Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот sicilianecat » 30 ное 2017 16:38

Верея са класи над нашия отбор, водят с 2:1 на Лудогорец, не знам дали Илиян Илиев ще иска да остави това, което гради там, за да стане треньор на нашите мишоци.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Готвача » 02 дек 2017 23:21

Onq написа:
Готвача написа:
violetovgeneral написа:А въобще що се занимавате с войни?Какви са тези работи?Пишем тук и тва е...На Тича сме едно.Не само там.Тук си имаме различни мнения,това че се хапете нека да остане само в писане!Стига глупости!

А да се срещнем хората от форума е чудесна идея!Споделям я!
Можем да го направим,но нека Айзберг си каже мнението.

Преди доста години/как лети времето само/ си направихме една среща на дървеното.Събрахме се ,пихме кой каквото и в един момент се появи някакъв образ да се прави на мъж/вероятно от агитката/,почна да ни обяснява че мястото за събиране на моряци било във фен клуба...После направихме едно друго зимно събиране,за което ни обвиниха че сме се събрали за да ни почерпи Чанович.Имахме и едно лятно събиране където хапнахме,пийнахме отново,поприказвахме си както винаги за Черно море,не е имало изцепки,заяжданици-общо взето единомишленици,такива ми ти работи относно събиранията.А тука разни индивиди не са във форума да си говорим за Морето,а за да избиват комплекси,или иначе казано да си мерят пишките.Но аз лично предпочитам да чета шутъра,който на моменти е много атрактивен,отколкото глупостите на ОНЯ,ТОЯ или някой с подобен ник,появяващ се тук с идеята да си налага собственото мнение с цената на обиди и квалификации към хора които не познава.Аз бях/и все още съм на мнение/ че хората пишещи тук сме събрани заради нещо общо-любовта ни към Черно море,а не заради някакви техни си комплексарски причини.Всеки отделя от ценното си време за да сподели какво мисли,а аз в личен план предпочитам нормалния диалог и дай боже приятната раздумка,пред голословните обвинения с цел разделянето ни на агитка и семкаджии.Още едно изречение и приключвам по темата-всички семкаджии са били в агитката през определен период от живота си.Лек ден и успех на Черно море!


E как няма да предпочиташ Шутъра, кат сте си лика прилика. Точно ти си ,който винаги се опитвал да налага своето мнение, далеч преди интернет, като се изживяваше като фактор под козирката и налиташе на хора,които не са съгласни с теб.Какво значи да си налагаш мнението в интернет, където няма реален контакт и евентуални последици за хората с обратно мнение, само ти знаеш.Човекът с обидите е Шутърменчето. То всяко второ изречение го завира на някой някъде. Обаче омразата ти към ме,н те кара да четеш избирателно. И не, нямам няколко ника, и не съм този дето е идвал да ви кара на сила във фенклуба. А това,че си обичал нормалния диалог, ами изобщо не ти личи. Нищо конструктивно, никога. Непознаване на играта и играчите. Имал бил добри намерение за обединение, как ги показваш, когато всеки един разговор с теб завършва с дамгосване на този с който спориш. Тежък демагог си,но това си е твой проблем. Сполай ти!

Според това което си написал излиза че ме познаваш от доста години.При това положение не е ли някак си по честно да кажеш кой се крие зад този ти ник?За другите няма да споменавам,защото твърдиш че ги нямаш и аз ще пробвам поне сега да ти повярвам.И според теб налитал на хора несъгласни с мен,означава че съм ги бил,или нещо по лошо?А и като гледам какъв си боец,защо още тогава не ме постави на място,а чакаш сега удобно скрит зад анонимността да се опитваш да ме плюеш?Не е страшно да се покажеш пред хората,тъкмо ще разбереш какво мисля за теб.Както сам каза доста хора ме познават и под козирката,и от времето когато бях от другата страна.А някои ме помнят от времето когато се събирахме пред ТОТОТО.В този ред на мисли,кой те познава теб тук във форума?Защото за мен си това в което обвиняваш шутъра.А относно конструктивност,нормален диалог,непознаване на играта и играчите-кое от изброените неща ги имаш като положителни качества ти самият?Конструктивен ли си?Нормален диалог ли можеш да водиш?Или познаваш играта и играчите?Ето сега ме накара да се усмихна щастливо.
п.п.Направих си труда да ти постна нещо от тълковния речник какво е точно демагог.Четем-1. Преднамерено въздействие върху инстинктите и чувствата на масите чрез лъжливи и примамливи обещания за постигане на користни цели.
2. Прен. Изопачаване на нещо, едностранчиво тълкуване, измама, лицемерие.
По първото определение определено не отговарям на определението.По второто определение отговарят огромна част от хората които познавам като в това число влизат и непознати като теб.Така че отново олекваш използвайки думи с непонятно за теб значение.Преди да се опитваш да налагаш определения за някого с цел манипулация е редно поне да кажеш и някои истини за конкретния човек.Така някак си звучи по правдоподобно.В твоя случай звучи е празнословие с използване на дочути думички от някъде,за които си нямаш и идея какво значат.Ако те познавах,щях лично да ти подаря няколко речника с цел ограмотяване,за да спреш да се излагаш.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Clarion » 04 дек 2017 15:31

Сега, и аз почти никога не съм съгласен с мненията на Стрелеца - нито с прекалено (ранно) възхваляващите треньории и играчи, нито с прекалено оплюващите какво ли не, а най-вече си спомням един ожесточен спор преди години - трябва ли децата в школата да се учат на омраза спрямо другите ... както не съм бил съгласен и съм спорил с половината активни потребители все за нещо ... та това е форум, все пак, и всяко мнение е ... щях да напиша ценно, но не е това точната дума ... допустимо да речем (и да, на стадиона е друго - не се сещам кога за последно съм бил толкова мокър, но дори и трагичната ни продукция в събота я подкрепях с каквото мога 90+ минути). Та, да някои, като Стрелецът в случая, прекаляват с обиди и личностни квалификации на хора, които не познават, но съм сигурен, че си е получил заслужения бан, а още повече, че съжалява за думите си относно форума и някои членове (просто не пиша напоследък често - иначе сигурно и аз щях да бъда сред мухльовците :-)) ... както се каза вече - събира ни обичта към любимия отбор и всякакви кардинални деления (туй по друга нишка, която мернах пак тук... направо се чудя как са възможни, предвид посещаемостта :-)) са ... неуместни
Аз сега, като изкажа за н-ти път мнението си, че Дани Г. е един от най-добрите футболисти, играли при нас последните 10-на години ... кой знае какво ще отнеса :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

Stariq
Мнения: 56
Регистриран на: 29 май 2017 01:44
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Stariq » 04 дек 2017 21:44

Това е само един интернет форум.

Голяма част от хората ползват анонимноста си, за да се "забавляват" (според тях) , или по скоро да избиват комплекси( според останалите)

Хубавото е единствено, че врякащите тук не са фактор сред истинските фенове на отбора.

По стечение на обстоятелствата знам кой е Гошка стрелеца, в истинския живот е по голям шемет, отколкото в форума.
Въпреки че се бара на супер дупер голям запалянко, от доста години не съм го мяркал на Тича.
Onq, ако случайно засека наша Гошка на стадиона, ще ти щракна едно фото и ще ти го пратя на лични...


Пак по стечение на обстоятелствата знам кой е Готвача, и мога да потвърдя че е диалогичен, колкото развален грамофон... То това не е и тайна за повечето.

И други изявени "форумни" фенове знам кои са, но по добре на не продължаваме с коментарите, че много ще ни се смеят.

Изобщо "форумните" герои създават прекалено изкривена представа ...

То и на живо изобщо не сме стока, ни агитката ни е агитка, пък семкарите са пълен срам. Но пък форумното ни представяне е абсолютна тиня.

Някой с право ще си помисли - на такива запалянковци - такъв отбор и такъв треньор им прилягат.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Кролик » 05 дек 2017 09:32

Stariq написа:Това е само един интернет форум.

Голяма част от хората ползват анонимноста си, за да се "забавляват" (според тях) , или по скоро да избиват комплекси( според останалите)

Хубавото е единствено, че врякащите тук не са фактор сред истинските фенове на отбора.

По стечение на обстоятелствата знам кой е Гошка стрелеца, в истинския живот е по голям шемет, отколкото в форума.
Въпреки че се бара на супер дупер голям запалянко, от доста години не съм го мяркал на Тича.
Onq, ако случайно засека наша Гошка на стадиона, ще ти щракна едно фото и ще ти го пратя на лични...


Пак по стечение на обстоятелствата знам кой е Готвача, и мога да потвърдя че е диалогичен, колкото развален грамофон... То това не е и тайна за повечето.

И други изявени "форумни" фенове знам кои са, но по добре на не продължаваме с коментарите, че много ще ни се смеят.

Изобщо "форумните" герои създават прекалено изкривена представа ...

То и на живо изобщо не сме стока, ни агитката ни е агитка, пък семкарите са пълен срам. Но пък форумното ни представяне е абсолютна тиня.

Някой с право ще си помисли - на такива запалянковци - такъв отбор и такъв треньор им прилягат.


Интересна тема => Какъв трябва да е истинския фен на стадиона и във форума ?
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот sicilianecat » 05 дек 2017 11:23

Кролик написа:Интересна тема => Какъв трябва да е истинския фен на стадиона и във форума ?


Най-вероятно да не пише по форуми, да не чопли семки, да не псува, а ако е от агитката, да е като ''енималсите'', нашмъркан и татуиран, да ходи на мач без да се интересува от футбол и да не разбира от него грам :idea: Колегата виждам, че е доста критичен към нашата публика, но положението по всички български стадиони е като нашето, семкаджии и разбирачи негативно настроени има навсякъде. Да се огледаме наоколо, има ли хора, които биха ти помогнали в беда, има ли позитивни, усмихнати хора или всеки е намусен и станал негативен от проблемите си, това сме ние българите, ставаме все по-нагативни...И аз искам да имаме като английската публика, но това е невъзможно в нашата страна, виждаме как едни от много малкото ни успели и световнопризнати спортисти като Григор Димитров са хулени и непрестанно ''хейтвани'', как да стане :?: :!: Това сме станали ние българите, ''не сме народ, а мърша''.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4375
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот greenpeak » 05 дек 2017 13:19

Кролик написа:Интересна тема => Какъв трябва да е истинския фен на стадиона и във форума ?


Какъвто си поиска :mrgreen: .
Какво значи истински или неистински фен?
Феновете от години не са същите, като от едно време.
Всеки да си подкрепя отбора както сметне за добре.

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот guglata » 05 дек 2017 14:37

greenpeak написа:Какъвто си поиска :mrgreen: .
Всеки да си подкрепя отбора както сметне за добре.


Стига да не пречи на другите. Много ме дразни някой да псува като каруцар до мен и се сещам за една карикатура един стои в тях и жена му му крещи, на работа шефа му крещи и на стадиона си излива всичко. Поне да е в подкрепа на отбора си няма да имам нищо против, но обикновенно е само простащина.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Onq » 05 дек 2017 16:10

guglata написа:
greenpeak написа:Какъвто си поиска :mrgreen: .
Всеки да си подкрепя отбора както сметне за добре.


Стига да не пречи на другите. Много ме дразни някой да псува като каруцар до мен и се сещам за една карикатура един стои в тях и жена му му крещи, на работа шефа му крещи и на стадиона си излива всичко. Поне да е в подкрепа на отбора си няма да имам нищо против, но обикновенно е само простащина.


За съжаление българските фенове, и в частност варненските, са от край време такива. Повече изливане на негативна енергия и избиване на комплекси, отколкото подкрепа на любимия отбор. Винаги ми е било отвратително, като се почнат наредбите и псувните от петата минута. Е как този играч да се раздаде, дори и да иска. Трябва да си или прекалено голямо перде или глух, за да не ти оказва влияние тази лавина от псувни и клетви от собствените ти фенове. Оттам се получава това разделение между агитка и козирка. Не,че някой иска да се дели, но разбирането за подкрепа е коренно различно.

ralimavridov1
Мнения: 69
Регистриран на: 14 юни 2016 20:39
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ralimavridov1 » 06 дек 2017 14:19

Първото нещо, което ме накара да напусна Черно море беше четирите загуби. Напуснах заради някои футболисти. В Черно море има футболисти, които са свикнали да няма напрежение. Разделих се нормално с всички.


https://topsport.bg/levski/georgi-ivano ... tbora.html

Кои ли футболисти визира...?
За да свкнеш с нещо трябва да си бил част от това. Освен юношите, които да кажем, че са свкнали да са част от Черно море, другите ми се струват, Ал. Александров, Ст. Станчев, Сукуп, Георги Илиев, Ал. Цветков, Божилов, Кузма...
Предния път след подобно отпадане за Купата имаше чистка на футболисти, някои от които бяха доста обидени, но така и нищо не казаха. Сега обаче футболистите останаха, а смениха треньора, който самите те си избраха по най-грозния начин да замени Големия Никола Спасов. Странни хора, странни нрави, странни решения.
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта