Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Delija
Мнения: 333
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Delija » 18 окт 2023 19:51

Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Varnauser
Мнения: 390
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Varnauser » 18 окт 2023 20:39

Михаил Статев: Илиан Илиев е най-заслужилият и подходящ треньор за националния отбор

https://dsport.bg/mihail-statev-ilian-i ... nt=section

Щом Статев го казва, трябва ли да разбираме, че клубът няма против?

Sole
Мнения: 4563
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Sole » 19 окт 2023 17:07

Голяма грешка ще направи Илиан,ако се хване на кукичката "нац.треньор" и зареже Черно море!

На линия
Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4304
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот LoveAndPeace » 19 окт 2023 17:17

Sole написа:Голяма грешка ще направи Илиан,ако се хване на кукичката "нац.треньор" и зареже Черно море!

Че защо да го зарязва ? Каква е работата на наци.треньора извън 3те тренировки преди мачовете и 2 интервюта след тях ?

Sole
Мнения: 4563
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Sole » 19 окт 2023 21:32

LoveAndPeace написа:
Sole написа:Голяма грешка ще направи Илиан,ако се хване на кукичката "нац.треньор" и зареже Черно море!

Че защо да го зарязва ? Каква е работата на наци.треньора извън 3те тренировки преди мачовете и 2 интервюта след тях ?

Защото е длъжен да прекрати договора си с Черно море. А неустойката при преждевременно прекратяване на договора в такива случай е за сметка на БФС.

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ShooterMan » 19 окт 2023 23:14

БФС със сигурност не харесват Илиан Илиев поради личностни причини. Как си представяте Илиан да работи с Гонзо? Въпроса е друг. Според мен някои наши съперници натискат БФС за вземе Илиан с цел да ударят Черно Море под кръста. Известно е каква фигура за нас е Илиан Илиев и какво значи загубата му или най-малкото да го разкрачат между Варна и София. Представяте си шопските медии какви ще ги бълват когато Илиан е селекционер и наш треньор, кой вика, защо и т.н.?
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Vladislav
Мнения: 1605
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Vladislav » 20 окт 2023 09:11

Аз наистина не си представям Илиан да работи с осмокласниците и пияниците от БФС. Не си го и представям да търпи дудненето на търбуха от "Овча купел", че видите ли по- достойни футболисти от изпадналяците от Славия нямало. Освен всичко това няма и материал, ние качествени футболисти нямаме. Дори да има 3-4 на някакво средно ниво това е твърде малко за постигане на целите, които пияндурниците бълнуват.

TheSailor
Мнения: 138
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот TheSailor » 21 окт 2023 09:31

Ако Илиян наистина поеме националите ще се случат няколко неща. Първо, той няма да е на 100% концентриран върху нашия отбор. Второ, националния отбор няма да се издигне, той ще си остане същата мизерия. Който и треньор да отиде, с такива алкохолици като началници, нищо не може да се постигне. Трето, ще очернят Илиян след лоши резултати, които със сигурност ще дойдат. Това ще е голяма грешка на Илиян , ако отиде. И междудругото, Илиян е давал интервюта преди време по тази тема, че националния отбор не би го водил и изреди доста причини. Тези фактори и до ден днешен не са се променили, ако Илиян наистина ги поеме, това ще е сигнална лампичка, че няма да е негово решение, а някакъв натиск от другаде.
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 412
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Батстанчо » 21 окт 2023 09:38

Не съм писал тук отдавна, но имам нужда да кажа това ,което мисля.
На първо място, Илиан ще се справи по-добре от Кръстаич. Отделен е въпроса с какви очаквания ще бъде натоварен от публика, БФС и какво може да постигне с отбор, който няма никакъв шанс за класиране на Евро 2024. Несъмнено ще започнат нападки от всякъде по негов адрес, което пък и ще се отрази и на работата му при нас, ако наистина са верни заглавията, които сочат възможност за водене и на двата отбора! За съжаление, наистина в момента няма по-добър вариант за националния от него. Аз си мисля, че той не е човек, който се плаши от трудности и най-вероятно ше приеме предизвикателството. Не забравяйте и фактора пари! Предполагам, че няма да са никак малко, особено на фона на ниското заплащане в нашия отбор. Да му пожелаем успех, и като българи трябва да се надяваме на най-доброто, както за любимия "Черно море" така и за националния ми отбор.

Само "Тича"
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

Vladislav
Мнения: 1605
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Vladislav » 21 окт 2023 10:41

Националния отбор е ангажимент който все пак отнема някакво време. Което пък е важно за нашия отбор. Да, вероятно ще има по- добри резултати от Кръстаич. Ще завършим предпоследни, не последни. Илиан ще е поредния който ще обере негативите, а алкохолизираните нискообразовани мишоци отново няма да имат никаква вина. Не гледам националния отбор и честно казано ми е жал за футболистите в него. Докато не се изметат пияниците нищо положително няма да стане.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта