18.08, 18ч. - Етър - Черно море - ?:?

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: 18.08, 18ч. - Етър - Черно море - ?:?

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 13 авг 2012 11:59

Според мен Черно море ще види голям зор , отборът на Етър показват дух ....
2:1

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 18.08, 18ч. - Етър - Черно море - ?:?

Мнениеот Vladislav » 13 авг 2012 12:27

Не си прав. Зор вижда само този който се напряга. Ние поставени цели нямаме. Амбиции също. Стадион- трагичен. Ръководство- никакво. Ако завършим наравно (както очаквам) ще го отдадем на малшанс пред гола, а ако загубим ще обвиним съдията. Всъщност те май всичките ни отбори са такива... просто някои балони са по- нудути от други.

Потребителски аватар
ebvkoko10
Мнения: 134
Регистриран на: 06 мар 2011 09:24
Контакти:

Re: 18.08, 18ч. - Етър - Черно море - ?:?

Мнениеот ebvkoko10 » 13 авг 2012 14:00

bojo0o0o94 написа:Да се пробва Стамен Ангелов отляво, а Сашко да си остане отдясно. Георги Илиев до Еденилсон в центъра, а Марлон зад Манолов.
+1 ;)

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 406
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: 18.08, 18ч. - Етър - Черно море - ?:?

Мнениеот Батстанчо » 13 авг 2012 16:29

Някой да даде точния адрес на стадиона, че не съм ходил там!
Прогноза: 0:1
Гол на Миро или Жоро!
Бразилеца много ми хареса, с Жоро ни бяха най-добрите играчи срещу "Лудогорец"!
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

Потребителски аватар
ralimavridov
Мнения: 1129
Регистриран на: 03 ное 2008 17:51
Контакти:

Re: 18.08, 18ч. - Етър - Черно море - ?:?

Мнениеот ralimavridov » 13 авг 2012 16:57

Стадиона мисля,че беше като влезеш в Търново,след завода "Болярка" на светофара в дясно и след няколко прес в ляво.
За мача не ме интересува резултата,важното е момчетата да са здрави и да покажат дух.Всичко останало е "духало".И най-важното,в Събота живот и здраве паля кошницата и на стадиона да подкрепя Жоро Илиев и компания.Времето е само за екскурзия до "Царевец".
1-1

Потребителски аватар
morqche
Мнения: 800
Регистриран на: 13 дек 2009 10:44
Местоположение: ТИЧА
Контакти:

Re: 18.08, 18ч. - Етър - Черно море - ?:?

Мнениеот morqche » 13 авг 2012 18:26

ralimavridov написа:Стадиона мисля,че беше като влезеш в Търново,след завода "Болярка" на светофара в дясно и след няколко прес в ляво.
За мача не ме интересува резултата,важното е момчетата да са здрави и да покажат дух.Всичко останало е "духало".И най-важното,в Събота живот и здраве паля кошницата и на стадиона да подкрепя Жоро Илиев и компания.Времето е само за екскурзия до "Царевец".
1-1

Осветлението на стадиона са най-високото нещо в В.Търново и се забелязват още отгоре при влизане в града, не вярвам да имате проблеми с локацията му. УСПЕХ!
[center]ЧЕРНО МОРЕ[/center]
[center]1913[/center]

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 18.08, 18ч. - Етър - Черно море - ?:?

Мнениеот ogrizko » 13 авг 2012 18:54

Батстанчо написа:Някой да даде точния адрес на стадиона, че не съм ходил там!

най-лесно според мен е както каза някой от първия светофар завиваш надясно и движиш само направо, минаваш парка и следва едно училище "бачо киро" май се казваше, на кръстовището дето е в края на даскалото завиваш наляво и караш все направо докато стигнеш стадиона ...имаш точно 2 завоя :mrgreen:
ама ако се усъмниш дали са ми точни указанията и решиш да поемеш по грешен път не отговарям (в смисъл, че в последната част това не е главен път и е малко тесен, но да - това е пътя) :mrgreen: стадиона е точно като качиш големия баир ...туй го казвам, за да не решиш да се чудиш дали си заслужава да качваш баира, за да провериш дали е там стадиона :twisted:
Изображение

palio_morqka
Мнения: 130
Регистриран на: 27 фев 2011 18:05
Контакти:

Re: 18.08, 18ч. - Етър - Черно море - ?:?

Мнениеот palio_morqka » 13 авг 2012 21:44

Спор няма че съдията ни отряза главата,то още когато го назначиха беше ясно,въпроса е следния: защо нашите шефове/с възможности далеч над тези на Домо... /се оставят на тези измекяри да се подиграват с най-стария отбор в България.Първо беше Локо сф./изтървахме УЕФА/,сега се почва от първия кръг-време е да се намесите господа СОБСТВЕНИЦИ стига подигравки с Варна и отбора на Варна,подигравката с ваша собственост е подигравка с вас.

zeleniq
Мнения: 119
Регистриран на: 29 апр 2010 14:37
Контакти:

Re: 18.08, 18ч. - Етър - Черно море - ?:?

Мнениеот zeleniq » 14 авг 2012 01:19

palio_morqka написа:Спор няма че съдията ни отряза главата,то още когато го назначиха беше ясно,въпроса е следния: защо нашите шефове/с възможности далеч над тези на Домо... /се оставят на тези измекяри да се подиграват с най-стария отбор в България.Първо беше Локо сф./изтървахме УЕФА/,сега се почва от първия кръг-време е да се намесите господа СОБСТВЕНИЦИ стига подигравки с Варна и отбора на Варна,подигравката с ваша собственост е подигравка с вас.

Бооооже, боли ги г*за ТИМ, че се подиграват с най-стария отбор. Те самите се гаврят с ЧЕРНО МОРЕ и с нас самите повече, от който и да е съдия, така че...Който, както може, да идва в Търново да подкрепим момчетата. САМО ВАРНА И ЧЕРНО МОРЕ !

Потребителски аватар
GrEeN-FaN
Мнения: 531
Регистриран на: 08 дек 2009 23:50
Контакти:

Re: 18.08, 18ч. - Етър - Черно море - ?:?

Мнениеот GrEeN-FaN » 14 авг 2012 14:42

Някой тук от форума който ще патува с кола до Търново да каже оферти :)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта