Росен Колев-има ли нужда да го освобождават?

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Росен Колев-има ли нужда да го освобождават?

Мнениеот Готвача » 24 авг 2013 10:08

Днес сутринта попаднах на нещо в пресата,което ми направи много лошо впечатление.Говори се под сурдинка,че Роската е изиграл вече последният си мач за Черно море.Сигурен съм,че повечето от нас биха желали той да продължи да играе за нас,но определено има нещо мътно в тази работа.Мисля си,че проваленият трансфер му повлия много лошо и в допълнение с конкуренцията в лицето на Котев/защото си мисля че Шерифа няма мърдане от титулярните 11 и то с ПРАВО/е наляло допълнително масло в огъня.Не е добре да изпускаме толкова добър млад и перспективен играч,младежки национал.Ще е груба грешка освобождаването му.Дано да не се окаже лов на вещици и разчистване на място за повече игрови минути,сещате се на кого.Вие на какво мнение сте?
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Росен Колев-има ли нужда да го освобождават?

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 24 авг 2013 10:09

И той като нашия Уатара само се прави и не иска да играе ...

Потребителски аватар
tarikat
Мнения: 1895
Регистриран на: 13 ное 2009 08:34
Местоположение: Дойчланд-Мойчланд
Контакти:

Re: Росен Колев-има ли нужда да го освобождават?

Мнениеот tarikat » 24 авг 2013 10:12

Надявам се ръководството на Левски да не бъдат зрители отново... както стана с трансферите на Кавдански, Генчев, Златински...

Потребителски аватар
ralimavridov
Мнения: 1129
Регистриран на: 03 ное 2008 17:51
Контакти:

Re: Росен Колев-има ли нужда да го освобождават?

Мнениеот ralimavridov » 24 авг 2013 10:52

Готвача написа:Днес сутринта попаднах на нещо в пресата,което ми направи много лошо впечатление.Говори се под сурдинка,че Роската е изиграл вече последният си мач за Черно море.Сигурен съм,че повечето от нас биха желали той да продължи да играе за нас,но определено има нещо мътно в тази работа.Мисля си,че проваленият трансфер му повлия много лошо и в допълнение с конкуренцията в лицето на Котев/защото си мисля че Шерифа няма мърдане от титулярните 11 и то с ПРАВО/е наляло допълнително масло в огъня.Не е добре да изпускаме толкова добър млад и перспективен играч,младежки национал.Ще е груба грешка освобождаването му.Дано да не се окаже лов на вещици и разчистване на място за повече игрови минути,сещате се на кого.Вие на какво мнение сте?

Няма нищо вярно в това,че го освобождават...
Момчето има договор до 2014г.,но в момента има право да преговаря с други отбори.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Росен Колев-има ли нужда да го освобождават?

Мнениеот Готвача » 24 авг 2013 11:34

ralimavridov написа:
Готвача написа:Днес сутринта попаднах на нещо в пресата,което ми направи много лошо впечатление.Говори се под сурдинка,че Роската е изиграл вече последният си мач за Черно море.Сигурен съм,че повечето от нас биха желали той да продължи да играе за нас,но определено има нещо мътно в тази работа.Мисля си,че проваленият трансфер му повлия много лошо и в допълнение с конкуренцията в лицето на Котев/защото си мисля че Шерифа няма мърдане от титулярните 11 и то с ПРАВО/е наляло допълнително масло в огъня.Не е добре да изпускаме толкова добър млад и перспективен играч,младежки национал.Ще е груба грешка освобождаването му.Дано да не се окаже лов на вещици и разчистване на място за повече игрови минути,сещате се на кого.Вие на какво мнение сте?

Няма нищо вярно в това,че го освобождават...
Момчето има договор до 2014г.,но в момента има право да преговаря с други отбори.

В смисъл до края на 2013,или до края на сезона през 2014?Защото ако е до края на тази година/календарна/ е ОК,но ако е до края на сезона,няма право да преговаря.А и дори да му свършва договора след 3 месеца,няма право да не се явява на тренировки,както са написали в един друг сайт.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Росен Колев-има ли нужда да го освобождават?

Мнениеот stefani » 24 авг 2013 11:34

Има разбира се ! Росен Колев е типичния случай на играч за който зрителите се питат с какво си заслужили парите футболистите.
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: Росен Колев-има ли нужда да го освобождават?

Мнениеот angelofdeath » 24 авг 2013 12:05

Не виждам с, какво Котев е по-добър от Росен, че го измести от титулярния състав. При това втория е доста по-млад и има опции да се развива. В А група няма много добри централни защитници българи и Гонзо ще съжалява ако Колев си тръгне без пари. А бяха времена, когато го искаха от ЦСКА и Левски, но Ч.Море не го даде. Говореше се дори за интерес от Италия, но толкова. Гонзо знае, какво е неудачен отбор в чужбина, защото заради лакомията на сините шефове пропусна изгодни оферти и време. После в Рен нещата не потръгнаха и кариерата му загина отвсякъде. Дано не приложи същия сценарий за Росен и да го задържи във Варна. Колев е е дин от най-добрите защитници във България.

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Росен Колев-има ли нужда да го освобождават?

Мнениеот ticha i vladislav » 24 авг 2013 12:07

Kонкуренцията е лоша работа-кара те повече да работиш,повече усилия да полагаш,всеки ден да се доказваш,все по-добър да ставаш и пак няма нищо сигурно.Танко Дяков така тръгна към София и чак сега кацна в Любимец.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4394
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Росен Колев-има ли нужда да го освобождават?

Мнениеот greenpeak » 24 авг 2013 12:10

Росен Колев мистериозно отпадна от групата на Черно море
http://petel.bg/Rosen-Kolev-misteriozno ... ore__49047



Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта