20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот КироВарна » 18 фев 2017 12:30

Onq написа:Не спряхте да ревете преди мача, преди всеки мач. Как не ви омръзна не знам. Преди финала за купата хиляди си останаха в тях, щото съдията бил говедо, Батков купил от Марин купата и т.н. Сега съдията е чорбар (а той е същият) джудето купило третото място . Всеки мач има по 2-3 страници тука за съдите още преди мача.Не сме единственият ощетяван отбор, разберете го! А и да сме, не всичко се решава от съдии.

Имам мнение и си го казвам!!!Ако не ревем,значи сме съгласни !!! Сватбата на Лазур,не пожали ли Стойчев,за чист червен картон?После не изгони ли СТЕНИО,за две незначителни нарушения?Ако не си гледал мача,да ти го разкажа!!!Защо да се правя на сляп,като виждам,че микренското джудже всячески драпа да докопа място в ЕКТ!!!Ако го правят само с игра,ще ги аплодирам!!!Те не само,че ползват реферски комфорт в своите мачове,а изпращат съдии и на преките си конкуренти!!!Ако бяха ни признали,редовният гол срещу Пирин,щяхме ли да имаме равни точки с ГМО-то?Ако не бяха подарили победа на Верея над Дунав,ако не бяха им вкарали два гола от засада в прекия двубой.....ако,ако,ако!? Много "ако",стана!!!Оцапани сме от главата до петите......мирише,а ние да не ревем!!!Вчера Берое игра много добре и заслужаваше да победи!!!Но не беше ли ясно,още преди мача.....защо Никола Попов и Веселин Мишев са там?Малко ли бяха брадвите за Дунав?Преди първия гол,игра с ръка на Мапуку!!!Спорен пресилен фаул,за втория гол и червен картон!!!Решен мач и Дунав е държан далеч от тройката!!!Както сметнахме нашите точки,ако ни беше признат редовния гол срещу Пирин....я сега да се потрудим,да сметнем,колко точки съдиите съдраха от Дунав!!!И къде щеше да е този прекрасно играещ отбор,ако не бяха го рязали?Дали ние и те,нямаше сериозно да застрашим третото място на рядката чорба?Значи те да ме правят на луд,а аз да си мълча!!!Който не е дошъл в Бургас,толкова му е подкрепата към отбора!!!Без значение кои са съдиите,аз не се отказвам да отида и да си подкрепя отбора!!!Даже напротив!!!Когато съдията е пенде храст,аз бягам с него по тъч линията и го съветвам!!!Ако седна в къщи,ако не викам и ако не рева.....как ще си подкрепям отбора?Браво на момчетата от агитката,които пеят и вдигат нашите футболисти!!!Аз имам прекрасен глас,но пея само в банята,защото нямам музикален слух!!!Затова използвам гласа си,да си казвам мнението!!!Когато нещо не е както трябва,рева и псувам,като за последно!!!Но никога своите!!!Утре,ако съм жив и здрав,ще съм в Каварна и пак ще е така!!! САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот Onq » 18 фев 2017 13:14

Е като ревеш тука какво променяш и как помагаш на отбора? Сам го каза, браво на момчетата от агитката, другото е дрънканици във форумите. Нито на футболистите,нито на съдиите,нито на президентите,нито на перуката им пука какво пише тука. Да съдиите са кошмарни и как 1000000000 еднакви мнения тук го променят-никак. Отборът се подкрепя на стадиона. Форумът е за мнения,но не ви ли омръзна да пишете едно и също, след като няма никакъв смисъл?

ticha i vladislav
Мнения: 1062
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот ticha i vladislav » 18 фев 2017 14:04

Onq написа:Е като ревеш тука какво променяш и как помагаш на отбора? Сам го каза, браво на момчетата от агитката, другото е дрънканици във форумите. Нито на футболистите,нито на съдиите,нито на президентите,нито на перуката им пука какво пише тука. Да съдиите са кошмарни и как 1000000000 еднакви мнения тук го променят-никак. Отборът се подкрепя на стадиона. Форумът е за мнения,но не ви ли омръзна да пишете едно и също, след като няма никакъв смисъл?

Сватбата винаги яко ни реже,ти сляп ли си?
Черно море-първият шампион по футбол в България

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот Onq » 18 фев 2017 14:10

Слепият не съм аз ;) . Четете постовете като дявола евангелието.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот Готвача » 18 фев 2017 15:23

Onq написа:Не спряхте да ревете преди мача, преди всеки мач. Как не ви омръзна не знам. Преди финала за купата хиляди си останаха в тях, щото съдията бил говедо, Батков купил от Марин купата и т.н. Сега съдията е чорбар (а той е същият) джудето купило третото място . Всеки мач има по 2-3 страници тука за съдите още преди мача.Не сме единственият ощетяван отбор, разберете го! А и да сме, не всичко се решава от съдии.

Ако те слушаме теб.значи да затваряме форума и да ходим да спим във фен клуба.В края на краищата-демокрация.Не можеш ад запушиш устите на хората,особено на феновете,били те и такива-форумни.Ние сме един от най рязаните отбори и ревът само ни надъхва повече.Тази година Дунав по неволя се превърнаха на по рязан от нас,но то е до време.Догодина вероятно отново ще сме номер 1.И за слепите,малоумните и неразбиращи от футбол е ясно че джуджето прави опити всячески да се легитимира като шеф на някакво подобие на ЦСКА,но ние трябва да си мълчим във форумите и да правим какво?И защо?
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот Onq » 18 фев 2017 15:49

Ти лично и преди да има интернет само мрънкаше.За мен не форум, но и цялата "козирка банда" да я няма- все тая. 90 процента от ходещите под козирката отивате за да се напсувате и да си избиете комплексите. Не са двама трима , както се опитвате да ги изкарате.Няма друга трибуна на света на която да се чува в петата минута- Аре веееее.ше играйте ли неска вееееееееееее. Иначе ако ви слуша човек сте най-верните фенове. Верни на псуването и мрънкането и само като се вкара гол се вика Тича 5 пъти. Да ви имам фенството. Толкова ви мързи.че когато от агитката почнат "Запей" отговаряте не повече от 20 човека "За моряците". Чак на финала закупата бях изненадан,че отговорихте масово, но то беше щото бяхте смесени с В сектор хората. Мрънкайте си колкото искате, просто не се бийте в гърдите какви фенове сте, защото не сте нищо повече от пародия. Псуване,клетви и семки.Това ви е подкрепата.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот зеления » 18 фев 2017 16:24

Onq написа:Ти лично и преди да има интернет само мрънкаше.За мен не форум, но и цялата "козирка банда" да я няма- все тая. 90 процента от ходещите под козирката отивате за да се напсувате и да си избиете комплексите. Не са двама трима , както се опитвате да ги изкарате.Няма друга трибуна на света на която да се чува в петата минута- Аре веееее.ше играйте ли неска вееееееееееее. Иначе ако ви слуша човек сте най-верните фенове. Верни на псуването и мрънкането и само като се вкара гол се вика Тича 5 пъти. Да ви имам фенството. Толкова ви мързи.че когато от агитката почнат "Запей" отговаряте не повече от 20 човека "За моряците". Чак на финала закупата бях изненадан,че отговорихте масово, но то беше щото бяхте смесени с В сектор хората. Мрънкайте си колкото искате, просто не се бийте в гърдите какви фенове сте, защото не сте нищо повече от пародия. Псуване,клетви и семки.Това ви е подкрепата.


Приятел, спешно ти трябва лекар!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот Onq » 18 фев 2017 16:36

Казано от теб е комплимент :). Благодаря! Истината боли, нали?

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот Iceberg » 18 фев 2017 17:16

Гонзо готов с групата за ЦСКА
http://varnautre.bg/2017/02/18/48211/%D ... 0%BA%D0%B0

Румен Касабов и Траян Траянов сред избраниците на Георги Иванов
Отборът на Черно море проведе последната си тренировка преди началото на пролетния дял от шампионата в Първа профисионална лига.След заниманието, наставникът Георги Иванов определи групата за двубоя с ЦСКА. В нея попадна младият Румен Касабов, който през цялата зимна подготовка се готви с представителния тим. Сред избраниците на Гонзо е и ликуващият през последния месец Траян Траянов. Специалистът няма да може да разчита на наказания Дани Георгиев, Мишо Венков, който все още не е възтановен от травма в ахилеса и претърпелия операция от апендицит Пламен Николов. Младият Николай Минков също отпадна от тимовия лист. Моряците са на лагер в к.к. “Св.Св.Константин и Елена”. Срещата от 20-ия кръг на първенството между Черно море и ЦСКА е неделя от 12,30 часа на стадиона в Каварна. Цената на билетите за мача са на цена 4 лева и могат да се закупят от касите на стадион “Калиакра”, които отварят в 9 часа сутринта в неделя.
Групата на Черно море: Войтех Шром, Емо Михайлов, Мартин Костадинов, Стефан Станчев, Георги Илиев, Ондрей Сукуп, Румен Касабов, Илиан Илиев, Валентин Йосков, Филип Хлупик, Тодор Паланков, Александър Цветков, Иван Коконов, Пируло, Борислав Балджийски, Бакари,Марек Кузма, Траян Траянов.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Delija
Мнения: 320
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот Delija » 18 фев 2017 17:49

Onq написа:Ти лично и преди да има интернет само мрънкаше.За мен не форум, но и цялата "козирка банда" да я няма- все тая. 90 процента от ходещите под козирката отивате за да се напсувате и да си избиете комплексите. Не са двама трима , както се опитвате да ги изкарате.Няма друга трибуна на света на която да се чува в петата минута- Аре веееее.ше играйте ли неска вееееееееееее. Иначе ако ви слуша човек сте най-верните фенове. Верни на псуването и мрънкането и само като се вкара гол се вика Тича 5 пъти. Да ви имам фенството. Толкова ви мързи.че когато от агитката почнат "Запей" отговаряте не повече от 20 човека "За моряците". Чак на финала закупата бях изненадан,че отговорихте масово, но то беше щото бяхте смесени с В сектор хората. Мрънкайте си колкото искате, просто не се бийте в гърдите какви фенове сте, защото не сте нищо повече от пародия. Псуване,клетви и семки.Това ви е подкрепата.


Човека иска да каже, че отбора трябва да се поддържа на живо - без значение кой какъв е! Без значение, кой е съдията, какъв е терена, колко омразен е отборът срещу нас или пък неопреодолим. Кой кви схеми прилага и т.н. ... няма никакво значение! Ако сме силни във форума следва да го докажем и на стадиона!
На Мала Маракана, когато СЕВЕР запей, другите трибуни запяват в един глас - няма разнобой, без значение кой с какво се занимава - нали затова са отишли на стадиона - да подкрепят любимия си отбор?
Тука агитката се смята, за мое огромно съжаление, като група лумпени, без нужният респект за усилията които те полагат да подкрепят неистово отбора си и в лоши и в добри моменти...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта