Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот yavorescu » 24 май 2017 17:24

greenpeak написа:Предпочитам В. Христов пред доказаното, при нас, дърво Г. Божилов :mrgreen:

Подозирам, че твоят любимец №14 ще се подвизава при нас отново като атакуващ халф -- ще бъде диригент на нашия оркестър, ще диктува темпото на игра и ще дава голови пасове :) Дървенци съм го виждал да играе само като чист нападател.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот зеления » 24 май 2017 20:52

sicilianecat написа:Оставка на Гонзо, национали на Алжир не ни трябват. Не щем и Венцито Христов, само трансфер на Меси може да ни зарадва и да върне доверието в Гонзо, до тогава да се маха, има много качествени специалисти като Червенков, Стойчо Стоев, Никола Спасов, Велислав Вуцов, Атанас Джамбаски, с които селекциите ни ще бъдат в пъти по-качествени, веднага ще привлекят 3-4 национала като Георги Миланов, Ивайло Чочев, Ивелин Попов и Александър Тонев, дори ще навият и Бербатов да поведе атаката, при толкова свръх качествени имена на българския пазар, този Гонзо тръгнал да ми взима Старокин, Зехиров и Венци Христов, ужас. На какво прилича това, досега предишните треньори налагаха по 5-6 юноши в титулярния състав всеки сезон ,понякога и по цял отбор, Гонзо се опитва да налага само двама или трима, как може такова нещо, несериозно отношение. Докато човек от публиката не започне да дърпа конците в отбора, ще се чуват оставки, крайно време е да направят кастинг за треньор сред феновете и да го назначат.


Ново попълнение в Черно море ще играе с шампиони на Англия
638-397-ilias-hasani


Новото попълнение на Черно море Илиас Хасани, който към момента е футболист на Верея, получи повиквателна за националния отбор на Алжир, съобщи Дарик радио.

Там той ще играе заедно с някои от звездите на английския Лестър като Рияд Марез и Ислам Слимани, с Фози Гулам от Наполи, Набил Бенталеб от Шалке, Ясин Брахими от Порто и други.

Хасани не играе в последните мачове за Верея, защото отказа да подпише нов договор с клуба, а след края на квалификациите за Купата на Африка ще се върне, за да подсили Черно море на Георги Иванов.


+1 000 000
Хасани е повикан на лагера на Алжир за приятелския мач на 6 юни срещу Гвинея, и квалификацията на 12 юни с Того.

Алжир е в група D заедно с Бенин, Гамбия и Того.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот ShooterMan » 24 май 2017 21:08

Предния път когат осе подиграваха на селекцията на Гонзо от опитни играчи - Дани Г, Кирил Котев, Мишо Венков, Паланков, Мони Райков и т.н. през 2013 направихме уникална есен напук на всички, победи над Левски, ЦСКА и Лудогорец тук и равни на техните стадиони! НИТО ЕДНА ЗАГУБА! Ако не му бяха разбили отбора шефовете не 100, 1100 % си взимахме поне бронзов медал, а да не кажа, че щеше да и сребърен. Много от тези играчи после бяха гръбнака на отбора взел и Купата, нали? И сега го осмиват, но и Старокин е добър за нашите стандарти играч, и Венци Христов е добър за тука, Хасани е класа, а Божилов - казвам на милионен път - ПРАВИЛНО използван и поставен където трябва е БЕЗЦЕНЕН! Е, да, има слаби мачове, ама той кой ли няма, даже Меси и Роналдо имат слаби мачове....С НАЛИЧНИТЕ пари и подкрепа от шефовете - толкоз! Да бъдем реалисти - отбор - пенсионери и младоци плюс безплатни и разбира се, повечето некъдърни чужденци. Двамата които бяха голяма класа - шефовете, не Гонзо, шефовете не ги задържаха с пари. И с тази команда - 6 място, след като знаем какво беше предишния сезон. Да прибавим и липсата на домакинства, немалък минус...ами трябва да пием по едно, че не изпаднахме, чисто обективно мнение. Ако някой иска звезди да извади пари, аз лично се съмнявам Гонзо да откаже някой класен играч...
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот moreto vn » 24 май 2017 21:37

ShooterMan написа: Двамата които бяха голяма класа - шефовете, не Гонзо, шефовете не ги задържаха с пари.

Прочети какво си написал и престани да ни обясняваш за Ернандес,то е ясно че нещата ги въртиш както ти е удобно! :mrgreen:

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот black sea » 24 май 2017 21:43

Стрелец, хайде на бас за каквото и колкото щеш, че другата година по това време (след поредния "блестящ" сезон), ще ги говориш същите "бисери", само че имената ще са различни. Тотално и стопроцентово "deja-vu". А на Зеления ще кажа, че не знам нищо за и около отбора на Черно море, само знам и виждам, че отбора играе отвратителен футбол, натрупа хиляда загуби в последните толкова мачове, отпадна за купата от аматьори и т.н. Така, че въобще не ми е нужно да съм вътре в "кухнята" на отбора, разбирачо.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот ShooterMan » 24 май 2017 22:29

В случая с Еранандес Кольо на всеослушание заяви, че не му трябвал и имал човек - Бурабия, а в контролите колумбиеца игра крило. Случаите НЕ СА същите. Все едно Коварж да чака по-добра оферта ТУК, да играе контроли и да е резерва на Войчех Шром?! а Гонзо да тръби, че Шром ще е титуляр така или иначе.....Не знам какво ще тръбим догодина, аз се надявам на силен сезон, но не знам защо мнозина от вас ИСКАТ НЯКАКВО ПАДЕНИЕ само, за да изгонят Георги Иванов! И да, кой ще дойде? Айде не ми разправяйте сега как да се назначало за треньори тоя и оня, без опит даже с мъжки отбори......Гонзо даде път на много юноши този сезон, нещо, което Спасов преди него не направи. И Костадинов, и Йосков, и Минков получиха немалко шансове за изява и мисля че първия и последния определено ще бъдат сред титулярите ни догодина, имаше и спорадични шансове за вратарчето, за Илиан-младши и Янчев. Нека приемем факта - пари няма, застаря много отбора. При тази ситуация аз не виждам какво по-добро този сезон можеше да се случи от това 6 място и младите ни момчета, които доста поиграха сравнение с предни сезони
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот moreto vn » 24 май 2017 22:54

Пак почна да си измисляш.Винаги ще подкрепям отбора,за разлика от теб.А за Гонзо ми е все тая,според мен не е кой знае какъв треньор.Но ти по принцип първо ги въздигаш треньорите до Сърове и Адмирали,а после тотално ги оплюваш.Но понеже повечето тук,видяха какъв си ветропоказател и сега го играеш много принципен по отношение на Гонзо.Твоя си работа! ;)

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот HANIBAL » 25 май 2017 08:21

Темата не е за неуравновесения и въртящ се като фурнаджийска лопата Стрелец,затова аз няма да го обсъждам.Това на което се надявам е,новата селекция да се направи с мисъл за бъдещето.Следвайки водещия опит на софийските отбори,всяка година освобождаваме по една сюрия играчи и вземаме толкова нови.После говорим,че отбора е нов и трябва време.Сезона свършва и всичко започва от начало.А заплатките си вървят.Уж няма пари,а никой не е пропуснал да си вземе обещаното,за което е подписал цял куп хартии и тапии.А че през това време е бил длъжен да се раздава за този отбор,кой се е сетил?Завоюваме шестото място след двайсетина изиграни насила жалки мачове и готово.Феновете,доколкото сме останали пеят "Обичам Черно море",Пътуват до хоризонта и обратно за да гледат как футболистите ще опитат да изнесат топката поне до центъра.И толкова!Това ли е Черно море?Играчите си чешат това дето им е в шортите,а треньорите явно не са им обяснили защо са на терена.И защо въобще са в Черно море!Ако и тази година ще е така........

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот Mathias_Coureur » 25 май 2017 15:23

Селекцията ни е доста добра дотук . Хасани е алжирски национал , на 22 години , Божилов,Зехиров , Старокин и Огнянов за нашите стандарти са доста добри попълнения! Ако са верни слуховете, че Шерифа ще се връща при нас защитата ни ще стане бетон! Сега остава да намерим добър вратар и нападател!Венци Христов, ако дойде при нас също си добър за нашите стандарти.
Колкото до напускащите - Паланков, Дани Георгиев и Венков отдавна са прехвърлили 30-те и е време за подмладяване на отбора. Траянов , Хлупик и Шром са дълбоки резерви в нашия отбор и е нормално да се разделят, докато Бакари след поредната контузия вече не е същия Бакари.
Юношите ни Минков и Костадинов този сезон се представят много добре. За новия сезон връщаме се на "Тича", какво по-хубаво от това! Аз съм оптимист и смятам, че през следващия сезон ще се представим по-добре от този!

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот bsz1916 » 26 май 2017 11:16

bsz1916 написа:
Mathias_Coureur написа:Селекцията ни е доста добра дотук . Хасани е алжирски национал , на 22 години , Божилов,Зехиров , Старокин и Огнянов за нашите стандарти са доста добри попълнения! Ако са верни слуховете, че Шерифа ще се връща при нас защитата ни ще стане бетон! Сега остава да намерим добър вратар и нападател!Венци Христов, ако дойде при нас също си добър за нашите стандарти.
Колкото до напускащите - Паланков, Дани Георгиев и Венков отдавна са прехвърлили 30-те и е време за подмладяване на отбора. Траянов , Хлупик и Шром са дълбоки резерви в нашия отбор и е нормално да се разделят, докато Бакари след поредната контузия вече не е същия Бакари.
Юношите ни Минков и Костадинов този сезон се представят много добре. За новия сезон връщаме се на "Тича", какво по-хубаво от това! Аз съм оптимист и смятам, че през следващия сезон ще се представим по-добре от този!

От тая супер добра селекция само Огнянов е титуляр в отбора си и то във все още не осигурилия оставането си в групата Нефтохимик . А във ВЕРЕЯ има още няколко такива " национали " като тоя " алжирски национал " и дори и един " световен шампион за младежи " ако не се лъжа от Гана . Мисля че най - много такива " национали " има в Локо ГО и затова са на предпоследно място и основен конкурент на Монтана за изпадане . Току що прочетох , че нашият халф Като , вече е " национал " на ... Япония . Явно нашето първенство е много силно след като има толкова " национали " , които са резерви в българските отбори .


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта