търсят играчи с бъдеще на възраст под 25 години . Сега за селекцията в Черно море в медиите се споменават основно футболисти по на 30 и над 30 години а напоследък и 2-ма на 36 и 37 години . Това е доста странно , като се има в предвид че в отбора и сега има доста ветерани и трябва да се мисли за подмладяване . Ако написаното в медиите е вярно , това означава че Гонзо не гледа сериозно на престоя си в Черно море и работи на принципа " СЛЕД МЕН И ПОТОП " . Много лошо впечатление направи и това че изглеждаше доста щастлив след загубата в последния мач , което не е типично за него и не беше се случвало до сега .


Това е истината, просто тези факти и детайли водят до нашето недоволство. Няма никаква омраза към никого, никакви такива глупости. Гонзо, честно казано си е "лимитиран" отвсякъде, на този етап от живота и кариерата му си е за някой отбор без претенции, т.н "средняк". Какъвто отбор сме и ние, може би, независимо от "невероятното" четвърто място, засега. То като се замислите и Левски са трети в момента (с шансове за второто място даже), но играта им е под всякаква критика, отбора им е много, много слаб. И пак стигаме до темата за нивото на другите отбори и разговора става мнооого, много дълъг...

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот yavorescu » 10 май 2017 08:33

kiki59 написа:
yavorescu написа:Хасани е добър, може да играе и като опорен халф. Резерва е пролетта, защото Бандаловски има договорка да играе като титуляр.

Това че Хасани е резерва във Верея , няма нищо общо с Бандаловски , защото на този пост играеше Илия Мунин . Хасани е резерва защото Георги Ангелов и Венцислав Бенгюзов се представят по-добре от него

Това не е вярно. Мунин има 14 мача като титуляр, Хасани има 18. От тези 18 само 4 са като опорен халф и 14 като централен защитник -- двойка с Мунин или Зафиров. Бил е два пъти и двойка с Бандаловски (единия път в мача срещу нас).
Освен това през зимата Верея привлече Осман Балде - национал на Гвинея и именно той измести Хасани от титулярното място

Това също не е вярно, този футболист го привлякоха още през октомври. През зимата дойде Селим Бен Джемия, който се явява допълнителна конкуренция като защитник и игра като централен в няколко мача.
Хасани може би по начало е защитник , но през есента титулярна двойка бяха Мунин и Зафиров ,

Хмм, Мунин-Хасани и Хасани-Зафиров са по-често използваните двойки.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот yavorescu » 10 май 2017 09:13

yavorescu написа:
kiki59 написа:
Хасани може би по начало е защитник , но през есента титулярна двойка бяха Мунин и Зафиров ,

Хмм, Мунин-Хасани и Хасани-Зафиров са по-често използваните двойки.

След кратка справка съм принуден да си върна думите назад. Ето използваните двойки общо за двата турнира:

Мунин-Зафиров: 8
Хасани-Зафиров: 7
Бандаловски-Зафиров: 7
Мунин-Хасани: 6
Енчев-Зафиров: 3
Бен Джемия-Зафиров: 2
Бандаловски-Хасани: 2
Ангелов-Хасани: 1

Общо мачове като титуляр за централните им защитници (общо 36 мача):

Зафиров - 27
Хасани - 16
Мунин - 14
Бандаловски - 9
Енчев - 3
Бен Джемия - 2
Ангелов - 1

Хасани е втория най-използван централен защитник, освен това има и още 5 мача като титуляр на друг пост. Млад е, има физика и играе нелошо за нашите стандарти. Би бил добро попълнение според мен.

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот bsz1916 » 10 май 2017 10:28

yavorescu написа:
yavorescu написа:
kiki59 написа:
Хасани може би по начало е защитник , но през есента титулярна двойка бяха Мунин и Зафиров ,

Хмм, Мунин-Хасани и Хасани-Зафиров са по-често използваните двойки.

След кратка справка съм принуден да си върна думите назад. Ето използваните двойки общо за двата турнира:

Мунин-Зафиров: 8
Хасани-Зафиров: 7
Бандаловски-Зафиров: 7
Мунин-Хасани: 6
Енчев-Зафиров: 3
Бен Джемия-Зафиров: 2
Бандаловски-Хасани: 2
Ангелов-Хасани: 1

Общо мачове като титуляр за централните им защитници (общо 36 мача):

Зафиров - 27
Хасани - 16
Мунин - 14
Бандаловски - 9
Енчев - 3
Бен Джемия - 2
Ангелов - 1

Хасани е втория най-използван централен защитник, освен това има и още 5 мача като титуляр на друг пост. Млад е, има физика и играе нелошо за нашите стандарти. Би бил добро попълнение според мен.

Хасани беше титуляр като централен защитник само когато Мунин беше наказан , а Зафиров контузен . Мунин има много пропуснати мачове заради картони , като само за сбиването с Курьор беше наказан , ако не се лъжа 5 мача . И Мунин и Хасани са доста далеч като класа от сегашната двойка централни защитници на Верея , въпреки че Бандаловски е на 31 , а Зафиров вече на 34 години . По начало най-добрите футболисти на Верея в момента са ветерани - освен горепосочените 2-ма това са Елиаш - 36 год. и Георги Андонов - 34 год. . От по -младите впечатлява единствено Педро Еуженио - 27 год.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот sicilianecat » 10 май 2017 13:45

Мисля че Йоргачевич и на 40 да стане, пак ще пази по-добре от настоящите ни двама вратари, така че изключвам вратарския пост, единствено за този Минев не знам защо ни спрягат, освен че е по-стар от Венков, имаме си човек за този пост, по-добре да се дава шанс на по-младите като например Костадинов.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот yavorescu » 10 май 2017 16:20

Това с Йоргачевич е 100%-ова партенка. Заплатата му е космическа, няма как дори и половината да я плащаме. Освен това си има договор и не вярвам да иска да го разтрогне (нали е "войн на Левски" :-))

kiki59
Мнения: 70
Регистриран на: 19 юни 2016 15:42

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот kiki59 » 10 май 2017 17:46

yavorescu написа:Това с Йоргачевич е 100%-ова партенка. Заплатата му е космическа, няма как дори и половината да я плащаме. Освен това си има договор и не вярвам да иска да го разтрогне (нали е "войн на Левски" :-))

Сигурно е така . Минев вече отрече . Може и всички за които се пише , накрая да се окажат партенки . Не ми се вярва да се вземат накуп толкова футболисти на възраст .


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта