Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4572
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот Sole » 17 дек 2021 12:58

Четирима играчи на Черно море са в полезрението на Ботев (Пловдив)
Topsport.bg

Ръководството на Черно море охлади мераците на колегите си от Ботев (Пловдив). "Жълто-черните" са били отправили запитвания за цели четирима футболисти на варненци, пише "Тема Спорт".

В плановете на "канарчетата" за зимната селекция са централният защитник Влатко Дробаров, както и нападателят Йевхен Сердюк. Наред с това Азрудин Валентич е поискал да му осигурят още десния бек Виктор Попов и офанзивния халф Родриго Енрике.

От Черно море са поискали над 1 млн. евро за играчите си, а сумата веднага е отказала шефовете на Ботев. В момента "жълто-черните" продължават единствено преговорите за Сердюк. Цената на централния нападател обаче е над 300 хил. евро и до сделка е много малко вероятно да се стигне. Причината - треньорът на варненци Илиан Илиев иска не само да задържи състава си в битката за третото място, но и да го подсили.

На "Тича" вече акостира френският офанзивен футболист Мазире Соула. Клубът пък бе напуснат от вратаря Иван Дичевски, Джеваро Непонусено, Зе Гомеш и Фоде Гираси.

През пролетта именно Ботев и Черно море ще водят люта битка за бронзовите медали, като в нея се очаква да се включат Славия и Левски.

p.s. Смешна е сумата от 1 млн.евро да продадеш най-добрите си играчи топтан и бонус медали от първенството + участие в Европа. А играч като Сердюк не можем да намерим и за 500 хил.евро! Но да се надяваме,че тази сума е посочена колкото да откаже всякакви селски тарикати, а не истински намерения)

Sole
Мнения: 4572
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот Sole » 17 дек 2021 13:15

Иван Дюлгеров:
Черно море има сили да задържи третото място
17.12.2021 / 12:41
Снимка chernomorepfc.bg

Основен футболист на "моряците" е убеден, че имат сили и потенциал да задържат третото място и напролет.

Вратарят на Черно море Иван Дюлгеров прави много силен сезон. С шесте сухи мрежи той даде сериозен принос за третото място във временното класиране. Дюлгеров разкри за конкуренцията на вратарския пост с Георги Георгиев и срещу кой нападател му е било най-трудно и сподели, че вярва, че ще получи повиквателна и за мъжкия национален отбор.

Ето какво заяви Иван Дюлгеров пред dsport.bg:

"Този сезон нещата ми се получават дотук. Надявам се така да бъде и занапред. Със сигурност се чувствах готов да сграбча този шанс след контузията на Георги Георгиев. Доста време не бях играл. Бях готов. Във всяка тренировка се влагах на максимум.
Всички мачове са трудни. Не мога да отлича коя конкретна среща е била най-трудна. Като цяло отборът играе добре в защита. Може би с ЦСКА беше доста труден мач. Лошо го започнахме. Но това е футболът.
Първенството е с много добри нападатели, но като се върна назад, може би срещу Кешеру ми е най-трудно. Класен нападател.
От вратарите в родното първенство бих отличил Серджио Падт от Лудогорец. Гледах няколко негови мача. Играе страхотно с крака. Физическите му данни са много добри. Неслучайно има над 10 мача в Ередивизие на Холандия.
В играта си искам да подобря може би играта с крака. Със сигурност там трябва да работя още доста. Ще се трудя, за да я подобря.
Искам да кажа, че Георги Георгиев е страхотен човек и страхотен вратар. Винаги много ми помага. Даже на него може би се дължи формата, в която се намирам в момента. Винаги се старае да ме научи на нещо ново. Постоянно сме заедно.
Готов съм да стана национал и в мъжкия национален тим. След Нова година дано да бъда национал.
Не съм изненадан от третото ни място. Имаме много добри футболисти и треньори. Нашият отбор е един от най-добрите в групата. Като колектив сме много добре сработени и ще имаме сили да задържим третото място.
Основните ни конкуренти са Ботев Пловдив и Левски. Но може би Ботев ни е основен конкурент.Мисля, че Черно море ще завърши трети."

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот greenpeak » 17 дек 2021 13:24

ПОЛЯЦИ ИСКАТ ХАЛФ НА ЧЕРНО МОРЕ
Засега името на тима се пази в тайна.
Полски елитен клуб проявява сериозен интерес към халф на Черно море.
Става въпрос за Пабло Алварес Гарсия.

https://www.novsport.com/news3216703_1003.html

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5170
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот ogrizko » 19 дек 2021 06:53

Ей, мамка му! Сънувах някакви кошмари тая нощ, че Жеката нещо не може да се разбере с ръководството и си стяга куфарите да заминава в Левски без трансферна сума и то още сега зимата! Даже взех нещо и да разсъждавам къде е тръгнал точно в Левски като нямат пари и че по-добре да беше заминал към Ботев Пд ....после се усетих, че сигурно е било кошмар и реших да стана по-рано да проверя за всеки случай. Добре, че още не съм видял подобна новина, обаче още ми е някак притеснено.... айде да свършва тоя трансферен прозорец, че се изнервям нещо.
Изображение

helemong
Мнения: 467
Регистриран на: 17 дек 2009 15:44
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот helemong » 20 дек 2021 00:46

Ей, мамка му! Сънувах някакви кошмари тая нощ, че Жеката нещо не може да се разбере с ръководството и си стяга куфарите да заминава в Левски без трансферна сума и то още сега зимата! Даже взех нещо и да разсъждавам къде е тръгнал точно в Левски като нямат пари и че по-добре да беше заминал към Ботев Пд ....после се усетих, че сигурно е било кошмар и реших да стана по-рано да проверя за всеки случай. Добре, че още не съм видял подобна новина, обаче още ми е някак притеснено.... айде да свършва тоя трансферен прозорец, че се изнервям нещо.

Добре е че все пак е била Жеката, а не е била Васка. Без Жека ще оцелеем, но без Васка може да ни закрият. На Васка в договора е писано, че трябва да е титуляр.

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот Marlboro » 23 дек 2021 10:19

Нещата при Берое не отиват на добре. Явно новата власт, ще спре държавното кранче.Илиян със сигурност следи ситуацията и там. Весели празници на Санди.

Vladislav
Мнения: 1611
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот Vladislav » 23 дек 2021 11:42

Там нещата наистина не отиват на добре и е жалко това което се случва. Друг е въпроса че този казус е от немалко време и имаха достатъчно време за реакция. Те реално в момента нямат качество. По- черните ги изключвай веднага, те от момента в който подпишат се озъртат да бягат. Настоящия им капитан лично Илиан го изгони преди време. Защитата им като цяло и дантелена. Имат едно бързо и технично крило, но не мисля че Илиан гледа за такива изразени индивидуалисти. Ако и за Арда нещата се развият неблагоприятно... там вече има повече качество. Друг е въпрос че ако ще взимаме млади български футболисти- ние просто си ги имаме. Ако отбора ни се запази за старта наистина имаме нужда само от нападател и флангови футболист.

Sole
Мнения: 4572
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот Sole » 23 дек 2021 12:29

Шестцифрена сума дели Ботев Пд от новия лидер на Черно море
gong.bg

€125 000 разделят Ботев Пловдив от втората им цел в родното първенство - Евгений Сердюк, пише "Мач Телеграф".

"Канарчетата" са били готови да дадат 500 000 евро за Билал Бари, но звездата на Черно море също им е привлякла погледите.

Причината е, че украинецът има договор само до лятото, а Бари преподписа със "сините" преди Нова година и бе категоричен, че не вижда бъдещето си извън "Герена" на този етап.

От Ботев Пд предложили от кумува срама 175 000 евро на Сердюк, но от Черно море им искат 300 000.

Илиан Илиев потвърди, че за поредна година "моряците" ще се готвят у дома и ще продължат да търсят още нови попълнения.

p.s. Много лошо ,ако за 300к харижем Сердюк барабар с 3тото място на Ботев. Вместо да надградим пак гледаме за жълти стотинки да разтурим отбора. Как пък все другите отбори от нашата черга искат да купят и да засилят отбора си, а само ние сме като селска сергия!?

Sole
Мнения: 4572
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот Sole » 27 дек 2021 20:27

Новият в Черно море подписал за две години
27.12.2021 / 18:57
Снимка: Chernomorepfc.bg

Френският атакуващ полузащитник с алжирски корени Мазир Сула, който бе привлечен в Черно море в средата на месеца, е сложил подписа си под контракт за срок от 2 години. Това е разкрил пред френски медии неговият агент Уалид Бушенафа, съобщава Dsport. Последният доведе доста футболисти у нас, сред които Аймен Белаид, Жуниор Мапуку и Сукуна.
Последният клуб, за който игра 23 годишният Сула, е професионалният алжирски Алжер. За този тим атакуващият полузащитник е реализирал 2 гола и е направил 2 асистенции в 24 мача. Силният му крак е левият. Може да играе и на фланга.

В Черно море продължават да работят по селекцията, като търсят централен нападател и крило. Те ще бъдат също чужденци.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и мачове - сезон 21/22

Мнениеот greenpeak » 29 дек 2021 12:47

Казахстанци искат да привлекат Родриго Енрике

Казахстанци са изпратили оферта за правата на офанзивния халф на Черно море Родриго Енрике. Бразилецът е силно желан от Актобе, разкриват местните медии.

https://7dnisport.bg/archives/178882?fb ... y0PHj9s17w


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта