Зимна селекция и контролни мачове 2016-17

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимна селекция и контролни мачове 2016-17

Мнениеот Sole » 07 фев 2017 23:14

КироВарна написа:Да можеше и Терзиев да вземем от Лудогорец......не им трябва,не са го картотекирали за Лига Европа!!!Но нашите сигурно няма да искат да го вземат,като преотстъпен!!!Макар,че Ернандес точно така го взехме!!!

Да не говорим,че освен защитник ни трябват още и вратар и централен нападател :!: Този Шром още е нямал възможност срещу сериозен съперник да покаже дали има качества.Но лошото е и,че нямаме стабилен вратар за резерва. Очаквах Гонзо да натири и заспалия Кузма заедно с Малик, а Бакарито си го знаем,че е на приливи и отливи.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Зимна селекция и контролни мачове 2016-17

Мнениеот Готвача » 08 фев 2017 09:12

КироВарна написа:Да можеше и Терзиев да вземем от Лудогорец......не им трябва,не са го картотекирали за Лига Европа!!!Но нашите сигурно няма да искат да го вземат,като преотстъпен!!!Макар,че Ернандес точно така го взехме!!!

На Терзиев ще му търсят отбор извън БГ за развитие,или някой извън първите 6.Така я виждам аз,няма да подсилват евентуален съперник ,който може да ги спъне за купа или титла.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6773
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Зимна селекция и контролни мачове 2016-17

Мнениеот icko65 » 08 фев 2017 16:01

Тръгваме на зле..1-4 с Несебър.В Каварна след 10 дни загубим ли и се стягайте за фиаско през пролетта.Пореден нулев сезон.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Зимна селекция и контролни мачове 2016-17

Мнениеот 'enki' » 08 фев 2017 16:35

Аз бих изчакал сьс заключенията. Тази загуба идва точно на време. Имаме време да променим нещата, основно защитата, която до момента в контролите реално не е била подлагана на по-сериозен натиск. Вратарят Шром е направил грешката за изравнителния гол, но Коварж сьщо правеше грешки като се поотпусне малко, така че не бих правил големи трагедии от самото начало. Дано тази загуба им се отрази добре и ги направи по-бдителни.
Мисля че от юношите ни този сезон най-голям шанс за налагане в отбора има Костадинов. Вече три мача играе с титулярите и сега е момента да покаже качества и добри игри, и още по-важно, да задьржи нивото.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимна селекция и контролни мачове 2016-17

Мнениеот Sole » 08 фев 2017 18:03

След като в Гърция играхме /или играхме с никой/ с аматьори и ТКЗС-та, добре ,че дойде и най сериозната ни проверка за зимната ни подготовка срещу 6-ят в Б група - Несебър, който ни отвя като куцо пиле домат! Никакво оправдание,че сме играли 2-ро полувреме с резерви и юноши,защото и Несебър са пуснали всичките си резерви. Бедняшката ни селекция явно се отразява на играта.Най лошото е ,че вратарският ни пост е една голяма дупка! Опеделено сега отборът е значително по слаб от есента, особено след като не се намериха равностойни заместници на напусналите ни класни Коварж и Секо. Цяло чудо ще е ако, се закачим за шестицата.
Размина ли се това което Гонзо планира като подготовка и селекция и това което стана на практика :?: :
Гонзо/16.12.2016/: "Условията, които ни предложиха от Гърция са добри. Добър вариант за нас е, най-малкото защото отборът ще бъде спокоен и няма да работим под стрес. Най-важното за нас е да имаме добри съперници за контроли. Не е от значение къде отиваме и в кой хотел сме. На първо място е времето, условията като база - добри терени и противници. Ако няма противници на екскурзия в Гърция можем да отидем когато си искаме. Получили сме уверение за четири отбора от първа дивизия - силни тимове. Ако подпишем споразумение между нас и клубовете, че ще има мач, отиваме в Гърция. Ако не - ще търсим друг вариант където да отидем, за да играем добри контроли.
"Имаме интерес към двама български футболисти. Скоро ще разберете кои са. Не искам да ги коментирам предварително, тъй като единият още има клуб. С другия сме се договорили, може би утре ще подпишем договор. Търсим вратар, след напускането на Коварж. Но и там нещата не са сигурни. От Спарта (Прага) трябва в понеделник да изпратят документите и да платят парите, които са заложени в договора на стража. И ако евентуално намерим някой качествен чужденец - офанзивен футболист, ще го привлечем. Нуждаем се от такъв играч, тъй като се видя през първенството, че пропускаме доста положения. Нападателите не реализират много от ситуациите, които им се отдават. Ако не намерим, имаме време ще продължим да търсим.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Зимна селекция и контролни мачове 2016-17

Мнениеот thisisthelife » 08 фев 2017 18:28

По-добре такива загуби да са по време на контролите. Едно, че могат да се вземат мерки, за подобряване на играта и второ, че играчите ще имат едно на ум. Шром е рано да бъде оценяван, въпреки грешката си днес.
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Зимна селекция и контролни мачове 2016-17

Мнениеот Готвача » 08 фев 2017 22:55

Уж всичките разбираме от футбол,но никой не обърна внимание на факта че-"https://chernomore.gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/gonzo-stopiava-lagerite-na-moriacite-kato-za-posledno-417698"-край на цитата.Гаранция че не са можели да ходят и гаранция че ще могат да "летят" срещу оранжевата чорба.Тези подготовки са затова ,а не да нижем победи в контролите и след това загуби в първенството.Не ме интересува как и защо сме загубии мача контрола с Несебър.Интересува ме как ще се предствим в първият мач за пролетта.И надеждата ми е че мача ще е единица,без значение с колко гола ще е постигната.Така че горе главите моряци и стига сте оклщали.Селекция все пак си направихме и въпрос на време е да разберем дали сме взели новият Малик,или Секо.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Зимна селекция и контролни мачове 2016-17

Мнениеот КироВарна » 08 фев 2017 23:54

Готвача написа:Уж всичките разбираме от футбол,но никой не обърна внимание на факта че-"https://chernomore.gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/gonzo-stopiava-lagerite-na-moriacite-kato-za-posledno-417698"-край на цитата.Гаранция че не са можели да ходят и гаранция че ще могат да "летят" срещу оранжевата чорба.Тези подготовки са затова ,а не да нижем победи в контролите и след това загуби в първенството.Не ме интересува как и защо сме загубии мача контрола с Несебър.Интересува ме как ще се предствим в първият мач за пролетта.И надеждата ми е че мача ще е единица,без значение с колко гола ще е постигната.Така че горе главите моряци и стига сте оклщали.Селекция все пак си направихме и въпрос на време е да разберем дали сме взели новият Малик,или Секо.

Аз когато съм айляк,ходя и гледам тренировките на нашите!!!Не знам какво означава "стопява лагерите",но последните две бяха доста леки!!!Ако има някаква умора,от периода в Гърция.....може!!!Но едва ли това е причина,за подобен резултат......срещу отбор от Втора лига!!!"Контрола е и резултатът няма значение","Мач с мач,не си прилича" и други подобни клишета,могат да ни поутешат малко,но......всички други отбори играха,много сериозни контроли!!!А нашият най сериозен противник се намира на шесто място,в огруханата родна Б група!!!Не знам какво да мисля,но мачовете с изтъкнати гръцки трактористи....едва ли дават възможност,да се оцени точно,моментното състояние на отбора!!!Съгласен съм,че една такава загуба,ще донесе стряскане.....което е полезно!!!Но отбор,който пуска 4 гола в мач,с предполагаемо слаб противник.....колко гола ще пусне в мач,с предполагаемо силен противник!!!Микренския калтак,ще си дойде и със съдиите,знаем го!!!Пифа каза,че от понеделник,ще се готвят за мача с Етрополе!!!Дано да е удачно!!!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимна селекция и контролни мачове 2016-17

Мнениеот ShooterMan » 09 фев 2017 17:28

Тази контролка не е никакъв показател! Точно преди старта на пролет 2009 загубихме от Светкавица насред Тича с 0:2 и можеше да е даже 0:4, Кривия и Жоро Илиев се спъваха в топката, барабар с Борносузов, М. Петков, Юруков....Анализите бяха за слаба подготовка и т.н., а след това едва бихме Пирин и то с дузпа....загубихме САМО ВЕДНЪЖ за цялата пролет и завършихме 3-ти, като Кривия и Жоро (до травмата) и сие бяха на топ ниво и играеха без смяна...Класни играчи в контролки НЕ СЕ напъват!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Зимна селекция и контролни мачове 2016-17

Мнениеот КироВарна » 10 фев 2017 17:13

Напълно съм съгласен,че тази контрола не е показателна!!!Притеснен съм,че през тази,подготвителна кампания нямаме,нито една контрола,която да е показател!!!Дано да е за добро!!!Утре ще ги гледам и срещу Балчик!!!Не че резултатът,ще има значение,но по някакъв начин,ще трябва да влизаме в ритъм!!!Още първият мач е ужасно важен!!!От него,според мен ще зависи много,дали ще играем в първата шестица......или ще доиграваме!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта