11 кръг /Локо Пловдив - Черно море/ 17.09 събота 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 11 кръг /Локо Пловдив - Черно море/ 17.09 събота 17.30

Мнениеот mark1926 » 18 сеп 2022 13:43

Plovdiv_1926 написа:Вратарят ни е най-добрият в групата, пичове, няма какво да ви е яд за положенията пред него. Досега, каквото е имало, всичко е изкарал, не знам откъде го изкарахме.

На мен по-интересна ми беше битката в центъра, определено доста качествени халфови линии. Особено дефанзивните халфове- Зебли и вашият Мимито си правиха, каквото искат днес. Вашият малко се скри второто де. Готин мач стана, доста положения.

Жалко за дузпата, че малко даде горчив привкус на иначе доста добрата среща. Попов на моменти изпусна мача и спести няколко картона и на двата отбора. Според мен при положението вашият нарочно си търсеше контакта, можеше да се свири, можеше и да не се. Попов просто реши второто, ВАР явно също. Сула тръгна да пада още преди контакта с Паскалев и за мен това изигра роля за решението.

Онзи отгоре, където няма никаква връзка със срещата, да не коментира много при положение, че те ореваха света за явен фаул, в който Генев спъва Петрович, ама те са си морални победители винаги. Много ми е интересно, ако е искал да бута някого защо не ни свири дузпата веднага, а даде жълт картон за симулация?

Вярвам, че двата отбора ще се видим и в шестицата, а защо не и нагоре, ако тимаджиите не решат да ви дръпнат ръчната пак по средата на сезона, дано не. Определено имате доста силни чужденци, даже бяхте без двама от новите днес.



Защо се учудваш за вратаря ни? Томаш взе 10 нови играчи, един е пратен в дубъла, а останалите изглеждат много добре. Така успеваемост е изключително добре.Имаме треньор...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12502
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: 11 кръг /Локо Пловдив - Черно море/ 17.09 събота 17.30

Мнениеот TristaNNN » 19 сеп 2022 16:20

TristaNNN написа:Аха, ясно. Значи, злите софийски оранжеви, червени и сини отбори треперят от мощта на Локо и Тича, затова дружно пращат софийски съдия, за да добута мача до Х, и по този начин да намалят точките на двата тима. Чак сега разбрах каква била работата. :)))
Ох, дано поне вашите и майните да не се усетят и да си разменят по една победа, че злите софийски тимове съвсем ще напълнят гащите. :))

Дейва, усетили са се...
Злите оранжеви, червени и сини софийски отбори вече са в паника.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5183
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 11 кръг /Локо Пловдив - Черно море/ 17.09 събота 17.30

Мнениеот ogrizko » 19 сеп 2022 17:00

TristaNNN написа:
TristaNNN написа:Ох, дано поне вашите и майните да не се усетят и да си разменят по една победа, че злите софийски тимове съвсем ще напълнят гащите. :))

Дейва, усетили са се...
Злите оранжеви, червени и сини софийски отбори вече са в паника.

двете ръководства не са коне с капаци ...редовно влизат и четат форума :) видяха ти коментара и оттам нещата тръгнаха в тая посока, иначе мача си беше хикс ако не се беше издал предварително!
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта