18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот ShooterMan » 11 дек 2016 23:05

2 неща трябва да се случат, за да сме много по-силни след Нова Година. Тези 3-4 човека да са наистина висока класа, оня черничкия Менса и сина на Бебето, поне на видеото добре седяха, но нам ни трябват не резерви, а такива дето да влязат и да са на най-високото ниво! Лидери на отбора, не да чакат на ветерани и да се крият зад гърба им. И далеч по-важното - да се върнем у дома си, на Тича, защото без фактора домакинство сме 4-ти, но какво щеше да е с него...аз си мисля, че от хиксовете със Славия, Пирин и Горна - поне 2 от тези 3 мача ги печелехме!, да не се изхвърлям и за 3-те! и съм категоричен, че с Лудогорец мача беше равен тук, на Тича.

ПС: Не утре, те вчера не ни даваха дузпи и то за по-фрапантни неща. Пусни си Гонзовото интервю след мача с Горна. Също и гол редовен ни отмениха с Пирин, дето не беше спорна засада, а такава, където човека ни е с повече от 2 метра покрит...И не е ревал. И прав е, квото свири боклука това е за съжаление. Днес да са направили нещо по-различно от обичайното? Не са, нали? След нашите тесли с Пирин и Горна Гонзо каза да не сме се занимавали със съдиите. Те свирят в полза на 3 отбора и това всички го знаем, а 2 от тях бутат от 70 години (едните дори 113 години)...ТОВА Е! А на всичкото отгоре занем и, че са НЕКЪДЪРНИЦИ! Аз като чуя мизерника Никола Попов дори не ходя на мачовете, това ясно ли ти е, русенски колега? Тоя за ВСЯКО бутване фал, виж му мачовете, 1:0, 0:0, тоя НЕ Е СЪДИЯ, мизерник, бута всичко за 0:0 и спо 100 фала. От сега ми настръхват косите за Разград...наивно е да мислите, че е помогнал на нас с цел, напротив, толкова може, знаем, че НЕ МОЖЕ, видяхме, че НЕ МОЖЕ
Последна промяна от ShooterMan на 11 дек 2016 23:13, променено общо 1 път.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4374
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот greenpeak » 11 дек 2016 23:12

dunavfc написа:През първото полувреме ни разбихте, второто го изиграхме много добре, но един ******** ни отне възможността да вземем поне точица.

Гонзо по принцип е пич и мъжага, но днес ме разочарова много. Имало дузпа, когато съдията я бил свирил..Ебати малоумното, клиширано и безсмислено оправдание. Утре на Черно море няма да дадат дузпа, да го видя тогава, пак ли така философски ще погледне на нещата.



На кой му пука тук за измисленият ви отборец? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот зеления » 11 дек 2016 23:12

Да, за играта на Венков с ръка трябваше да се свири дузпа. Категорично! Преди това обаче половината отбор на Дунав трябваше да бъде с картони от различен цвят. Не ми се изброяват случаите на вдигнати измислени засади срещу Черно море!
Обаче поста ми не е за това. Днес направо се отвратих от страхливеца Гонзо! Повечето пишещи във форума знаете мнението ми относно треньорите на отбора. Винаги съм подкрепял Гонзо, но днес съм отвратен!!! Ще ви кажа защо: 1. Това, че дървото Паланков не беше в титулярния състав беше повече от удачно но... 2. За пръв път виждам пича ( без ехидност ) Гонзо да бъде такъв страхливец. Гонзо, не така! И интервюто ти пред Дарик радио беше посмешище. Аз нямам спомен ( на 54 години съм ) да сме завършвали мач с трима ЦЗ и двама бека и дефанзивен халф. Срамота! Да не играем срещу Реал или Барса, бе?!! До смените бяхме що годе по-добрите на терена. Вместо да пусне Йосков, Гонзо изсра дървото Паланков! Ако аз бях треньор на отбор от Б група, Паланков би бил последната ми резерва, на която да се опра. Всички виждахме, че поляка е пълен дънер, но не и Гонзо. А трябваше още през първата част на първото полувреме да натири поляка за сметка на Йосков!
Както и да е. За мен днес играч на мача беше Дани Георгиев с подгласник Цветков. Всички останали бяха въздух по налягане. Много ми е неприятно да го кажа, но днес Жоро беше пълен трап. А за капак днес нямаше ден и Секо. Ужас!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот dunavfc » 11 дек 2016 23:14

Ама, защо оправдавате случилото се днес с някакви предишни прегрешения към Черно море !? Ние от Дунав, какво сме виновни за това и трябва ли това да е някакво оправдание ?! Днес съдията ни е.. ......, казвам го , като човек, който никога не коментира съдийството, защото в повечето случаи, тази тема е поредното оправдание на загубилият, но днес, това не беше така..

Така, като гледах поведението на Гонзо срещу Локомотив Пловдив, бая не мога да се съглася, че приемал нормално нещата...Да не говоря, че и друг път съм го засичал да говори за съдиите, още като ръководител на Левски.

Много е лесно, когато си победил да излизаш и да говориш философски - "Каквото били видели, такова отсъдили.."

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот dunavfc » 11 дек 2016 23:14

greenpeak написа:
dunavfc написа:През първото полувреме ни разбихте, второто го изиграхме много добре, но един ******** ни отне възможността да вземем поне точица.

Гонзо по принцип е пич и мъжага, но днес ме разочарова много. Имало дузпа, когато съдията я бил свирил..Ебати малоумното, клиширано и безсмислено оправдание. Утре на Черно море няма да дадат дузпа, да го видя тогава, пак ли така философски ще погледне на нещата.



На кой му пука тук за измисленият ви отборец? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Погледни средната посещаемост на мачовете на Дунав и на Черно море и сам можеш да отговориш на реторичният си въпрос.

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот ShooterMan » 11 дек 2016 23:17

Казвам, че когато ние подскачахме, никой нищо не казва...Тогава е нормално, въпреки, че всички сме наясно за какво иде реч, нали? Резнаха ли ви с Верея? Да. С цел оня отбор как беше Литекс, Чавдар, ЦСКА-София София да не изпадне от 5-цата даже...и нас, не 1, два,три мача, до откат, но като нямаш класа някаква не е никак трудно да те заковат на макс 1 точка. Казах, те и по принцип НЕ МОГАТ да свирят, знаем го всички, пак ще кажа - аз чуя ли примерно Никола Попов бягам за хапчета за глава и т.н.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 566
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот Eastern » 11 дек 2016 23:20

Че имаше дузпа при положението с ръката имаше ама не виждам с какво очи дунав претендират за нещо след като за цял мач минаха центъра 2ва пъти , когато нас ни отмениха чист гол със пирин гонзо изобщо не коментира съдията.
За мача аз съм доволен от победата ама само толкова , атаката ни беше трагична понякога се чудя на гонзо уж е мъжкар , говори как нападателят трябвало от половин положение да вкара гол а търпи цял мач Кузма.
За мен беше задължително да се пусне Вальо Йосков цялото 2ро полувреме, другият който за пореден мач ми къса нервите е Секо върти се с топката прави някакви финтове и толкова ,супер не ефективен футболист! Айде стига съм плюл ,честита победа и само Черно Море!

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: 18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Мнениеот dunavfc » 11 дек 2016 23:21

След 50-60 мин. на терена имаше само един отбор и това беше отбора на Дунав, ти как ги видя само две атаки, акъла ми не го побира...

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот ShooterMan » 11 дек 2016 23:26

Приятно, неприятно, преди сезона коментирахме - ако чакаме на 36 години играч да е винаги най-добрия сме бая с объркана клубна политика. А ако другите играчи в отбора (а ние знаем, че е така) се крият винаги зад него също никак не е добре и ако нямаме Цветков да направи туй-онуй съвсем ще я окъсаме, въпреки, че прави туй-онуй на непривичен пост (тоест късали сме я). И по-добре няма да става, само на по-зле ще отива и тоя път глупости с това, че видиш ли голяма заплата взимал, не можело да го привлечем (Ернандес) или който и да е...класен играч на тази позиция без пари НЯМА да дойде, а мухльовци и бройки не ни трябват, класа трябва. Останалите няма да ги говоря даже, Паланков, Малик, статисти и пречки за отбора изобщо, дано негрото е добър. И ляв бек трябва, и крило там...не е добре, хубаво, че го докарваме с хъса и желанието и някак ударихме в Подуене за Купата, че сезона върви добре, но не само днес, всеки мач след 60 минута ние сме в гроги ситуация и глуха защита. Гонзо още като пусна Иво Главата 88 с Лил не се научи, че по 3-ма не върви...иначе не съм съгласен, сещам се за Попа - там с по 3-4, гьотере, леви беци напред нападатели, по 7-8 дефанзивни играчи...Кольо по едно време с по два десни и леви бека, всякакви ги знаем, сега някак върви обаче хаха :mrgreen:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: 18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Мнениеот black sea » 11 дек 2016 23:51

Колкото и да ми е неприятно, но това беше поредния ни слаб мач, особено второто полувреме. Нашия треньор как я вижда тая добра игра всеки мач, не знам. Ако не са вратаря, Цветков и Николов...
Щом с този състав и с тази игра сме четвърти и на точка от третия, егати първенството, егати футбола. Гонзо хубаво казва, че ни трябват най-много трима-четирима нови, ама като се замислиш...Трябват ни ляв бек, централен защитник, поне двама халфове, ляво крило, нападател и при това задължително. Пък колко са за махане, не е истина - Траянов, Паланков, Малик, Кузма, Коконата, онова момче от Локо-то и т.н. Как ги вижда чак толкова оптимистично нещата Гонзо, не знам...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта