17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч.

Мнениеот Iceberg » 30 ное 2016 13:29

Ето го и следващия ни мач! В последно време вземаме повече точки навън, играем по-добре и вкарваме повече! Дали обаче и тук ще стане така? Локо с идването на новия тренер се стабилизира и освен, че печели наред, ами и показва добри игри! Дано времето е благосклонно, терена добър и съдиите на ниво, за да видим един приличен за българските стандарти, оспорван, футболен двубой и да му се насладим! Нека победи по-добрия, по-подготвения, по-искащия победата тим! Успех за моряците в мача, а също и успех за пловдивското Локо в следващите двубои!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот guglata » 30 ное 2016 18:05

Има все пак и добра новина :
Халфът на Черно море Тодор Паланков получи 5-и жълт картон и ще бъде наказан за петъчното гостуване на Локомотив в Пловдив. Паланков, който е един от най-добрите футболисти на моряците през есенния полусезон, ще бъде заместен от Даниел Георгиев. Разбра се още, че Черно море ще привлече най-малко 2-ма офанзивни футболисти от чужбина за пролетта. Мениджъри са предложили на Гонзо свои клиенти от Европа и Южна Америка. Играчите ще минат проби през януари, а един от тях е възможно директно да подпише договор. На "Тича" имат интерес и към свободни агенти от родното първенство, но само ако приемат техните условия.

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот Clarion » 30 ное 2016 18:38

И аз се надявам интересн мач да стане - Локо Пд са в някакъв подем май - гледах, че последната им загуба е преди месец и половина, след това са били ЦСКА-София, Ботев, Левски ...
По логиката на колегите за световната конспирация - съдийската директива би трябвало да е Х - минимален брой точки срещу гранда :)
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот ShooterMan » 30 ное 2016 19:47

Е, без Паланков може би ще играем някакъв смислен футбол вместо да подпомагаме противника. Ако и дървото Кузма не влезе в игра току-виж сме победили. Силно се надявам да няма глупости от типа Малик да играе титуляр, но ще се разбере
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
whufc
Мнения: 24
Регистриран на: 25 юли 2015 12:18
Местоположение: East London
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот whufc » 01 дек 2016 00:08

2-0 и Само Локо Пловдив :) успех на морето от следващият мач :) във Варна имам ли свободно време и имали мач на Ч.Море съм на Тича ;)
_Come On You Irons_

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот Готвача » 01 дек 2016 01:50

whufc написа:2-0 и Само Локо Пловдив :) успех на морето от следващият мач :) във Варна имам ли свободно време и имали мач на Ч.Море съм на Тича ;)

Ще е труден и тегав мач за нашите,предвид формата в която се намират,а и очаквам отвратително време.Труден за прогнозиране мач,но оптимизма и фенщината ме карат да вярвам в добър изход за Морето.Ха дано,ама надали!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6773
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот icko65 » 01 дек 2016 09:46

Локото ще ни вземе3-тото място.Загубихме важни точки срещу Пирин и Горна.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот ЕМИЛ » 01 дек 2016 10:11

2:1

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот КироВарна » 01 дек 2016 11:36

Готвача написа:
whufc написа:2-0 и Само Локо Пловдив :) успех на морето от следващият мач :) във Варна имам ли свободно време и имали мач на Ч.Море съм на Тича ;)

Ще е труден и тегав мач за нашите,предвид формата в която се намират,а и очаквам отвратително време.Труден за прогнозиране мач,но оптимизма и фенщината ме карат да вярвам в добър изход за Морето.Ха дано,ама надали!

Пловдив е футболен град с най зрелищното дерби в БЪЛГАРИЯ!!!Винаги играем трудно там,а този път ще е още по зле....като се има пред вид безспорния възход на Локомотив!!!Ако розовите от Ловеч,не бяха така упорито бутани,от съдиите.....ЧЕРНО МОРЕ и Локомотив Пд са основни претенденти за бронзовите медали!!!След добрите игри на "смърфовете" и нашето бледо представяне в Каварна,се надявам да се потвърди старата максима.....че мач с мач,не си прилича!!!Иска ми се да вземем нещо в Пловдив,а най добре всичко!!!Малко е нагло,но човешкото око е ненаситно!!!След тази среща желая успех на железничарите!!!

Потребителски аватар
РМС Варненски моряк
Мнения: 68
Регистриран на: 29 май 2013 13:52
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот РМС Варненски моряк » 01 дек 2016 13:10

Здравейте! Лошата дългогодишна традиция е счупена като история! Започва нова и надявам се благоприятна за нас! След нашите грешки като домакини/полу домакини навън изненадваме със страхотна игра! Мисля, че традицията ще продължи и ще спечелим мача под тепетата с безапелационна победа! Настройката ни като гости приляга срещу разредена отбрана на домакините: 3:1 в Стара Загора срещу "Берое", 3:1 в Пловдив срещу "Ботев", 2:0 поведохме срещу "Левски" на полувремето в София за купата, 3:1 в Благоевград, 2:0 срещу "Монтана" в Ловеч...това вече е постоянство навън! Така, че притеснението е за "Локото" на Лаута, защото ще гонят третото място само с победа! Очаквам и поне равен, за да не ни минат! А съдиите са хванати от Микренския, трябва да се пречи на Морето, защото Отборът с тирето изостава, трябва да му се помага...Колелото се върти, топката също! Х2! Дано днес "Нафтата" ги победи! Бившите от онова ЦСКА срещу хибрида!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта