ТОП 6

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот Clarion » 23 май 2017 16:03

Готвача написа:
Clarion написа:Стига с тия домакинства бре ... както аз съм ходил 14 (четиринадесет, броих ги на пръсти :-), просто на останалите май 3 не съм бил във Варна) пъти до Каварна този сезон, така и отбора може да пътува ... голяма работа ... тежи им, проваля им формата или не могат да се възстановят ... друго? ... нали са професионални футболисти, какво толкова като пътуват един час до "местоработата си" ... Дунав да не би все да са домакинствали, че ни биха три пъти!!!
Подкрепата на феновете - ами на колко мача на Тича съм бил, дето сме били и по-малко от в Каварна, а? От всички гости само ЦСКА-София са имали значителна агитка - никой не може да каже, че някой ни е бил, защото е бил по-подкрепян от нас ... да не говорим за безумните равенства пред нулева агитка на противниковия отбор още преди "Топ 6".
Никой не ни е виновен ... все на чужд терен сме били играели и И това било причината за слабата ни игра и лошите резултати - пълни глупости! А и в Каварна категорично има по-малко освирквания и мърморене от "феновете" отколкото на Тича :-)

Много добре написано,поздравявам за което.И Марин Митев не би могъл да го напише по добре.Направо си е призив да си седим в Каварна,а защо не и да си сменим името на "Калиакра",че след като ни припознаят и местните,ще имаме по сериозна посещаемост и от тази във Варна.Нито е мърморят,нито ще освиркват,даже и може да кажат едно голямо БЛАГОДАРЯ г-н Митев че имаме футбол във Варна,пардон Каварна.Апропо,според договора а общината с ТИМ не пишеше ли че ТИМ се задължават да издържат отбора на града ,който логично трябва да си играе мачовете във Варна,а не по селата?Между другото имахме огромния шанс да си бием съдиите на воля и да ни наказват с лишаване от домакинства колкото си искат.Но още не е късно,има време за спиране на съдийския произвол срещу Черно море.

Много духовито ... Това, което ясно казвам, като мое лично мнение на база присъствието ми на почти половината мачове на Черно море (ясно е, че всички останали съм ги гледал по ТВ), е, че "факторът" "домакинстване" в Каварна е последният по значимост по отношение представянето ни този сезон. А иначе ми стана много интересно какво точно имаш предвид под "договор" в "според договора а общината с ТИМ не пишеше ли че ТИМ се задължават да издържат отбора на града ,който логично трябва да си играе мачовете във Варна,а не по селата?"?
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот ogrizko » 24 май 2017 20:10

Няма да се шашкате, ей. Вярно, доста загуби наредихме, но то като тръгне понякога е така. Ей го на ...и аз играя в един футболен менажер ...имам доста приличен отбор, трябваше да победя последните мачове или поне да не падна ....обаче вече 3 поредни загуби май ми станаха, ако не повече. Контузи се добрия ми вратар, сложих друг дето и той приличен ..за 2 мача пусна 7-8 гола ...бетер от Шром... топката му минава през ръцете. Така че така става във футбола понякога. Играчите там всеки мач имат определена форма ...понякога играят силно, понякога слабо ..и така, реалистично е направено. Реших да пиша тук в темата, защото в отбора ми се получава нещо такова каквото сега с нашия Черно море. Последните мачове нещо не върви ...но нещата ще тръгнат, колелото се върти. Може да свършим сезона със загуби, пък да го почнем следващия много по-убедително :roll:
Изображение

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот yavorescu » 25 май 2017 11:22

Опитвам се да се сетя кога за последен път сме записвали пет поредни шампионатни загуби и не мога...

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот sicilianecat » 25 май 2017 15:34

Успокойте се вече, Ботев взе Купата и да бяхме били 5 пъти поред, пак нямаше да играем в Европа.

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот bsz1916 » 27 май 2017 06:33

sicilianecat написа:Успокойте се вече, Ботев взе Купата и да бяхме били 5 пъти поред, пак нямаше да играем в Европа.

Етрополци вероятно няма бъдат допуснати до участие в ЕКТ и 4-тото място дава възможност за бараж с Верея за ЛЕ . А разликата до него е само 3 точки .

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: ТОП 6

Мнениеот sandi74 » 27 май 2017 08:33

bsz1916 написа:
sicilianecat написа:Успокойте се вече, Ботев взе Купата и да бяхме били 5 пъти поред, пак нямаше да играем в Европа.

Етрополци вероятно няма бъдат допуснати до участие в ЕКТ и 4-тото място дава възможност за бараж с Верея за ЛЕ . А разликата до него е само 3 точки .

Така е ама моренцето са гола вода(по-слаби са дори от грозно слабия и нищо не можещ Берое а и на ТИМ-аджиите им е през оная работа за този отбор) и ако имаше възможност в тая прословута първа шестица щяха да завършат на 7-мото място в нея :idea: :!: Истината е че Морето нямат нито треньор нито отбор за нещо повече от това 6-то място и закономерно са брашнян чувал и спаринг партньор на другите отбори в 6-тицата.С този треньор и играчи толкова.Няма нужда да се срамят повече защото ще е голям смях и вече почиващия отбор на Верея да ги тресне с разлика в Каварна,Не им трябва повече да стават за резил :idea: :!:

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот yavorescu » 27 май 2017 10:44

Има теоретичен шанс да се класираме на 4 място, ако Дунав не победи Локо. Но е почти невъзможно да спечелим оставащите 2 мача при положение, че сме загубили 7 от последните 8. И то срещу Лудогорец, който е сериозен съперник дори ако играе с резервите си, и срещу Левски на Герена, където почти няма живи свидетели на последната ни шампионатна победа.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот Готвача » 27 май 2017 11:07

Clarion написа:
Готвача написа:
Clarion написа:Стига с тия домакинства бре ... както аз съм ходил 14 (четиринадесет, броих ги на пръсти :-), просто на останалите май 3 не съм бил във Варна) пъти до Каварна този сезон, така и отбора може да пътува ... голяма работа ... тежи им, проваля им формата или не могат да се възстановят ... друго? ... нали са професионални футболисти, какво толкова като пътуват един час до "местоработата си" ... Дунав да не би все да са домакинствали, че ни биха три пъти!!!
Подкрепата на феновете - ами на колко мача на Тича съм бил, дето сме били и по-малко от в Каварна, а? От всички гости само ЦСКА-София са имали значителна агитка - никой не може да каже, че някой ни е бил, защото е бил по-подкрепян от нас ... да не говорим за безумните равенства пред нулева агитка на противниковия отбор още преди "Топ 6".
Никой не ни е виновен ... все на чужд терен сме били играели и И това било причината за слабата ни игра и лошите резултати - пълни глупости! А и в Каварна категорично има по-малко освирквания и мърморене от "феновете" отколкото на Тича :-)

Много добре написано,поздравявам за което.И Марин Митев не би могъл да го напише по добре.Направо си е призив да си седим в Каварна,а защо не и да си сменим името на "Калиакра",че след като ни припознаят и местните,ще имаме по сериозна посещаемост и от тази във Варна.Нито е мърморят,нито ще освиркват,даже и може да кажат едно голямо БЛАГОДАРЯ г-н Митев че имаме футбол във Варна,пардон Каварна.Апропо,според договора а общината с ТИМ не пишеше ли че ТИМ се задължават да издържат отбора на града ,който логично трябва да си играе мачовете във Варна,а не по селата?Между другото имахме огромния шанс да си бием съдиите на воля и да ни наказват с лишаване от домакинства колкото си искат.Но още не е късно,има време за спиране на съдийския произвол срещу Черно море.

Много духовито ... Това, което ясно казвам, като мое лично мнение на база присъствието ми на почти половината мачове на Черно море (ясно е, че всички останали съм ги гледал по ТВ), е, че "факторът" "домакинстване" в Каварна е последният по значимост по отношение представянето ни този сезон. А иначе ми стана много интересно какво точно имаш предвид под "договор" в "според договора а общината с ТИМ не пишеше ли че ТИМ се задължават да издържат отбора на града ,който логично трябва да си играе мачовете във Варна,а не по селата?"?

По договор ТИМ трябва да издържат отбора на Черно море-Варна,а не отбора на Черно море-Каварна.Де факто се получава така,че те издържат отбора на Каварна.Надявам се да си ме разбрал сега.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот black sea » 28 май 2017 11:13

Готвач, това, че се връщаме на "Тича" (почти сигурно, може би), не означава автоматично, че ще мачкаме всички. Много зависи от това какъв ти е треньора, какви са ти играчите, имат ли те цели и амбиции. А засега като гледам какъв се заформя "новия" отбор, не съм кой знае колко очарован и надъхан, приятелю. Единственото от което съм доволен е факта, че селекцията се прави навреме, а не в последния момент. Но с Божилов, Зехиров, Огнянов и другите ще има бая нерви да поизхабим, пък и нещо "на килограм" ми се струва селекцията до момента. Не виждаме нов вратар, и то качествен (за титуляр), няма офанзивни, креативни халфове, няма качествен нападател, няма ляв защитник, а и централен такъв (дано е вярно за Шерифа).

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот bsz1916 » 28 май 2017 17:28

yavorescu написа:Има теоретичен шанс да се класираме на 4 място, ако Дунав не победи Локо. Но е почти невъзможно да спечелим оставащите 2 мача при положение, че сме загубили 7 от последните 8. И то срещу Лудогорец, който е сериозен съперник дори ако играе с резервите си, и срещу Левски на Герена, където почти няма живи свидетели на последната ни шампионатна победа.

Така е но сега ситуацията е по - особена . Лудогорец отдавна са запразнили , а след финала за купата вероятно са разпуснали титулярите си и ще излязат с някаква младежка гарнитура . Ако днес Подуене не победи Микре и за тях последният мач става безпредметен и те също може да излязат с някакъв експериментален състав . А може би в този мач няма да има и традиционната за тях съдийска подкрепа , защото просто няма да им е необходима . Така че колкото и да звучи неправоподобно , 6 точки от тези 2 мача са напълно възможни . А и Гонзо изглеждаше толкова щастлив след последната ви загуба от Левски , че е възможно и те да не се натягат ако последният мач е без значение за тях .


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта