ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот guglata » 08 апр 2017 21:52

Бавни са ни повечето футболисти, почти всички отбори са с по-млади и по-бързи играчи от нашите. Ние го докарваме добре с опит :) понякога не става.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4374
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот greenpeak » 08 апр 2017 21:54

KIL написа:Е,второто полувреме поиграхме,въпреки злополучната сряда,но къде бяхме първото...?


Спахне първото.
Траянов за пореден път се насра.

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот Vladislav » 08 апр 2017 22:12

greenpeak написа:
KIL написа:Е,второто полувреме поиграхме,въпреки злополучната сряда,но къде бяхме първото...?


Спахне първото.
Траянов за пореден път се насра.

Въпросът е кога ще е за последен.

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот guglata » 08 апр 2017 22:22

Големи мазнотии тия в студиото, изкараха че нашия гол е от засада, нищо че Кузма нямаше шанс да играе с топката. Защо ли ги гледам и аз да се ядосвам.

ticha i vladislav
Мнения: 1062
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот ticha i vladislav » 08 апр 2017 22:34

Kога най-накрая и на нас ще свирят съдии от Варна във Варна?
Черно море-първият шампион по футбол в България

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот HANIBAL » 09 апр 2017 08:52

guglata написа:Големи мазнотии тия в студиото, изкараха че нашия гол е от засада, нищо че Кузма нямаше шанс да играе с топката. Защо ли ги гледам и аз да се ядосвам.

В опитите си да се харесат на джуджето,поръчковите журналисти показаха пълна некомпетентност и пак станаха за смях.Каква засада,на футболист който не е играл с топката и не оказва влияние на играта?Но нали трябва да покажем на широката общественост,че ако е грешал съдията,то е било двустранно.Не е подпирал ловчанските измекяри,а просто толкова си може.Дори подпря "моряците",пусна им гол от засада,видите ли.Аз имам съмнения за засада при първия гол на Каранга.Забележете,че за него стоп-кадър и линия нямаше.А ясно се вижда,че получавайки паса,той е зад защитника!Това положение не беше подробно анализирано,а практически тогава се реши мача!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот Готвача » 09 апр 2017 10:38

HANIBAL написа:
guglata написа:Големи мазнотии тия в студиото, изкараха че нашия гол е от засада, нищо че Кузма нямаше шанс да играе с топката. Защо ли ги гледам и аз да се ядосвам.

В опитите си да се харесат на джуджето,поръчковите журналисти показаха пълна некомпетентност и пак станаха за смях.Каква засада,на футболист който не е играл с топката и не оказва влияние на играта?Но нали трябва да покажем на широката общественост,че ако е грешал съдията,то е било двустранно.Не е подпирал ловчанските измекяри,а просто толкова си може.Дори подпря "моряците",пусна им гол от засада,видите ли.Аз имам съмнения за засада при първия гол на Каранга.Забележете,че за него стоп-кадър и линия нямаше.А ясно се вижда,че получавайки паса,той е зад защитника!Това положение не беше подробно анализирано,а практически тогава се реши мача!

Нали не очакваш да ти кажат че съдията е рязнал моряците?В интерес на истината първото полувреме бяхме безобразни и веднага мога да ви отговоря защо беше така.Без Жоро Илиев/който едва ли щеше да изкара цял мач на това темпо/,без човек който да умее да задържа топката/Вальо просто не го умее това упражнение,мачкаха го като малко хлапе/,без опита на Мишо в ляво и белята стана.В интерес на истината Марто направи впечатляващ мач.Много по добър мач от Минков за КБ.Нека си играе титуляр до края на първенството,а останалите млади момчета да ги пуска на смяна.Видя се че няма кой да смени основни играчи.Паланков показа класа,но е далече от желаното и ТРЯБВА играч като Марк,който да покрива халфовете.Сезона за нас приключи и сега ще чакаме евентуално да се докопаме до четвъртото място.Успех моряци в следващите битки!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот HANIBAL » 09 апр 2017 12:51

Готвача написа:
HANIBAL написа:
guglata написа:Големи мазнотии тия в студиото, изкараха че нашия гол е от засада, нищо че Кузма нямаше шанс да играе с топката. Защо ли ги гледам и аз да се ядосвам.

В опитите си да се харесат на джуджето,поръчковите журналисти показаха пълна некомпетентност и пак станаха за смях.Каква засада,на футболист който не е играл с топката и не оказва влияние на играта?Но нали трябва да покажем на широката общественост,че ако е грешал съдията,то е било двустранно.Не е подпирал ловчанските измекяри,а просто толкова си може.Дори подпря "моряците",пусна им гол от засада,видите ли.Аз имам съмнения за засада при първия гол на Каранга.Забележете,че за него стоп-кадър и линия нямаше.А ясно се вижда,че получавайки паса,той е зад защитника!Това положение не беше подробно анализирано,а практически тогава се реши мача!

Нали не очакваш да ти кажат че съдията е рязнал моряците?В интерес на истината първото полувреме бяхме безобразни и веднага мога да ви отговоря защо беше така.Без Жоро Илиев/който едва ли щеше да изкара цял мач на това темпо/,без човек който да умее да задържа топката/Вальо просто не го умее това упражнение,мачкаха го като малко хлапе/,без опита на Мишо в ляво и белята стана.В интерес на истината Марто направи впечатляващ мач.Много по добър мач от Минков за КБ.Нека си играе титуляр до края на първенството,а останалите млади момчета да ги пуска на смяна.Видя се че няма кой да смени основни играчи.Паланков показа класа,но е далече от желаното и ТРЯБВА играч като Марк,който да покрива халфовете.Сезона за нас приключи и сега ще чакаме евентуално да се докопаме до четвъртото място.Успех моряци в следващите битки!

Аз също съм силно впечатлен от Марто.Даде няколко паса,които бяха от много висока класа.Играе със самочувствие и е напълно готов за титуляр.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот boabbb » 10 апр 2017 08:52

greenpeak написа:Никаква засада на Коконов.


Стига глупости, бе :| Гледа се дали играча в засада влияе на играта, а в случая паса е към Кузма, не можах да видя дали даже не закачи и топката ... Дали не влияе на играта :?
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот Iceberg » 10 апр 2017 15:13

boabbb написа:
greenpeak написа:Никаква засада на Коконов.


Стига глупости, бе :| Гледа се дали играча в засада влияе на играта, а в случая паса е към Кузма, не можах да видя дали даже не закачи и топката ... Дали не влияе на играта :?


"Председателят на Съдийската комисия на БФС - Петър Петров отговори на поисканата му оставка от Стойчо Стоилов. Босът на арбитрите ни се възползва от правото си на отговор, във връзка с призивите на Стоилов. Петров заяви, че голът на Черно море срещу ЦСКА е напълно редовен...."
"... Сега разбирам, че от ЦСКА имат претенции при гола на Черно море. Напротив, страничният съдия (б.а. - Мартин Венев) по стандартите на УЕФА трябва да получи бонус, защото отсъди по най-новите изисквания на правилото на засадата", категоричен бе Петров..."
-------------------
И.. точка на неоснователните Ви претенции!!! :mrgreen:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 7 госта