18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот nitro77 » 04 дек 2016 15:47

dunavfc написа:Не сме в оптимална форма, затова бих се радвал, ако изкопчим някой равен.

И аз ще съм доволен на равен, но ако успеем да победим, ще направим голяма крачка към оцеляването в групата още през редовния сезон.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот Кролик » 05 дек 2016 09:34

4:0 :)
После цяла седмица ще се заяждам с колегите ми от Русе :mrgreen: Успех Моряци !!!
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот nitro77 » 05 дек 2016 14:15

Кролик написа:4:0 :)
После цяла седмица ще се заяждам с колегите ми от Русе :mrgreen: Успех Моряци !!!

Да гледаме малко по-реално на нещата. Черно море е фаворит в този мач, поне на хартия. Само че на терена всичко е възможно и ако имаме ден, можем да ви изненадаме много неприятно. А 4:0 като прогноза просто не подлежи на коментар.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот Кролик » 05 дек 2016 15:17

nitro77 написа:
Кролик написа:4:0 :)
После цяла седмица ще се заяждам с колегите ми от Русе :mrgreen: Успех Моряци !!!

Да гледаме малко по-реално на нещата. Черно море е фаворит в този мач, поне на хартия. Само че на терена всичко е възможно и ако имаме ден, можем да ви изненадаме много неприятно. А 4:0 като прогноза просто не подлежи на коментар.

мечтите са безплатни ;)
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот nitro77 » 05 дек 2016 16:54

Кролик написа:
nitro77 написа:
Кролик написа:4:0 :)
После цяла седмица ще се заяждам с колегите ми от Русе :mrgreen: Успех Моряци !!!

Да гледаме малко по-реално на нещата. Черно море е фаворит в този мач, поне на хартия. Само че на терена всичко е възможно и ако имаме ден, можем да ви изненадаме много неприятно. А 4:0 като прогноза просто не подлежи на коментар.

мечтите са безплатни ;)

Прав си, колега. През този сезон не сте вкарвали 4 гола в един мач. Не виждам как ще го направите точно срещу Дунав. Наистина мечтите са безплатни. ;)

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2575
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот Iceberg » 05 дек 2016 17:14

nitro77 написа:
Кролик написа:
nitro77 написа:
Кролик написа:4:0 :)
После цяла седмица ще се заяждам с колегите ми от Русе :mrgreen: Успех Моряци !!!

Да гледаме малко по-реално на нещата. Черно море е фаворит в този мач, поне на хартия. Само че на терена всичко е възможно и ако имаме ден, можем да ви изненадаме много неприятно. А 4:0 като прогноза просто не подлежи на коментар.

мечтите са безплатни ;)

Прав си, колега. През този сезон не сте вкарвали 4 гола в един мач. Не виждам как ще го направите точно срещу Дунав. Наистина мечтите са безплатни. ;)


Хех, nitro77! Първо, Кролик се будалка и то съвсем добронамерено, доколкото го познавам. Второ, вашето 3:0 от първия мач, доколко и как "подлежеше на коментар" и очакваше ли се от някой въобще?!?! Значи, Вие можете, ние не, така ли?! Трето, дали не ме лъже паметта, ама.. преди няколко дни не отнесохте ли четворката от борещия се да не изпадне Пирин?!?! Защо сега да не я отнесете пак и от нас?! Не се заяждам и дори не го вярвам това, но.. има го като вероятност, нали?! Смятам да спра да броя до тук, въпреки, че мога и още! ;) Аз лично мисля, че ако успеем да победим в тая среща, ще е минимално или да кажем с 2 гола разлика. Не за друго, ами.. не играем убедително "у дома" в Каварна. Подценяваме мачовете ли, не се концентрираме.. не знам, но е факт, че играем трудно. Самият терен не е вече толкова добър, не е равен и е твърд, което възпрепятства разбира се и двата отбора. Времето е студено, мачовете в неудобно време и зрителите малко, от което страда подкрепата към отбора. Все фактори, които обезсмислят и омаловажават фактора "домакинство"! Като прибавим и, че Дунав се представя съвсем прилично в първенството досега и показва добри игри.. затова и давам такава прогноза. Разбира се, може да не успеем да бием и дори да загубим. И това го има като вариант, но за това не ми се иска и да си помислям вече. Достатъчно точки изгубихме в Каварна, време е да спечелим и то с добра игра и раздаване докрай! Така, че нека стане един интересен и оспорван двубой, приятен за гледане и по-добрият, по-заслужаващият да спечели.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот nitro77 » 05 дек 2016 18:10

Iceberg написа:Хех, nitro77! Първо, Кролик се будалка и то съвсем добронамерено, доколкото го познавам. Второ, вашето 3:0 от първия мач, доколко и как "подлежеше на коментар" и очакваше ли се от някой въобще?!?! Значи, Вие можете, ние не, така ли?! Трето, дали не ме лъже паметта, ама.. преди няколко дни не отнесохте ли четворката от борещия се да не изпадне Пирин?!?! Защо сега да не я отнесете пак и от нас?! Не се заяждам и дори не го вярвам това, но.. има го като вероятност, нали?! Смятам да спра да броя до тук, въпреки, че мога и още! ;) Аз лично смятам, че ако успеем да победим в тая среща, ще е минимално или да кажем с 2 гола разлика. Не за друго, ами.. не играем убедително "у дома" в Каварна. Подценяваме мачовете ли, не се концентрираме.. не знам, но е факт, че играем трудно. Самият терен не е вече толкова добър, не е равен и е твърд, което възпрепятства разбира се и двата отбора. Времето е студено, мачовете в неудобно време и зрителите малко, от което страда подкрепата към отбора. Все фактори, които обезсмислят и омаловажават фактора "домакинство"! Като прибавим и, че Дунав се представя съвсем прилично в първенството досега и показва добри игри.. затова и давам такава прогноза. Разбира се, може да не успеем да бием и дори да загубим. И това го има като вариант, но за това не ми се иска и да си помислям вече. Достатъчно точки изгубихме в Каварна, време е да спечелим и то с добра игра и раздаване докрай! Така, че нека стане един интересен и оспорван двубой, приятен за гледане и по-добрият, по-заслужаващият да спечели.

Е, моят отговор също е съвсем добронамерен. Да не очаквате такъв резултат, за да не останете разочаровани. ;)
В първия мач ви надиграхме тактически и може би имахме късмет да си вкараме три от положенията. Възможно е късметът този път да е на ваша страна и да успеете да ни го върнете. Просто за нас не е типично да допускаме повече от два гола на мач, и то в сравнително редки случаи. Тежката загуба от Пирин беше плод на това, че се явяваше втори от три мача за шест дни и предпочетохме да го отпишем, за да си вземем домакинството с Локо ГО в третия мач. Алтернативата беше да се напънем, да издрапаме една точка в най-добрия случай и в третия мач Горна да ни опънат във фиктивното ни домакинство - нещо, което не бива да допускаме. За предстоящия мач играчите и на двата отбора ще бъдат добре отпочинали и не очаквам голяма разлика в резултата в полза на който и да било. ;)

4MVN
Мнения: 288
Регистриран на: 06 сеп 2009 22:46
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот 4MVN » 05 дек 2016 19:49

Мача е 3-4 на 0 за Черно море.От този кръг Дунав ще тръгнат надолу.Стига с този късмет.С тези футболисти е нормално да се борят за оцеляването си.Не се заяждам а изказвам мнение.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот violetovgeneral » 06 дек 2016 12:55

4MVN написа:Мача е 3-4 на 0 за Черно море.От този кръг Дунав ще тръгнат надолу.Стига с този късмет.С тези футболисти е нормално да се борят за оцеляването си.Не се заяждам а изказвам мнение.

3-1 :lol:

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот ticha i vladislav » 06 дек 2016 13:16

3-0 и кой от къде е.На това селско стадионче само селски футбол може да се играе.Срам и унижение за най-великият отбор в България.Важното е ,че и днес се лее бетона на Гагарин.
Черно море-първият шампион по футбол в България


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта